LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Coutinho007 zarabia duzo ale tez sporo klub na nim zarabia czemu ci ludzie tego nie dostrzegają? Zobaczysz ze jak Leo odejdzie i przez pare lat sie nie otrząśniemy jak Real po CR7 po jego stracie wtedy zaczną się rozwazania....
0
@Paradoks dałbyś radę tak Dorotkę Welman podnieść? :D
2
@Grzbiet wole bardziej psy za ich wierność ale koty tez są spoko
5
@Coutinho007 dokładnie sam ciągnie w ataku wózek rozgrywa, kreauje , strzela i często jest mvp to są argumenty przemawiające za Messim. Tylko idiota nie zrozumie tego. Taki Gryzak dostaje 20 baniek a nic sam nie zrobi ... wole dac Messiemu więcej niż Gryzakowi płacić
5
@DaPidejpi ale pompuje dziewczyne
0
@VegetaPolska obstawiam konflikt na lini Ramos- Perez :P
0
@Yosemite bramkarza mają na 15 lat absolutna topka
5
@Adi123456789 Wzrost: 1,63 m lol jaki kurdupel :O
1
@Grzbiet pinionzki sie muszą zgadzać :]
0
@Deeespacito ile ma wzrostu z 1 70?
0
@LS haha dokładnie tak jak mówisz :D
1
@Herato a Falcao to nie byle kto :)
0
Ramos: Doradzam Mbappé pozostanie w PSG
hahahaha ciekawe co na to fajnni Królewskich haha
@AmigoBlancos co o tym sądzisz dlaczego to robi Ramos? :D
2
@Coutinho007 Bartuś wolał wynalazki- Gryzak skrzydłowy który nie ma szybkości ani dryblingu hahaha
5
@BarcaInfo czasem sie zastanawiam czy rzeczywiście Bartek nie był człowiekiem Pereza... po tych akcjach...
0
@Colon Columbo kozak z cygarem :P
0
@LS hahaha serio :D Ale przyznaj oryginalna jest nie? haha :D
0
@SaulGoodman możesz powiedzieć cicho nikt nie usłyszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
35
Bez niego nie widzę Barcelony wysoko w tym sezonie facet od lat ciągnie wózek w ataku. Dobrze, ze zostanie :)
0
@SaulGoodman haha kogo :P
0
Przyznać się kto by w takiej koszulce piłkarskiej grał? :P
Dla mnie jedna z najlepszych w historii i unikatowa :D
https://zapodaj.net/2254421c15c0e.png.html
Kto z was by założył to cudo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid
0
@koksik2700 melodia nie ale nie ma kasy :/ w mojej opinii na 2 lata jak znalazł żeby sytuacje finansowąp poprawić :)
0
@koksik2700 Aguero jak bedzie zdrowy to poziom odpowiedni zapewni bym sie nie martwił co do reszty zgoda
8
Taśmy Florentino cz.3: „Cristiano to imbecyl, z Mourinho są nienormalni”
Widzę że grubo sie u nich dzieje...
0
@MesQueUnClub_87 to jest Torres
https://zapodaj.net/1038b9d9851c0.jpg.html
1
@slayer i tak go cenie bardziej niz leniwego Bombele
0
@LeoMessi1994 https://zapodaj.net/1038b9d9851c0.jpg.html
0
@KoSSa124 są metody na pozbycie sie ich ale moze rzeczywiście to photoshop co nie zmienia faktu ze torres to koks
https://zapodaj.net/1038b9d9851c0.jpg.html
tu masz z tatuazami jego
0
@kubix05 dobre hahaha
13
@Coutinho007 jeszcze będą za nim płakać