0

Czy ta technik z wydziału zabójstw w Lucyferze to nie grała siostry Batisty w Dexterze? Jakas podobna jest ktos cos orientuje sie?

0

picie z umiarem vs bez umiaru co wolicie?

1

@Kgorecki2500 o ile w dobrą dziuple trafi haha

0

@IronSanHybrid w łózku tez pewnie nie trafi tam gdzie trzeba XD

0

@maroon hahaha dobre :D

0

@DonMatteo901 i tak lubie Szpaka ma u mnie dożywotni szacunek. Mylić się jest rzeczą ludzką. Te emocje jakie daje Szpaku żaden komentator nie potrafi oddać. Teraz komentatorka jest pasywna a Szpaku daję szczerą radość gdy Polacy grają. Coś pięknego prawdziwy patriota.

0

@Rust_Cohle nie lubie takich narcystycznych tekstów :)

0

@Jacu327 Diego, Gerd, Franz- cesarz

0

@Grizaldo tu nie chodzi o składnie zdań tylko o ich sens. Jak ci sie nie podoba język w jakim piszę to proponuję iść na studia- kierunek polonistyka. Tam będziesz miał odpowiedni język dla ciebie. A burakiem jesteś wyłącznie ty za swoje chamskie odzywki i brak jakiejkolwiek dojrzałości dzieciaku.

2

@Lisek wszystko spoko ale jak zaczniemy wszystko likwidować to niedługo dojdzie do tego ze piłkarze będą grac 30 minut mecz a zarabiac będą po 20 baniek. Dasz palec to wezmą rękę... Pamiętaj o tym. Już kiedyś było tez gadanie ze mecz powinien trwac mniej. Średnio mi sie podobają takie rozwiązania może niedługo po 10 minut połowa będzie trwac a zarobki 20 baniek...

2

Milli Vanilli - najsłynniejszy przekręt w historii muzyki pop


Zgadzacie sie z tym?

0

@kryhaa dzis robie dzien fastfoodów :D Zobacze jak flaki to wytrzymią :P

0

@kuz nom u mnie ciasto papryką smaruje :P

0

@kryhaa picka była na obiad :D

7

i cyk za 30 minut wlatuje kebab na ostrym idealna pogoda do niego :D Zimna cola dodatkowo mniam :P

0

@svensonFCB 50 tka

0

@Lionel_Messi10 na wódke i zarcie by starczyło :P

0

@Lionel_Messi10 za 5 stów zmieniłbyś sobie zycie całkowicie :P

0

@Lionel_Messi10 wiesz co bys zrobił za te 5 stów dodatkowo? :D

0

@Majkel34 a co jak całą grabe wsadzi? :D

0

jak wam sie podoba ten kawałek troche stary ale nadal fajnie w ucho wpada :P


Co o nim w ogóle sądzicie bo wg mnie całkiem fajny :D
Co sądzicie zapraszam do komentowania chętnych oraz
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn

1

@dzefrej234 dlatego whisty z colą i lodem będzie :D

1

Whisky z colą i pizza. Jak sądzicie dobre połączenie na 15stą? :D

0

@Kettger u mnie Szpaku zawsze ma mega szacun mega fajnie komentuje widać te emocje u niego. Współczesna komentatorka idzie w strone równego traktowania obu drużyn co mnie mało kręci. Komentator powinien jak najbardziej angazować sie dla własnego narodu. Nie podoba mi sie pasywna komentatorka i traktowanie równo dwóch reprezentacji co innego kluby. Facet który jest polakiem, komentuje mecz Polski powinien dawac te emocje a oprócz Szpaka kto tak robi? Może jedynie Babiarz bo reszta to pasywna komentatorka. Owszem sie myli ale daje te emocje, których nie dają inni komentatorzy... Ta radość w głosie przy golu to wszystko jest szczere a nie pasywne.

0

@Dundersztyc ja bym chciał intymne filmy Jenifer Lopez pooglądać ale raczej nigdzie sie ich nie znajdzie....

0

@tomek8756 a jakby dał? :D

0

@LS haha dobre xd

0

@LS haha co byś mu przyrządził? :D

0

Gdyby wam szef zaoferował 500 zł więcej na wypłacie za robienie mu posiłków do roboty byście mu robili i do biura przynosili? :) Powiedzmy od 7-15 (śniadanie i obiad i do tego kawusia)
Jestem ciekaw waszych odpowiedzi
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn

0

@tomek8756 jeden uj :D Byle by z przodu i z tyłu coś było :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?