LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Edoss ile to pieczesz w tej folii?
1
@Edoss az sie człowiek głodnyy robi :P
0
@Koni8M oj na pewno spróbuje :P
1
@Mareeek2050 hahaha dobre :P
1
@Phoenixx haha nom :P
1
@Coutinho007 ja tez lubie rude hehe :P
0
@!34RC3!_0N4 raz jadłem mega kaszanke ale to u rolnika mega :P
0
@Mareeek2050 you made my day hahaha :D a te od żony to na patyku czy w wafelku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
kiełbasa vs kaszanka na grila :D
0
lody na patyku vs lody w waflu co wolicie? :P
1
@Lionel_Messi10 +1 ziomuś :P
0
@vangoor tez tak mi sie zdaje
2
Podoba wa się Shakira w rych rudych/ czerwonych włosach? Bo do mnie coś nie przemawia. Zawsze mi sie podobała w blond ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
no cos mnie nie przekonuje wg mnie w blond jest mega hot natomiast tu...
https://zapodaj.net/8ba9859894b80.png.html
nw napiszcie co sądzicie...
0
kto ma więcej osobowiści jako piłkarz Busi czy Lenglet?
6
@dafik85 rok kontraktu dlatego
0
Kto ma większą "charyzmę" w Barcy? :D Lenglet vs Busi
5
@Chakalaka moze Szpaku gadać głupoty ja na nim dorastałem. Jego głos jest pewnego rodzaju opoką. Wyznaczył epokę komentatorską. Ludzie, którzy go wyśmiewają niech sie ogarną zobaczymy jak oni będą gadać w wieku 70 lat :) Owszem moze juz powinien być powoli odsuwany ale na pewno nie wyśmiewany. Za te wszystkie emocje, które mi dał ten człowiek ma zawsze u mnie szacunek :) Mimo wszysto nadal go uwielbiam :)
0
@kodi77 gościu odpowiada sensowanie bez gównoburzy nw o co sie czepiać go. Zeby chociaz w połowie kazdy kibic Realu wchodził w dyskusje w połowie jak on i nie robił gównoburzy może by było mniej gogusiów i psycholi :)
2
Marcelo nie zamierza opuszczać Realu Madryt
O proszę a myślałem że odejdzie :o
2
@Pawel13sz a ja za legendarnym srodkiem Busi, Rakitić, Vidal.
0
@dzefrej234 no bo miał bardzo spore umiejętności ale psychika tez wazna w sporcie a on nie wytrzymał
1
@Bocheno1 ktos by mógł się pomylić :]
0
@dzefrej234 bo za czasów live był genialny. Ale jak sie okzazało albo to gracz jednej ligi i jednego zespołu albo psycha siadła :D
0
@LeoMessiah coś na przeczyszczenie weź i bedzie łogień :D
1
Ułóż od najlepszego do najgorszego patrząc na cene?
Griezman, Dembele, Coutinho do wyboru :D
0
@lucas/catalan ok
0
@lucas/catalan szkoda a kiedy bd?
1
@jaras121 daje rade kobieta :P
2
Gdyby kogoś interesowało jak śpiewa Włoszka po polsku. Na dodatek nie mieszka w Polsce :D
"Jestem Tutaj" - w wykonianiu Marzia Gaggioli
Porównują ludzie tą panią z Lady Gagą. Co o niej sądzicie zapraszam do dyskusji.
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
0
@Barca_Big_Moment dzieki