LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 jeden uj :D Byle by z przodu i z tyłu coś było :)
0
Pogba vs Kroos kto według was lepszy?
0
@Herato Douglas> Semedo fakt nie opinia
1
@Nazio87 nw cięzki wybór pomiędzy wąchaczem a napinką Ronaldo...
0
@Herato porównanie Alvesa najlepszego w historii PO do gościa który poziomem by sie nadawał na Ekstraklase jest słabe
2
@Coutinho007 Semedo to mem jak ma on być 2 najlepszym w historii Barcy to lepiej tego drugiego w ogóle nie wymianiać bo obstawiam że w latach 1930-1990 by się ktoś znalazł lepszy niż ten cienki Semedo na PO
0
@Lionel_Messi10 tylko sam nie da rady cały czas :(
0
@Lionel_Messi10 hahaha ale Leo i Lewy mają przerąbane w repce nie?
0
@Lionel_Messi10 jak podobał ci sie mecz? :P
0
@David_Beckham u mnie Włosi, Holandia :D
0
@IronSanHybrid pamiętaj ze mecz o honor na 1:1 był
0
@Pilka_jest_okragla ale że sam lepił? :O
1
ah sernik czekoladowy i ćwiartka to świetne połączenie u mnie.
Tez tak lubicie? :P
1
@JohnnyBarca mógł sprzedać.... ah ludzi trzeba uczyc...
2
A ja dzisiaj mam na obiadek bigosik ;)
Lubicie czy nie?
Bo ja jak sie do niego dopadnę...xd
1
@pikass14 tylko czy ta pani by podołała z trzema xd
0
@pele1282 co to za imię Agrypina :O
0
@lukasz9197 duzo sie nie pomyliłes bo akurat pracuję w ksìęgowosci hahaha co prawda nie w Barcelonie ale jednak nosa miałes xd
0
@lukasz9197 ciekawe skąd kase wezmą jak nie ma
0
@michal2007 na cześć króla musisz zdać ;)
3
Jak myślicie gdyby turniej jakis odbywał się w Arabii Saudyjskiej i by poproszono Barcę o wzięcie udziału w nim to by pozwolono Barcelonie na wywieszenie tęczy czy nie? Marketing to jedno, ale wiadomo jak do tych spraw podchodzą Saudowie ;)
Co o tym sądzicie?
@Coutinho007 @LS @macio_944 @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @masq @Rewolucja123 @Colon @Coutinho007 @Kgorecki2500
0
@amanter w Arabii tez wywieszą tęczę tylko co na to Araby ;)
0
@Rewolucja123 czyli oklep krycha juz w tym pomoze+ Szczęsny. Co piłka w jego stronę leci to strach ze gol...
1
Obstawiam ze nasi dostaną oklep bądz zremisują i nie przejdą dalej a wy na co stawiacie? Aha i obstawiam ze Krycha będzie tez w 1 składzie co przyczyni sie do tego ;)
1
@AmigoBlancos tez obstawiam ze nasi dostaną oklep albo zremisują... zawsze cos spierniczą. Ogółem Szwecja ma lepszy atak no bo kazdy bedzie lepszy w ataku od placka Moraty
0
@Lionel_Messi10 hahaha
3
On jest bezcenny
1
@AntekGriezmann pełna zgoda
0
@Lionel_Messi10 a co ziomus wyjasnij
1
@Lionel_Messi10 0,7 sie kładzie?