LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cariones nawet mi nie gadaj :O
0
@!34RC3!_0N4 ustawiłbyś sobie to jako budzik? :D
1
CZemu to ma 836 mln odsłon? :O
1
Jak wam sie to podoba ? W mojej opinii może to być zajebistyfilm przymierzam się do niego :D Ktoś go oglądał i napiszę pare słów o filmie czy wart uwagi?
Zapraszam chętnych do wypowiedzenia się na temat tego filmu oraz
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn
27
@amanter wygląda jak wstęp do porno trochę XD
2
@AmigoBlancos nom Modric na pewno zasługuje zawsze lubiłem u was tego zawodnika za pracę jaką wykonuje na boisku. Robi swoje i nie wywyższa sie. Ja szanuję takich piłkarzy :) Mimo 35 lat dalej fizycznie wygląda bardzo dobrze.
0
@AmigoBlancos widzisz Lucasa jako kapitana REalu czy raczej nie pytam poważnie :)
0
@Tomek54321 oki
0
jak Argentyna wczoraj grała ktoś oglądał mecz i może streścić? :D
3
biedactwo......
2
@panczo a jak sąsiedzi przy grilu a ja co będę gorszy? :D
5
Ale Modrić Pan Kapitan wraca do defensywy. Facet prawie 36 lat
2
@CatalanDream @mextexperu @panczo @lukasz9197 rzeczywiście sorka za dużo pite było haha :D
0
@DonMatteo901 gdyby miał taką linie pomocy jak Lewy to by nic nie miał. Modrić to klasa światowa a nasa pomoc to wielkie g...
0
@LS hahaha dobre :P
0
@mkord dokładnie xd
1
@VenoM czy ja wiem głośno o nim ostatnio w golfa z Laportą i Guardiolą grał :D O innym piłkarzu tego nie słyszałem :D trochę wygląda to jakby był nieślubnym dzieckiem albo Laporty albu Guardioli :P
0
@VenoM no w tym akurat nie ale gdzie nie popatrzysz tam Riqui :D
4
Coś dla Atencjuszy :D Wasz piękny Riqui :D
https://www.facebook.com/watch/?v=4209094542491773
Co o nim sądzicie? :D Jeszcze trochę będzie bardziej medialny niż Kapitan Grzmot :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn
1
@Objectivo Alba
2
@Kgorecki2500 PRL come back xd
1
Miał być Depay po meczu, a tu klops dalej cisza
32
@FC1899Barca niestety mimo ze genialny to na zawsze zostaną w pamięci jego chamskie faule i czerwone kartki
4
Ibra vs Eto
Kto lepszy w prime był, a kto lepszy w historii. Moim zdaniem Ibra. Piękne gole, równa forma, nieprzyjemny typ napastnika dla obrońców :)
1
gdzie ten Depay? :P
2
@Lionel_Messi10 a proszę bardzo :D W zamian wypij za moje zdrowie :P
0
@koksik2700 pełna zgoda
0
@Objectivo no tylko że Xavi czy Iniesta wybrali ligi w których nie rywalizują z Barcą. Czyli jest szacunek mega dla klubu. Natomiast tu może w LM PSg trafić na Real i Ramos ich wyeliminuje co wtedy? Nw czy kibice Realu by chcieli oglądać jak ich eliminuje legenda klubowa XD
0
@AmigoBlancos nom tu sie z tobą zgodzę ale sporo czytałem ze ludziom sie nie podoba ze wybrał kase zamiast projektu Realu. Co o tym ty sądzisz jako kibic?
0
@koksik2700 Leo z Ramosem no coś nie widzę tego :( Oni się nie cierpią...