LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michaleu u nas tez był piłkarz z takim nazwiskiem LEGENDA! co nie? @Coutinho007
1
@Lionel_Messi10 haha :D
1
@Lionel_Messi10 to musisz powoli zacząć ćwiczyć żeby potem lipy nie było :P
1
@Lionel_Messi10 jasne, ale tylko pytanie czy umiesz tak tanczyc :P
0
@kaamil1910 załatw mu psychologa to moze cos z niego będzie
0
@Lionel_Messi10 a ogólnie?
0
@PAULPOGBAFAN roznoś ulotki
0
@Lionel_Messi10 Pjanic vs Saul kto lepszy wg ciebie? :D
0
@kaamil1910 asensio w Realu odpali ?tam tez wierzysz? No chyba ze lubisz graczy którzy pobierają 20 baniek na sezon a grają na 50%. Ale dobra to ty sobie w niego wierz ja go w tym klubie nie widze... Dla twojej wiadomości Lukaku zaliczył progres a Coutinha 2 lata temu zaliczył regres i nawet wypożyczenie do Bayernu mu nie pomogło facet psychicznie się spalił nic z niego nie będzie nie ma psychiki i jest za słaby. On tylko by u Kloppa mógł powrócić na dobre tory a tam juz raczej nie zagra bo to piłkarz jednego klubu skoro nawet w Bayernie grał kiche...
0
@Lionel_Messi10 moze za Busiego jak w obronie dobry?
0
@kaamil1910 on w Bayernie człowieku grał nawet padake (cały czas na ławie prawie) wcześniej cały sezon w Barcy grał padake co ty w gruszki na wierzbie wierzysz? Może Dembele też w końcu odpali nie? idąc twoim tokiem myślenia
0
@kaamil1910 i co z tego to i tak za mało
1
@kamiVeB no bo tak by było bo w Live byłgenialny teraz to cień piłkarza
1
@DonMatteo901 Dla mnie Włoszka top a poten Ruska :D
0
@kamiVeB za duzo tych szans dostał i 0 poprawy. Ja mam go dość w Barcelonie niech pogra w Marsylii bo to klub na jego poziom
1
@PatrykBarca Saul troche jak Rakitic z tym uderzeniem
2
@AntekGriezmann Gryzak za duzo kasy zarabia a za mało robi no sorry ale gra w obronie i gra na 1 kontakt to troche za mało jak na 20 baniek na sezon a sam nic nie zrobi w ataku bo nie ma ani dryblingu i szybkości, dlatego to rozważają a w klubie nie ma kasy na takie kontraty a nie chce on obniżyć swojego
0
@Ghotti Pedri czy de Jong za słabi póki co na CKM za małe dośąwiadczenie. Moze typ z większym ograniem by dodał jakości sam nie wiem co juz o tym myśleć...
1
Saul jak oceniacie go jako piłkarza jest to zawodnik który by wzmocnił naszą linie pomocy i czy z nim byśmy byli w stanie walczyć z CKM-em? Bo ostatnimi czasami nasza linia pomocy jest nieudolna w meczach z Realem. Co sądzicie wypowiedźcie się :)
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid
1
@PatriBarca rodzina pewnie z Pablem Escobarem :P
0
@kubix05 w krocze taką dostań to dopiero masakra....
0
@conatus jak jako jedyny w ataku coś robi to tak powinno byc. Gryzak ani nie jest szybki nie ma dryblingu nie ma niczego. On jedyne co potrafi to gra w obronie i gra na 1 kontakt. No sorry ale to za mało na taki klub i więcej się oczekuje od ofensywnego gracza....Druga sprawa że Messi sie zgodził ponoc na obnizke zarobków to dlaczego Gryzak nie? Bez przesady zeby mu łacic tyle za tak niewiele
0
@pt9 piękna dziewczyna
0
@Homeopata8989 od razu się ptzypomina świetny film Braveheart :P z Melem Gibsonem :P
0
@Mixtape zdróweczko twoje tez wypite oj trzeba pić może Leoś w końcu podniesie coś z repką :)
3
@PanZagadka ja twoje tez wypiłem :)
1
Dzisiaj na wieczór wlatuje u mnie film " 300" ah szykuje się klimacik i słynny tekst "This is Sparta"! :D Co sądzicie o tym filmie? :D
0
@ściah nie kojarze jej :O ma coś znanego?
2
@Ghotti Arthur by mu załatwił choroby weneryczne od takich dziuń
1
@kubix05 brzusio zacny :D