1

@Cariones nawet mi nie gadaj :O

0

@!34RC3!_0N4 ustawiłbyś sobie to jako budzik? :D

1

CZemu to ma 836 mln odsłon? :O


1

Jak wam sie to podoba ? W mojej opinii może to być zajebistyfilm przymierzam się do niego :D Ktoś go oglądał i napiszę pare słów o filmie czy wart uwagi?


Zapraszam chętnych do wypowiedzenia się na temat tego filmu oraz
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn

27

@amanter wygląda jak wstęp do porno trochę XD

2

@AmigoBlancos nom Modric na pewno zasługuje zawsze lubiłem u was tego zawodnika za pracę jaką wykonuje na boisku. Robi swoje i nie wywyższa sie. Ja szanuję takich piłkarzy :) Mimo 35 lat dalej fizycznie wygląda bardzo dobrze.

0

@AmigoBlancos widzisz Lucasa jako kapitana REalu czy raczej nie pytam poważnie :)

0

0

jak Argentyna wczoraj grała ktoś oglądał mecz i może streścić? :D

3

biedactwo......

2

@panczo a jak sąsiedzi przy grilu a ja co będę gorszy? :D

5

Ale Modrić Pan Kapitan wraca do defensywy. Facet prawie 36 lat

2

@CatalanDream @mextexperu @panczo @lukasz9197 rzeczywiście sorka za dużo pite było haha :D

0

@DonMatteo901 gdyby miał taką linie pomocy jak Lewy to by nic nie miał. Modrić to klasa światowa a nasa pomoc to wielkie g...

0

@LS hahaha dobre :P

0

@mkord dokładnie xd

1

@VenoM czy ja wiem głośno o nim ostatnio w golfa z Laportą i Guardiolą grał :D O innym piłkarzu tego nie słyszałem :D trochę wygląda to jakby był nieślubnym dzieckiem albo Laporty albu Guardioli :P

0

@VenoM no w tym akurat nie ale gdzie nie popatrzysz tam Riqui :D

4

Coś dla Atencjuszy :D Wasz piękny Riqui :D
https://www.facebook.com/watch/?v=4209094542491773
Co o nim sądzicie? :D Jeszcze trochę będzie bardziej medialny niż Kapitan Grzmot :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn

1

@Objectivo Alba

2

@Kgorecki2500 PRL come back xd

1

Miał być Depay po meczu, a tu klops dalej cisza

32

@FC1899Barca niestety mimo ze genialny to na zawsze zostaną w pamięci jego chamskie faule i czerwone kartki

4

Ibra vs Eto
Kto lepszy w prime był, a kto lepszy w historii. Moim zdaniem Ibra. Piękne gole, równa forma, nieprzyjemny typ napastnika dla obrońców :)

1

gdzie ten Depay? :P

2

@Lionel_Messi10 a proszę bardzo :D W zamian wypij za moje zdrowie :P

0

@koksik2700 pełna zgoda

0

@Objectivo no tylko że Xavi czy Iniesta wybrali ligi w których nie rywalizują z Barcą. Czyli jest szacunek mega dla klubu. Natomiast tu może w LM PSg trafić na Real i Ramos ich wyeliminuje co wtedy? Nw czy kibice Realu by chcieli oglądać jak ich eliminuje legenda klubowa XD

0

@AmigoBlancos nom tu sie z tobą zgodzę ale sporo czytałem ze ludziom sie nie podoba ze wybrał kase zamiast projektu Realu. Co o tym ty sądzisz jako kibic?

0

@koksik2700 Leo z Ramosem no coś nie widzę tego :( Oni się nie cierpią...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?