3

@Coutinho007 zarabia duzo ale tez sporo klub na nim zarabia czemu ci ludzie tego nie dostrzegają? Zobaczysz ze jak Leo odejdzie i przez pare lat sie nie otrząśniemy jak Real po CR7 po jego stracie wtedy zaczną się rozwazania....

0

@Paradoks dałbyś radę tak Dorotkę Welman podnieść? :D

2

@Grzbiet wole bardziej psy za ich wierność ale koty tez są spoko

5

@Coutinho007 dokładnie sam ciągnie w ataku wózek rozgrywa, kreauje , strzela i często jest mvp to są argumenty przemawiające za Messim. Tylko idiota nie zrozumie tego. Taki Gryzak dostaje 20 baniek a nic sam nie zrobi ... wole dac Messiemu więcej niż Gryzakowi płacić

5

@DaPidejpi ale pompuje dziewczyne

0

@VegetaPolska obstawiam konflikt na lini Ramos- Perez :P

0

@Yosemite bramkarza mają na 15 lat absolutna topka

5

@Adi123456789 Wzrost: 1,63 m lol jaki kurdupel :O

1

@Grzbiet pinionzki sie muszą zgadzać :]

0

@Deeespacito ile ma wzrostu z 1 70?

0

@LS haha dokładnie tak jak mówisz :D

1

@Herato a Falcao to nie byle kto :)

0

Ramos: Doradzam Mbappé pozostanie w PSG
hahahaha ciekawe co na to fajnni Królewskich haha
@AmigoBlancos co o tym sądzisz dlaczego to robi Ramos? :D

2

@Coutinho007 Bartuś wolał wynalazki- Gryzak skrzydłowy który nie ma szybkości ani dryblingu hahaha

5

@BarcaInfo czasem sie zastanawiam czy rzeczywiście Bartek nie był człowiekiem Pereza... po tych akcjach...

0

@Colon Columbo kozak z cygarem :P

0

@LS hahaha serio :D Ale przyznaj oryginalna jest nie? haha :D

0

@SaulGoodman możesz powiedzieć cicho nikt nie usłyszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

35

Bez niego nie widzę Barcelony wysoko w tym sezonie facet od lat ciągnie wózek w ataku. Dobrze, ze zostanie :)

0

@SaulGoodman haha kogo :P

0

Przyznać się kto by w takiej koszulce piłkarskiej grał? :P
Dla mnie jedna z najlepszych w historii i unikatowa :D
https://zapodaj.net/2254421c15c0e.png.html
Kto z was by założył to cudo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid

0

@koksik2700 melodia nie ale nie ma kasy :/ w mojej opinii na 2 lata jak znalazł żeby sytuacje finansowąp poprawić :)

0

@koksik2700 Aguero jak bedzie zdrowy to poziom odpowiedni zapewni bym sie nie martwił co do reszty zgoda

8

Taśmy Florentino cz.3: „Cristiano to imbecyl, z Mourinho są nienormalni”
Widzę że grubo sie u nich dzieje...

1

@slayer i tak go cenie bardziej niz leniwego Bombele

0

@KoSSa124 są metody na pozbycie sie ich ale moze rzeczywiście to photoshop co nie zmienia faktu ze torres to koks
https://zapodaj.net/1038b9d9851c0.jpg.html
tu masz z tatuazami jego

0

@kubix05 dobre hahaha

13

@Coutinho007 jeszcze będą za nim płakać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?