LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ta technik z wydziału zabójstw w Lucyferze to nie grała siostry Batisty w Dexterze? Jakas podobna jest ktos cos orientuje sie?
0
picie z umiarem vs bez umiaru co wolicie?
1
@Kgorecki2500 o ile w dobrą dziuple trafi haha
0
@IronSanHybrid w łózku tez pewnie nie trafi tam gdzie trzeba XD
0
@maroon hahaha dobre :D
0
@DonMatteo901 i tak lubie Szpaka ma u mnie dożywotni szacunek. Mylić się jest rzeczą ludzką. Te emocje jakie daje Szpaku żaden komentator nie potrafi oddać. Teraz komentatorka jest pasywna a Szpaku daję szczerą radość gdy Polacy grają. Coś pięknego prawdziwy patriota.
0
@Rust_Cohle nie lubie takich narcystycznych tekstów :)
0
@Jacu327 Diego, Gerd, Franz- cesarz
0
@Grizaldo tu nie chodzi o składnie zdań tylko o ich sens. Jak ci sie nie podoba język w jakim piszę to proponuję iść na studia- kierunek polonistyka. Tam będziesz miał odpowiedni język dla ciebie. A burakiem jesteś wyłącznie ty za swoje chamskie odzywki i brak jakiejkolwiek dojrzałości dzieciaku.
2
@Lisek wszystko spoko ale jak zaczniemy wszystko likwidować to niedługo dojdzie do tego ze piłkarze będą grac 30 minut mecz a zarabiac będą po 20 baniek. Dasz palec to wezmą rękę... Pamiętaj o tym. Już kiedyś było tez gadanie ze mecz powinien trwac mniej. Średnio mi sie podobają takie rozwiązania może niedługo po 10 minut połowa będzie trwac a zarobki 20 baniek...
2
Milli Vanilli - najsłynniejszy przekręt w historii muzyki pop
Zgadzacie sie z tym?
0
@kryhaa dzis robie dzien fastfoodów :D Zobacze jak flaki to wytrzymią :P
0
@kuz nom u mnie ciasto papryką smaruje :P
0
@kryhaa picka była na obiad :D
7
i cyk za 30 minut wlatuje kebab na ostrym idealna pogoda do niego :D Zimna cola dodatkowo mniam :P
0
@svensonFCB 50 tka
0
@Lionel_Messi10 na wódke i zarcie by starczyło :P
0
@Lionel_Messi10 za 5 stów zmieniłbyś sobie zycie całkowicie :P
0
@Lionel_Messi10 wiesz co bys zrobił za te 5 stów dodatkowo? :D
0
@Majkel34 a co jak całą grabe wsadzi? :D
0
jak wam sie podoba ten kawałek troche stary ale nadal fajnie w ucho wpada :P
Co o nim w ogóle sądzicie bo wg mnie całkiem fajny :D
Co sądzicie zapraszam do komentowania chętnych oraz
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn
1
@dzefrej234 dlatego whisty z colą i lodem będzie :D
1
Whisky z colą i pizza. Jak sądzicie dobre połączenie na 15stą? :D
0
@Kettger u mnie Szpaku zawsze ma mega szacun mega fajnie komentuje widać te emocje u niego. Współczesna komentatorka idzie w strone równego traktowania obu drużyn co mnie mało kręci. Komentator powinien jak najbardziej angazować sie dla własnego narodu. Nie podoba mi sie pasywna komentatorka i traktowanie równo dwóch reprezentacji co innego kluby. Facet który jest polakiem, komentuje mecz Polski powinien dawac te emocje a oprócz Szpaka kto tak robi? Może jedynie Babiarz bo reszta to pasywna komentatorka. Owszem sie myli ale daje te emocje, których nie dają inni komentatorzy... Ta radość w głosie przy golu to wszystko jest szczere a nie pasywne.
0
@Dundersztyc ja bym chciał intymne filmy Jenifer Lopez pooglądać ale raczej nigdzie sie ich nie znajdzie....
0
@tomek8756 a jakby dał? :D
0
@LS haha dobre xd
0
@LS haha co byś mu przyrządził? :D
0
Gdyby wam szef zaoferował 500 zł więcej na wypłacie za robienie mu posiłków do roboty byście mu robili i do biura przynosili? :) Powiedzmy od 7-15 (śniadanie i obiad i do tego kawusia)
Jestem ciekaw waszych odpowiedzi
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn
0
@tomek8756 jeden uj :D Byle by z przodu i z tyłu coś było :)