0

@koksik2700 Leo z Ramosem no coś nie widzę tego :( Oni się nie cierpią...

0

@Objectivo no zepinionżki poleciał i nie chciał grać w Realu :D

0

@IbrahimAfellay wincej leśnych dziadków wincej a potem nie mają sił biegać :D

1

AS: Ramos został zaoferowany PSG
Co o tym sądzicie? Nie zostanie rysa na jego legendzie po takie akcji? Gdy pójdzie zarabiać Ojro?

0

@VenoM dokładnie

0

@VenoM no dokładnie tez nie wiem myślę że Drągowski dałby jakość w bramce. Zobaczysz jeszcze troche i Szczęsny poleci z Juve widać dołki formy u niego

2

niech go bierą :D

0

@elmayakos Szczesnego nie powinno tu być

0

CZemu nasz selekcjoner Sousa nie powołał Drągowskiego na 1 bramkarza? We Włoszech naprawdę dobrze mu idzie... Ktoś się orientuje?

1

@Rust_Cohle a czemu nie powołał Drągowskiego na 1 bramkarza on we Włoszech naprawdę sobie dobrze radzi orientujesz się?

0

@Coronado ostatnio a wczesniej to co było nadwaga

0

@DaPidejpi ale czarni ludzie nie mogą mieć rudych włosów :D U białych widziałem u czarnych nie tak samo z azjatami wszyscy czarni. No chyba ze farbą pomalują...

0

@LS dokładnie tak jak mówisz podobna sprawa tyczy się feministek zauważ

0

@LS ale były rezultaty a teraz kazdy delikatny...

0

@LS nowe metody szkoleniowe :D Ciekawe czy by przyniosły rezultat :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Szatnia Polsków w przerwie meczów ze Słowacją :D
haha dobre mnie to bawi


Co sądzicie o tym było tak? :D
Zapraszam do komentowania :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn

1

a co sie dzieje tak w ogóle z naszym talentem Kapustką ? :D

2

@VamosRakieta tez lubie go słuchac :P

1

0

@DaPidejpi a Marcelo i Benz po ile mają?

1

@sebo939 zapewne na stronie Realu mają podobnie po golach Leo xd

6

@Coutinho007 a zauważyłes ze drugiej naszej legenndy nikt nie chce? Mowa o Metheusie ;)

1

@Coutinho007 niezniszczalna xd

0

@escarabajo hahaha

3

@PiotrR @MesQueUnClub_87 @Yosemite @Coutinho007 i w dodatku praktyczny nie to co współczesne zleci i pęknie. Xd

8

Nokia 3310 to był telefon :O

1

@LS tylko pozazdroscic takiej ekipy nie chciałbym u nich sie leczyć xd

0

@Lionel_Messi10 zawsze możesz żałożyc garnitur na dzentelmena co nie ? ;)

0

@FCBMati10 a arkę miał? :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?