0

@Edoss ile to pieczesz w tej folii?

1

@Edoss az sie człowiek głodnyy robi :P

0

@Koni8M oj na pewno spróbuje :P

1

@Mareeek2050 hahaha dobre :P

1

@Phoenixx haha nom :P

1

@Coutinho007 ja tez lubie rude hehe :P

0

@!34RC3!_0N4 raz jadłem mega kaszanke ale to u rolnika mega :P

0

@Mareeek2050 you made my day hahaha :D a te od żony to na patyku czy w wafelku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

kiełbasa vs kaszanka na grila :D

0

lody na patyku vs lody w waflu co wolicie? :P

1

@Lionel_Messi10 +1 ziomuś :P

0

@vangoor tez tak mi sie zdaje

2

Podoba wa się Shakira w rych rudych/ czerwonych włosach? Bo do mnie coś nie przemawia. Zawsze mi sie podobała w blond ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
no cos mnie nie przekonuje wg mnie w blond jest mega hot natomiast tu...
https://zapodaj.net/8ba9859894b80.png.html
nw napiszcie co sądzicie...

0

kto ma więcej osobowiści jako piłkarz Busi czy Lenglet?

6

@dafik85 rok kontraktu dlatego

0

Kto ma większą "charyzmę" w Barcy? :D Lenglet vs Busi

5

@Chakalaka moze Szpaku gadać głupoty ja na nim dorastałem. Jego głos jest pewnego rodzaju opoką. Wyznaczył epokę komentatorską. Ludzie, którzy go wyśmiewają niech sie ogarną zobaczymy jak oni będą gadać w wieku 70 lat :) Owszem moze juz powinien być powoli odsuwany ale na pewno nie wyśmiewany. Za te wszystkie emocje, które mi dał ten człowiek ma zawsze u mnie szacunek :) Mimo wszysto nadal go uwielbiam :)

0

@kodi77 gościu odpowiada sensowanie bez gównoburzy nw o co sie czepiać go. Zeby chociaz w połowie kazdy kibic Realu wchodził w dyskusje w połowie jak on i nie robił gównoburzy może by było mniej gogusiów i psycholi :)

2

Marcelo nie zamierza opuszczać Realu Madryt
O proszę a myślałem że odejdzie :o

2

@Pawel13sz a ja za legendarnym srodkiem Busi, Rakitić, Vidal.

0

@dzefrej234 no bo miał bardzo spore umiejętności ale psychika tez wazna w sporcie a on nie wytrzymał

1

@Bocheno1 ktos by mógł się pomylić :]

0

@dzefrej234 bo za czasów live był genialny. Ale jak sie okzazało albo to gracz jednej ligi i jednego zespołu albo psycha siadła :D

0

@LeoMessiah coś na przeczyszczenie weź i bedzie łogień :D

1

Ułóż od najlepszego do najgorszego patrząc na cene?
Griezman, Dembele, Coutinho do wyboru :D

0

0

@lucas/catalan szkoda a kiedy bd?

1

@jaras121 daje rade kobieta :P

2

Gdyby kogoś interesowało jak śpiewa Włoszka po polsku. Na dodatek nie mieszka w Polsce :D
"Jestem Tutaj" - w wykonianiu Marzia Gaggioli


Porównują ludzie tą panią z Lady Gagą. Co o niej sądzicie zapraszam do dyskusji.
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?