0

@lucas/catalan ale ma charakter :D na naszą kadre jak znalazł nie sądzisz?

0

@Coutinho007 ej no ale jak będzie zdrowy to akurat to będzie top :D Co taki pesymistycznie nastawiony może akurat będzie zdrowy ^^

1

@Coutinho007 ale Aguero jeszcze jest w razie co :P

1

@IronSanHybrid jak mu sie fajnie nos rusza :D W tym nosie chyba nie ma żadnej kości nie? :D

1

Jestem ciekaw jakby sprawdził się Stasiu Czerczesow gdyby trenował Barce lub naszą kadrę. On ma konkretny temperament :D Myślicie że by sie sprawdził? :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

0

@hazo428 spoko :D Nie znałem go :D

0

@ściah a dziękuję coś mało go znałem. Był kimś wybitnym czy takim średniakiem? Bo nigdy o nim nie słyszałem....

1

@IronSanHybrid mi sie podoba Francji Marsylianka :D

0

Lenglet vs Laporte który stoper lepszy według was? Gdyby jeden miał zostać a drugi odejść to kogo biereta? :D

4

kto to jest? xd

0

@Martwy takie 50 na 50 ale i tak sądze że grata była sporo gorsza

0

@Martwy wolałbyś krate jak była?

0

@Ghotti ansu zmiana fryza ;)

2

@Coutinho007 każdy nam go zazdrości ;)

1

@Coutinho007 on ma to we krwi ;)

1

@Coutinho007 Ah co to była za ekipa Messi Xavi i Iniesta

1

@Heheszek71 pił albo cpał cos xd

1

obstawiam się że Depay będzie u nas grał jak Ney za niajlepszych czasów :D

1

@Rust_Cohle tez dobry :)

1

@Janiama Francja 3:2

1

@NaFazieHitman kto bogatemu zabroni :P

0

@Rust_Cohle u mnie kebab to ostrym :D

0

@tobiasson92 Ronaldo za 4 lata jeszcze będzie on ma do 40 grać :D

2

@Croocers de Jong w repce , de Jong w Barcy :D

2

Macie czasem tak jak ten kot? :D


Ja miałem tak wczoraj podczas oglądania meczu Polski :D Kto tak też miał? :D
Zapraszam do komentowania :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

0

@Khajio @kuz a Ansu?

0

@IronSanHybrid i niestety do tego nie wrócimy to najgorsze kadra cienka jak sik pająka ;(

0

@Pawelec7 nie dziwi mnie to skoro zawsze nasi grają wylew. Gdyby druzyna prezentowała jakikolwiek poziom to by zupełnie inaczej to wyglądało...

0

@Bykunn za daleko wsadziła

1

@Coutinho007 może tabaluga był :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?