LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KapiFCB pewnie całujesz przed snem przyznaj się! :D
0
@LS CR7 na pewno tak robi!
1
@kaamil1910 po prezentacji Verattiego XD
A tak n serio to pisze że chcą jak najszybciej załatwić sprawe ale muszą gadać z Tebasem
1
@Kettger Messi wiadomo. Tu jest gwarancja jakości. Juz Coutinho miał być nowym Iniestą a wiadomo jak się to skończyło
0
@FafitFCB to jest pękna kobieta a nie jakies estery
0
@Encore zajebisty film
0
@daniel32778 a co by było gdyby grali bez?
3
cyrk na kółkach...
0
@Bykunn laska 6/ 10 ale głos ma ładny
0
@Borry hahahaha
3
Coś dla panów i nie mówcię że o was nie dbam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Którą wybieracie panią? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak oceniacie piosenkę i teledysk?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn
0
hahaha
dobre :D
2
Podoba wam się ta piosenka?
Zapraszam do komentowania dosyć znanaa piosenka
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn
0
@IbrahimAfellay podobny ruch ciała , mimika i nawet ta sama noga :P
0
@DonAndrzejos verma gdyby nie urazy to absolutka topka
0
@barcelonaLM mają Maguiera :D
1
@puyol_presidend5 nie słucham czegoś takiego wlazłem w google w to i jestem ciekaw kto lubi takie klimaty :D Ale tekst prosty do nauczenia :P
0
jak myślicie wpada w ucho?
55
gdyby nie kontuzje to absolutny top. Nigdy nie zawodził jak grał.
1
@VenoM tylko czy jest praca dla ludzi z jego wykształceniem jak mawiał Ferdek? :P
0
@LS całkiem niezłe nie znałem
0
@LS moze na cos kiedys trafisz przypadkiem co by pasowało to mozesz sie odezwać :)
0
@daniel32778 współczuję :( ale na la rambli nie jesteś sam trzeba się z małych rzeczy cieszyć :)
0
@LS w ogóle lubie takie zespoły, które potrafią pobudzić. Człowiek potrafi być w różnym nastroju i czasem taki kop tez jest potrzebny :) Oni to mają :) Till Lindermann ma moc w głosie :) W Metalice Enter Sandman uwielbiam :)
3
Jak nie ma się siły na nic to nie ma nic lepszego niż Ramstain! :D Mnie zawsze pobudza :D
a w szczególności te utwory
Du Hast
Feuer Frei!
Amerika
Kto też ich lubi? :D
0
@LS a jaka muzyczka pod te filmiki by pasowała?
0
@sebo939 no bolało to :/
1
@AntekGriezmann dokładnie :D
6
@MarioVeB! ale wiesz ze jest coś takiego u cb w myszce jak scroll i możesz go używać i nie musisz czytać.. A pytanie było normalne bo każdy piszę kto wygra ME ten ma złotą piłkę.
1
@FC1899Barca widzisz takiego Busiego w tej roli albo Albe? :D W Hiszpanii? :D