0

@tomek8756 jeden uj :D Byle by z przodu i z tyłu coś było :)

0

Pogba vs Kroos kto według was lepszy?

0

@Herato Douglas> Semedo fakt nie opinia

1

@Nazio87 nw cięzki wybór pomiędzy wąchaczem a napinką Ronaldo...

0

@Herato porównanie Alvesa najlepszego w historii PO do gościa który poziomem by sie nadawał na Ekstraklase jest słabe

2

@Coutinho007 Semedo to mem jak ma on być 2 najlepszym w historii Barcy to lepiej tego drugiego w ogóle nie wymianiać bo obstawiam że w latach 1930-1990 by się ktoś znalazł lepszy niż ten cienki Semedo na PO

0

@Lionel_Messi10 tylko sam nie da rady cały czas :(

0

@Lionel_Messi10 hahaha ale Leo i Lewy mają przerąbane w repce nie?

0

@Lionel_Messi10 jak podobał ci sie mecz? :P

0

@David_Beckham u mnie Włosi, Holandia :D

0

@IronSanHybrid pamiętaj ze mecz o honor na 1:1 był

0

@Pilka_jest_okragla ale że sam lepił? :O

1

ah sernik czekoladowy i ćwiartka to świetne połączenie u mnie.
Tez tak lubicie? :P

1

@JohnnyBarca mógł sprzedać.... ah ludzi trzeba uczyc...

2

A ja dzisiaj mam na obiadek bigosik ;)
Lubicie czy nie?
Bo ja jak sie do niego dopadnę...xd

1

@pikass14 tylko czy ta pani by podołała z trzema xd

0

@pele1282 co to za imię Agrypina :O

0

@lukasz9197 duzo sie nie pomyliłes bo akurat pracuję w ksìęgowosci hahaha co prawda nie w Barcelonie ale jednak nosa miałes xd

0

@lukasz9197 ciekawe skąd kase wezmą jak nie ma

0

@michal2007 na cześć króla musisz zdać ;)

3

Jak myślicie gdyby turniej jakis odbywał się w Arabii Saudyjskiej i by poproszono Barcę o wzięcie udziału w nim to by pozwolono Barcelonie na wywieszenie tęczy czy nie? Marketing to jedno, ale wiadomo jak do tych spraw podchodzą Saudowie ;)
Co o tym sądzicie?
@Coutinho007 @LS @macio_944 @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @masq @Rewolucja123 @Colon @Coutinho007 @Kgorecki2500

0

@amanter w Arabii tez wywieszą tęczę tylko co na to Araby ;)

0

@Rewolucja123 czyli oklep krycha juz w tym pomoze+ Szczęsny. Co piłka w jego stronę leci to strach ze gol...

1

Obstawiam ze nasi dostaną oklep bądz zremisują i nie przejdą dalej a wy na co stawiacie? Aha i obstawiam ze Krycha będzie tez w 1 składzie co przyczyni sie do tego ;)

1

@AmigoBlancos tez obstawiam ze nasi dostaną oklep albo zremisują... zawsze cos spierniczą. Ogółem Szwecja ma lepszy atak no bo kazdy bedzie lepszy w ataku od placka Moraty

0

3

On jest bezcenny

1

@AntekGriezmann pełna zgoda

0

@Lionel_Messi10 a co ziomus wyjasnij

1

@Lionel_Messi10 0,7 sie kładzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?