LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobre hahaha
Tez tak macie? :D @Lionel_Messi10 @LS
1
@donleo12 Serce za Leo umysł mówi niestety Brazole
5
grosz do grosza byle coś wpadało
2
@Pawlak1992 Real zdecydowanie :) Chociaz jak trafi sie jakiś normalny kibic tego klubu jak np @AmigoBlancos i idzie z nim normalnie pogadać i nie prowokuje to tez ich nie bede cisnął. Za Anglikami nie przepadam z natury ale nie ze ich jakoś nie lubie :) czy coś do nich mam...
0
@mateusz33 nie kojarze co to za kanał
0
@LS nw czy tam na dudach nie grana jest ale masz racje te klimaty :)
0
@LS tez bardzo dobrze muzycznie brzmi i klimat jest uwielbiam takie filmy gdzie jest klimat
2
Ostatnio oglądałem film Ostatni mohikanin z 1992 roku rewelacja. Muzyka jest mega do tego filmu jak ktoś nie oglądał to polecam
Naprawdę warto @Lionel_Messi10 @LS
1
@Lionel_Messi10 mało jest filmów gdzie bohater to człowiek honoru...
0
@Lionel_Messi10 jak na niczym nie rycze tak tam zawsze. Jeden z moich ulubionych filmów
0
@LS nie wiedziałem ze za takie coś sie leci
8
Gladiator - Now We Are Free Super Theme Song
Jedna z najlepszych melodii w historii kina
Kto oglądał Gladiatora z 2000 roku to zrozumie. Ja zawsze mam gęsią skórkę gdy ta melodia wchodzi na koniec filmu... Fecet który to stworzył to geniusz.
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid
0
@LS banicja za napisanie samego nicku pewnego uzytkownika o nazwie pewnych chipsów komedia jakaś ze za to nawet dają bez komentarza.... wpiszesz jego nick tylko i ban hahaha
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
1
@Lionel_Messi10 to jest piękna kobieta a nie jakieś Estery phi
1
Oglądał ktoś ten film? ''Man on a Ledge'' (2012) Ta czarna laska jest hot
Zobaczcie i sie wypowiedzcie jak możecie cz warto oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociażby dla samej tej pani .
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid
1
@Lionel_Messi10 tamtego miałem ale tego nigdy
https://zapodaj.net/083831772a533.png.html
0
@Lionel_Messi10 nie wyswietla ten link nic
0
@derlysy1979 Roni widać że odleciał już
3
@Lionel_Messi10 ja zawsze chciałem cienia magii ale nigdy nie udało mi się go zdobyć...
2
@Encore tak sobie patrzyłem i nie ma nigdzie nawet w przyzwoitej jakości wszystko jakaś badziewna jakość w necie :/ szkoda fajne anime to było
6
wzięło mnie na wspomnienia z dzieciństwa :P Ktoś pamięta takie anime Yugi-oh? :D
Ci co oglądali zrozumieją filmik
Ktoś z was oglądał? :P
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid
0
@VenoM mam znajomą podobną do Ester do tej pory nie ma faceta :)
0
@IronSanHybrid Tricia Helfer jako matka Lucyfera, Charlotte Richards o niej mówiłem a nie o pani Detektyw :P
3
@BART97 haha no kto to sprawdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Conradxc w myśl teorii co w rodzinie to nie zginie....
1
@Lionel_Messi10 a gdzie limit płac w PSG? Bo obstawiam ze tam duzo ponad limit by było sam Ramos dostanie 15 baniek za sezon
3
@Zoker tajemnicza koperta
4
Jak to jest z tymi limitami? W Hiszpanii Barca musi dostosowywać budżet płacowy a w takim PSG sobie robią co chcą.... Czemu w jednej lidze wszystko można a w drugiej już nic? Pytam gdzie UEFA?
0
@SaulGoodman Kim będzie zazdrosna ;(