LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore porządny facet
0
@FafitFCB słaba ta koza skoro brody nie ma ...
1
@ZiX dokładnie te granie na kazdym praktycznie stadionie w Anglii było najlepsze...
0
@RobiS a najlepsze ze obaj mają na imie Gianluigi ;)
1
@Pawel13sz jak najbardziej kozak ze Chiellini tyle lat trzymac potrafi forme...
0
@LukaszFan ale bramkarz tez nastolatek Donnarumma :D
0
@Commandement dokładnie :) Angole to apap wezmą na ból d XD
0
@Kubix93 jak to w słynnym porównaniu różnica między starym piłkarzem a młodym. Młody piłkarz szybko biega ale stary wie dokąd ta sytuacja idealnie to prezentuje co to jest młodość a co doświadczenie.
8
różnica między Bartrą i Balem a Chielinim i Saką
https://zapodaj.net/7b77a42f171c6.jpg.html
To te detale Chiellini absolutka topka obrońców w hidstorii footbalu
@Lionel_Messi10 @LS @Coutinho007 pięknie go wyjaśnił nie? :D
0
@clyde no bo zasłużyli za tą gre na nierównych zasadach z Angolami na ich stadionie
3
@Lordzi bydło to jedno- kibice, drugie nurkowanie Sterlinga i karne z czapy dla nich, trzecie grali prawie zawsze na swoim stadionie
3
SUPER
DLA CHIESY i SPINAZZIOLI
dla tych dwóch genialnych grajków
Brawo Włosi zasłużyliście jak nikt inny swoją grą na nierównych zasadach (stadion).
Italia Bella :D
0
@Ghotti tez ma u mnie minusa
1
skoro dwa minusy w matmie dają plus to co wyjdzie jeżeli damy wypalonego piłkarza do wypalonego trenera? Taka mnie rozkmina na wieczór dopadła :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Rust_Cohle @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid
Myślicie że to mogło by się udać? :P
0
@Rust_Cohle oj tak +1
1
@ZiX ciekawe czy Leo wbije jej 4 gola :P
0
@KrwawiaceoczyVEB chodzi o to czy zarobki by wystarczyły ci takie czy jednak więcej bys chciał kosztem trofeów
0
Gdybyście byli topowymi piłkarzami wolelibyście grać dla trofeów czy dla $? Gdybyście musieli wybrać. Dla porówania takie PSG vs Barca. Oczywiście nie bierzmy pod uwagę tych lań w LM tylko całokształt.
1
@Janas11224 włosi mają charakterystyczne te machanie rękami xd
0
@D10SLEO no tylko Neymar duzo więcej urazów tu tkwi jego problem . Messi ma lepsze zdrowie , nie symuluje i walczy a u Neya jest odwrotnie. Co nie zmienia faktu ze Neymar to absolutna topka. Messi gra w pomocy i w ataku czyli jest genialny w kreacji i atak a tu Ney odstaje. Nw ile w karierze miał asyst ale pewno sporo mniej
1
@Comfortable_ @Mr8lack znajdzie lepszy klub jak tak bedzie dalej grywał!
1
@Pilka_jest_okragla nikt 8 nie ma oprócz Leo klasa sama w sobie
2
@Gall dokładnie tak jak mówisz facet jest spalony psychicznie więc jak sie ma odbudować?...
0
@sendesara ma wtyki nic na to nie poradzisz! :D
27
"Barça musi sprzedać Coutinho, ponieważ w przypadku rozegrania przez niego 10 kolejnych spotkań w barwach Blaugrany musiałaby zapłacić Liverpoolowi 20 milionów euro." - eh co tu więcej powiedzieć....
0
@FC1899Barca @sebo939 @MaTt_BarcaFan ten papier toaletowy w prawej ręcę co ma niby oznaczać? :D
1
@MesQueUnClub_87 a no tak nie zauwazyłem zwracam honor :P
2
@kubix05 jeszcze flaszeczka i super :P
0
@Messibestplayerintheworld jakie źródło jakies wiarygodne
0
lecimy ludzie z tematem
Mój stary to fanatyk Chłopaków z baraków - Rafał Walentowicz vs Doktor Lobotomia