LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 Leo z Ramosem no coś nie widzę tego :( Oni się nie cierpią...
0
@Objectivo no zepinionżki poleciał i nie chciał grać w Realu :D
0
@IbrahimAfellay wincej leśnych dziadków wincej a potem nie mają sił biegać :D
1
AS: Ramos został zaoferowany PSG
Co o tym sądzicie? Nie zostanie rysa na jego legendzie po takie akcji? Gdy pójdzie zarabiać Ojro?
0
@VenoM dokładnie
0
@VenoM no dokładnie tez nie wiem myślę że Drągowski dałby jakość w bramce. Zobaczysz jeszcze troche i Szczęsny poleci z Juve widać dołki formy u niego
2
niech go bierą :D
0
@elmayakos Szczesnego nie powinno tu być
0
CZemu nasz selekcjoner Sousa nie powołał Drągowskiego na 1 bramkarza? We Włoszech naprawdę dobrze mu idzie... Ktoś się orientuje?
1
@Rust_Cohle a czemu nie powołał Drągowskiego na 1 bramkarza on we Włoszech naprawdę sobie dobrze radzi orientujesz się?
0
@Coronado ostatnio a wczesniej to co było nadwaga
0
@DaPidejpi ale czarni ludzie nie mogą mieć rudych włosów :D U białych widziałem u czarnych nie tak samo z azjatami wszyscy czarni. No chyba ze farbą pomalują...
0
@LS dokładnie tak jak mówisz podobna sprawa tyczy się feministek zauważ
0
@LS ale były rezultaty a teraz kazdy delikatny...
0
@LS nowe metody szkoleniowe :D Ciekawe czy by przyniosły rezultat :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Szatnia Polsków w przerwie meczów ze Słowacją :D
haha dobre mnie to bawi
Co sądzicie o tym było tak? :D
Zapraszam do komentowania :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn
1
a co sie dzieje tak w ogóle z naszym talentem Kapustką ? :D
2
@VamosRakieta tez lubie go słuchac :P
1
@Lionel_Messi10 hahaha
0
@DaPidejpi a Marcelo i Benz po ile mają?
1
@sebo939 zapewne na stronie Realu mają podobnie po golach Leo xd
6
@Coutinho007 a zauważyłes ze drugiej naszej legenndy nikt nie chce? Mowa o Metheusie ;)
1
@Coutinho007 niezniszczalna xd
0
@escarabajo hahaha
3
@PiotrR @MesQueUnClub_87 @Yosemite @Coutinho007 i w dodatku praktyczny nie to co współczesne zleci i pęknie. Xd
8
Nokia 3310 to był telefon :O
1
@LS tylko pozazdroscic takiej ekipy nie chciałbym u nich sie leczyć xd
0
@Lionel_Messi10 zawsze możesz żałożyc garnitur na dzentelmena co nie ? ;)
0
@FCBMati10 a arkę miał? :o