2

wlatuje kebabik na ostrym az chce sie zyc :D

1

Depay > Neymar fakt nie opinia

6

Pech to jest jeden ze nadal tu jest....

0

@Lionel_Messi10 buhahaha :P

5

nie ma nic lepszego niz chłodna wódeczka po pracy zgadzacie sie? :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn

0

@clyde a Benzema/ Marcelo? ;)

0

@Rewolucja123 nw pozyjemy zobaczymy ale w PSG na pewno nic nie osiągnie

1

@amanter no nw czy Messi chce nastukac gole ogórom z Francji... nw co to za ambicja by była... w LM i tak PSG za słabe...a strzelanie jeszcze gorszym zespołom niz w Hiszpanii i wygranie smiesznej ligi gdzie co rok prawie wygrywają jest słabą ambicją... Tam tylko idą piłkarze dla kasy grac bo projektu tam nie ma jak 1 zespół jest mocny a reszta odstaje. A ze raz na x lat przegrają to tylko dlatego ze pojawia sie lekcewazenie rywala tak jak w przypadku Legii czy Juve.1

0

jak myślicie w czym tkwi problem w grze Zielińskiego że jest taka spora dysproporcja w jego grze w repce a w klubie?

0

ter Stegen vs Valdes kto lepszy w prime?

4

@natanvip ja jednak preferuje ludzi za całokształt a nie jeden sezon

0

@Pawlak1992 taka jak ty tylko zastanawiam się kto lepszy Marek czy Valdes nic poza tym bym nie zmieniał

0

@kazbychu rzygam tęczą XD

12

@marcin000019 jak najbardziej za

0

@Zip daj znać gdzie jest nagranie XD

1

@Isso89 każdy mówi nie lubie disco polo a jak kazdy popije to najlepiej sie bawi XD To fenomen nikt nie lubi a bawią sie wszyscy XD

0

@Lola120 on tak działa na kobiety haha :D

0

@ranger3120 hahaha :D tylko co na to feministki XD

5

@VenoM oj widziałem takie po operacjach co gorzej wyglądały a nie lepiej :D

4

Ta Pani to fenomen tyle lat na karku a nadal hot coś fenomenalnego :D

/photo/1

0

Uwielbiam Laporte za to co zrobił i wpisał się w historii w złote dzieje Barcy ale czy nie za bardzo pompowany jest balon? XD

1

@Nano22 jak najbardziej za jestem

0

@Lola120 no to zalezy od płci XD a ile panu oceny dajesz od 1-10? :D

0

ruszyłem z oglądaniem serial Lucyfer jak go oceniacie od 1-10?
Jak wam sie podoba pani detektyw od 1-10? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid jak ci sie podoba pani detektyw od 1-10? :D

0

@IronSanHybrid ok to ruszam z oglądaniem

0

@LS o tak :D Dzięki wielkie :)

0

@IronSanHybrid jak oceniasz serial Lucifer wart oglądania? Jak mozesz sie wypowiedziec bede wdzięczny:)

0

@IronSanHybrid tematycznie podobnie?

1

Szukam filmu lub serialu. Najpierw napiszę co oglądałem. Może ktoś doradzi tematycznie coś w tym stylu do obejrzenia. Ogółem z filmów ostatnio Oglądana Piła (wszystkie części- rewelacja), milczenie owiec, skazani na shawshank, zielona mila. Teksańska masakra. Z serialów: Dexter, Breaking Bad, Zadzwoń do Saula, Dr Hause, Hannibal. Ogółem mniej więcej mnie taka tematyka ciekawi ktoś coś zna gdzie idzie sie wkręcić i gdzie stawiany jest klimat w filmie? Możecie coś polecić?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?