2

Dobre hahaha


Tez tak macie? :D @Lionel_Messi10 @LS

1

@donleo12 Serce za Leo umysł mówi niestety Brazole

5

grosz do grosza byle coś wpadało

2

@Pawlak1992 Real zdecydowanie :) Chociaz jak trafi sie jakiś normalny kibic tego klubu jak np @AmigoBlancos i idzie z nim normalnie pogadać i nie prowokuje to tez ich nie bede cisnął. Za Anglikami nie przepadam z natury ale nie ze ich jakoś nie lubie :) czy coś do nich mam...

0

@mateusz33 nie kojarze co to za kanał

0

@LS nw czy tam na dudach nie grana jest ale masz racje te klimaty :)

0

@LS tez bardzo dobrze muzycznie brzmi i klimat jest uwielbiam takie filmy gdzie jest klimat

2

Ostatnio oglądałem film Ostatni mohikanin z 1992 roku rewelacja. Muzyka jest mega do tego filmu jak ktoś nie oglądał to polecam


Naprawdę warto @Lionel_Messi10 @LS

1

@Lionel_Messi10 mało jest filmów gdzie bohater to człowiek honoru...

0

@Lionel_Messi10 jak na niczym nie rycze tak tam zawsze. Jeden z moich ulubionych filmów

0

@LS nie wiedziałem ze za takie coś sie leci

8

Gladiator - Now We Are Free Super Theme Song


Jedna z najlepszych melodii w historii kina
Kto oglądał Gladiatora z 2000 roku to zrozumie. Ja zawsze mam gęsią skórkę gdy ta melodia wchodzi na koniec filmu... Fecet który to stworzył to geniusz.
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid

0

@LS banicja za napisanie samego nicku pewnego uzytkownika o nazwie pewnych chipsów komedia jakaś ze za to nawet dają bez komentarza.... wpiszesz jego nick tylko i ban hahaha

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

1

@Lionel_Messi10 to jest piękna kobieta a nie jakieś Estery phi

1

Oglądał ktoś ten film? ''Man on a Ledge'' (2012) Ta czarna laska jest hot


Zobaczcie i sie wypowiedzcie jak możecie cz warto oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociażby dla samej tej pani .
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid

1

0

@Lionel_Messi10 nie wyswietla ten link nic

0

@derlysy1979 Roni widać że odleciał już

3

@Lionel_Messi10 ja zawsze chciałem cienia magii ale nigdy nie udało mi się go zdobyć...

2

@Encore tak sobie patrzyłem i nie ma nigdzie nawet w przyzwoitej jakości wszystko jakaś badziewna jakość w necie :/ szkoda fajne anime to było

6

wzięło mnie na wspomnienia z dzieciństwa :P Ktoś pamięta takie anime Yugi-oh? :D
Ci co oglądali zrozumieją filmik


Ktoś z was oglądał? :P
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Bykunn @IronSanHybrid

0

@VenoM mam znajomą podobną do Ester do tej pory nie ma faceta :)

0

@IronSanHybrid Tricia Helfer jako matka Lucyfera, Charlotte Richards o niej mówiłem a nie o pani Detektyw :P

3

@BART97 haha no kto to sprawdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Conradxc w myśl teorii co w rodzinie to nie zginie....

1

@Lionel_Messi10 a gdzie limit płac w PSG? Bo obstawiam ze tam duzo ponad limit by było sam Ramos dostanie 15 baniek za sezon

3

@Zoker tajemnicza koperta

4

Jak to jest z tymi limitami? W Hiszpanii Barca musi dostosowywać budżet płacowy a w takim PSG sobie robią co chcą.... Czemu w jednej lidze wszystko można a w drugiej już nic? Pytam gdzie UEFA?

0

@SaulGoodman Kim będzie zazdrosna ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?