1

@KapiFCB pewnie całujesz przed snem przyznaj się! :D

0

@LS CR7 na pewno tak robi!

1

@kaamil1910 po prezentacji Verattiego XD
A tak n serio to pisze że chcą jak najszybciej załatwić sprawe ale muszą gadać z Tebasem

1

@Kettger Messi wiadomo. Tu jest gwarancja jakości. Juz Coutinho miał być nowym Iniestą a wiadomo jak się to skończyło

0

@FafitFCB to jest pękna kobieta a nie jakies estery

0

@Encore zajebisty film

0

@daniel32778 a co by było gdyby grali bez?

3

cyrk na kółkach...

0

@Bykunn laska 6/ 10 ale głos ma ładny

0

@Borry hahahaha

3

Coś dla panów i nie mówcię że o was nie dbam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Którą wybieracie panią? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak oceniacie piosenkę i teledysk?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn

0

hahaha


dobre :D

2

Podoba wam się ta piosenka?


Zapraszam do komentowania dosyć znanaa piosenka
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn

0

@IbrahimAfellay podobny ruch ciała , mimika i nawet ta sama noga :P

0

@DonAndrzejos verma gdyby nie urazy to absolutka topka

0

@barcelonaLM mają Maguiera :D

1

@puyol_presidend5 nie słucham czegoś takiego wlazłem w google w to i jestem ciekaw kto lubi takie klimaty :D Ale tekst prosty do nauczenia :P

0

jak myślicie wpada w ucho?


55

gdyby nie kontuzje to absolutny top. Nigdy nie zawodził jak grał.

1

@VenoM tylko czy jest praca dla ludzi z jego wykształceniem jak mawiał Ferdek? :P

0

@LS całkiem niezłe nie znałem

0

@LS moze na cos kiedys trafisz przypadkiem co by pasowało to mozesz sie odezwać :)

0

@daniel32778 współczuję :( ale na la rambli nie jesteś sam trzeba się z małych rzeczy cieszyć :)

0

@LS w ogóle lubie takie zespoły, które potrafią pobudzić. Człowiek potrafi być w różnym nastroju i czasem taki kop tez jest potrzebny :) Oni to mają :) Till Lindermann ma moc w głosie :) W Metalice Enter Sandman uwielbiam :)

3

Jak nie ma się siły na nic to nie ma nic lepszego niż Ramstain! :D Mnie zawsze pobudza :D
a w szczególności te utwory
Du Hast


Feuer Frei!

Amerika

Kto też ich lubi? :D

0

@LS a jaka muzyczka pod te filmiki by pasowała?

0

@sebo939 no bolało to :/

1

@AntekGriezmann dokładnie :D

6

@MarioVeB! ale wiesz ze jest coś takiego u cb w myszce jak scroll i możesz go używać i nie musisz czytać.. A pytanie było normalne bo każdy piszę kto wygra ME ten ma złotą piłkę.

1

@FC1899Barca widzisz takiego Busiego w tej roli albo Albe? :D W Hiszpanii? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?