0

@Szreko 3x mistrza swiata ma dlatego

0

@LatajacyHolender Bentancour raczej nie nadaje sie tu ;) haha ale czytam sporo i widze newsy o Raioli chcącym dac Barcie de Ligta a Juve chce Pjanicia przeciez to mozna mądrze rozwiązac jakoś ,)

0

@AmigoBlancos a obstawiasz spore zmiany w składzie Realu czy raczej tylko parę epizodów transferowych

0

@Cwaniak4 pies daje sporo radości a młody to i sporo roboty bo zęby mu rosną to zacznie gryźć wszystko jak leci ;) zacznie sikac gdzie popadnie zanim sie nauczy. Początki są ciężkie ale młodego trzeba nauczyć co mu wolno a czego nie. Potem jak dorośnie to jest swietne uczucie jak wracasz z pracy a psinka czeka ;)

0

@Przemas8411 na duzo nie ma co liczyć ja bym go wcisnął Juve i dał im Pjanicia którego chcą za de Ligta i bysmy mieli swietnego obrońce.

4

@Nano22 ja mam psy od małego i straszny jest ból gdy psina umiera. W końcu jest traktowany jak członek rodziny. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie życia bez psa, który jak wracasz z pracy to leci sie przywitać i merda ogonem. To są przepiękne chwile które na zawsze w tobie pozostają i w przeciwieństwie do kobiet( nie wszystkich ;) ) jest wierny tobie. Zwierzę będzie zawsze dobre dla ciebie jak ty bedziesz dobry dla niego. Ja uwielbiam psy za tą szczerą wierność i oddanie ;)

0

Średnio mi sie to podoba
Za mało daje w ataku...Wolę Gryzaka niz jego...

0

@!34RC3!_0N4 tylko wez tez pod uwagę jezeli duzo nowych zawodników ogarniemy ile zajmie im zgranie...

1

@AmigoBlancos widac ze grubo się zabierają, ale pewno za niedługo potwierdzą Carlo. Jaką masz opinię na jego temat jako fan Realu? ;) Czy to będzie znów głaskanie po główce czy rewolucja jakaś z nim na pokładzie? ;)

0

@Norkusik Dembele mnie bardziej denerwuje niz Gryzak. On chociaz w obronie pracuje co jest tez wazne jak trzeba bronic wyniku.

4

@AmigoBlancos co racja to racja ;)

2

Ciekaw jestem czy dzieki Giniemu pomoc Barcy sporo zyska jak myślicie?

1

@kamyk_23 fajna mi sie podoba :)

2

Ćwiąkała o Aguero co wniecie do Barcy gorąco polecam :)


0

@Huck a braith?

0

@Gomess co na to Griezmann? :O

0

@DaPidejpi jeju ale sie zmienili :O kasa robi swoje :O

0

@ElPonczato Lenglet tez by trafiał gdyby chciał :)

1

@kuz Fati na 9 moze grac moze go nie przestawią :P no i Duńczyk jest w razie czego pamiętaj juz mówił że nie odejdzie :P

1

@ElPonczato gol jak kazdy ale w innych ekipach obrońcy nie strzelają wiec staty sobie wyrobił :)

1

@Ghazul3293 bym chciał ale jestem realistą ...

5

@Herato a ile goli z karnych? :D

3

mogłeś brać tego guardiole ze sobą...

0

@Bobo25 haha no nie mów że to ty na pierwszym planie :O

0

kto pamięta reklamę milki tą? :D


1

0

@davvidek bardziej mnie dziwi gadanie ze zawodnik 30letni to juz stary

0

@davvidek no zauważ np taki Modrić ile ma lat a taki Frenkie czy Pedri to nie zblizyli sie chociaz troche do jego poziomu :D 30 lat to bardzo dobry wiek dla piłkarza w mojej opinii

1

Coś dla fanów Breaking Bad :D
Całkiem nieźle im to wyszło co sądzicie o tym?


2

@Deeespacito zawsze mnie bawi ta 9 u Nazario :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?