LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucas/catalan ale ma charakter :D na naszą kadre jak znalazł nie sądzisz?
0
@Coutinho007 ej no ale jak będzie zdrowy to akurat to będzie top :D Co taki pesymistycznie nastawiony może akurat będzie zdrowy ^^
1
@Coutinho007 ale Aguero jeszcze jest w razie co :P
1
@IronSanHybrid jak mu sie fajnie nos rusza :D W tym nosie chyba nie ma żadnej kości nie? :D
1
Jestem ciekaw jakby sprawdził się Stasiu Czerczesow gdyby trenował Barce lub naszą kadrę. On ma konkretny temperament :D Myślicie że by sie sprawdził? :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
0
@hazo428 spoko :D Nie znałem go :D
0
@ściah a dziękuję coś mało go znałem. Był kimś wybitnym czy takim średniakiem? Bo nigdy o nim nie słyszałem....
1
@IronSanHybrid mi sie podoba Francji Marsylianka :D
0
Lenglet vs Laporte który stoper lepszy według was? Gdyby jeden miał zostać a drugi odejść to kogo biereta? :D
4
kto to jest? xd
0
@Martwy takie 50 na 50 ale i tak sądze że grata była sporo gorsza
0
@Martwy wolałbyś krate jak była?
0
@Ghotti ansu zmiana fryza ;)
2
@Coutinho007 każdy nam go zazdrości ;)
1
@Coutinho007 on ma to we krwi ;)
1
@Coutinho007 Ah co to była za ekipa Messi Xavi i Iniesta
1
@Heheszek71 pił albo cpał cos xd
1
obstawiam się że Depay będzie u nas grał jak Ney za niajlepszych czasów :D
1
@Rust_Cohle tez dobry :)
1
@Janiama Francja 3:2
1
@NaFazieHitman kto bogatemu zabroni :P
0
@Rust_Cohle u mnie kebab to ostrym :D
0
@tobiasson92 Ronaldo za 4 lata jeszcze będzie on ma do 40 grać :D
2
@Croocers de Jong w repce , de Jong w Barcy :D
2
Macie czasem tak jak ten kot? :D
Ja miałem tak wczoraj podczas oglądania meczu Polski :D Kto tak też miał? :D
Zapraszam do komentowania :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
0
@Khajio @kuz a Ansu?
0
@IronSanHybrid i niestety do tego nie wrócimy to najgorsze kadra cienka jak sik pająka ;(
0
@Pawelec7 nie dziwi mnie to skoro zawsze nasi grają wylew. Gdyby druzyna prezentowała jakikolwiek poziom to by zupełnie inaczej to wyglądało...
0
@Bykunn za daleko wsadziła
1
@Coutinho007 może tabaluga był :P