LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
wlatuje kebabik na ostrym az chce sie zyc :D
1
Depay > Neymar fakt nie opinia
6
Pech to jest jeden ze nadal tu jest....
0
@Lionel_Messi10 buhahaha :P
5
nie ma nic lepszego niz chłodna wódeczka po pracy zgadzacie sie? :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn
0
@clyde a Benzema/ Marcelo? ;)
0
@Rewolucja123 nw pozyjemy zobaczymy ale w PSG na pewno nic nie osiągnie
1
@amanter no nw czy Messi chce nastukac gole ogórom z Francji... nw co to za ambicja by była... w LM i tak PSG za słabe...a strzelanie jeszcze gorszym zespołom niz w Hiszpanii i wygranie smiesznej ligi gdzie co rok prawie wygrywają jest słabą ambicją... Tam tylko idą piłkarze dla kasy grac bo projektu tam nie ma jak 1 zespół jest mocny a reszta odstaje. A ze raz na x lat przegrają to tylko dlatego ze pojawia sie lekcewazenie rywala tak jak w przypadku Legii czy Juve.1
0
jak myślicie w czym tkwi problem w grze Zielińskiego że jest taka spora dysproporcja w jego grze w repce a w klubie?
0
ter Stegen vs Valdes kto lepszy w prime?
4
@natanvip ja jednak preferuje ludzi za całokształt a nie jeden sezon
0
@Pawlak1992 taka jak ty tylko zastanawiam się kto lepszy Marek czy Valdes nic poza tym bym nie zmieniał
0
@kazbychu rzygam tęczą XD
12
@marcin000019 jak najbardziej za
0
@Zip daj znać gdzie jest nagranie XD
1
@Isso89 każdy mówi nie lubie disco polo a jak kazdy popije to najlepiej sie bawi XD To fenomen nikt nie lubi a bawią sie wszyscy XD
0
@Lola120 on tak działa na kobiety haha :D
0
@ranger3120 hahaha :D tylko co na to feministki XD
5
@VenoM oj widziałem takie po operacjach co gorzej wyglądały a nie lepiej :D
4
Ta Pani to fenomen tyle lat na karku a nadal hot coś fenomenalnego :D
0
Uwielbiam Laporte za to co zrobił i wpisał się w historii w złote dzieje Barcy ale czy nie za bardzo pompowany jest balon? XD
1
@Nano22 jak najbardziej za jestem
0
@Lola120 no to zalezy od płci XD a ile panu oceny dajesz od 1-10? :D
0
ruszyłem z oglądaniem serial Lucyfer jak go oceniacie od 1-10?
Jak wam sie podoba pani detektyw od 1-10? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid jak ci sie podoba pani detektyw od 1-10? :D
0
@IronSanHybrid ok to ruszam z oglądaniem
0
@LS o tak :D Dzięki wielkie :)
0
@IronSanHybrid jak oceniasz serial Lucifer wart oglądania? Jak mozesz sie wypowiedziec bede wdzięczny:)
0
@IronSanHybrid tematycznie podobnie?
1
Szukam filmu lub serialu. Najpierw napiszę co oglądałem. Może ktoś doradzi tematycznie coś w tym stylu do obejrzenia. Ogółem z filmów ostatnio Oglądana Piła (wszystkie części- rewelacja), milczenie owiec, skazani na shawshank, zielona mila. Teksańska masakra. Z serialów: Dexter, Breaking Bad, Zadzwoń do Saula, Dr Hause, Hannibal. Ogółem mniej więcej mnie taka tematyka ciekawi ktoś coś zna gdzie idzie sie wkręcić i gdzie stawiany jest klimat w filmie? Możecie coś polecić?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Bykunn