LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szreko 3x mistrza swiata ma dlatego
0
@LatajacyHolender Bentancour raczej nie nadaje sie tu ;) haha ale czytam sporo i widze newsy o Raioli chcącym dac Barcie de Ligta a Juve chce Pjanicia przeciez to mozna mądrze rozwiązac jakoś ,)
0
@AmigoBlancos a obstawiasz spore zmiany w składzie Realu czy raczej tylko parę epizodów transferowych
0
@Cwaniak4 pies daje sporo radości a młody to i sporo roboty bo zęby mu rosną to zacznie gryźć wszystko jak leci ;) zacznie sikac gdzie popadnie zanim sie nauczy. Początki są ciężkie ale młodego trzeba nauczyć co mu wolno a czego nie. Potem jak dorośnie to jest swietne uczucie jak wracasz z pracy a psinka czeka ;)
0
@Przemas8411 na duzo nie ma co liczyć ja bym go wcisnął Juve i dał im Pjanicia którego chcą za de Ligta i bysmy mieli swietnego obrońce.
4
@Nano22 ja mam psy od małego i straszny jest ból gdy psina umiera. W końcu jest traktowany jak członek rodziny. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie życia bez psa, który jak wracasz z pracy to leci sie przywitać i merda ogonem. To są przepiękne chwile które na zawsze w tobie pozostają i w przeciwieństwie do kobiet( nie wszystkich ;) ) jest wierny tobie. Zwierzę będzie zawsze dobre dla ciebie jak ty bedziesz dobry dla niego. Ja uwielbiam psy za tą szczerą wierność i oddanie ;)
0
Średnio mi sie to podoba
Za mało daje w ataku...Wolę Gryzaka niz jego...
0
@!34RC3!_0N4 tylko wez tez pod uwagę jezeli duzo nowych zawodników ogarniemy ile zajmie im zgranie...
1
@AmigoBlancos widac ze grubo się zabierają, ale pewno za niedługo potwierdzą Carlo. Jaką masz opinię na jego temat jako fan Realu? ;) Czy to będzie znów głaskanie po główce czy rewolucja jakaś z nim na pokładzie? ;)
0
@Norkusik Dembele mnie bardziej denerwuje niz Gryzak. On chociaz w obronie pracuje co jest tez wazne jak trzeba bronic wyniku.
4
@AmigoBlancos co racja to racja ;)
2
Ciekaw jestem czy dzieki Giniemu pomoc Barcy sporo zyska jak myślicie?
1
@kamyk_23 fajna mi sie podoba :)
2
Ćwiąkała o Aguero co wniecie do Barcy gorąco polecam :)
0
@Huck a braith?
0
@Gomess co na to Griezmann? :O
0
@DaPidejpi jeju ale sie zmienili :O kasa robi swoje :O
0
@ElPonczato Lenglet tez by trafiał gdyby chciał :)
1
@kuz Fati na 9 moze grac moze go nie przestawią :P no i Duńczyk jest w razie czego pamiętaj juz mówił że nie odejdzie :P
1
@ElPonczato gol jak kazdy ale w innych ekipach obrońcy nie strzelają wiec staty sobie wyrobił :)
1
@Ghazul3293 bym chciał ale jestem realistą ...
5
@Herato a ile goli z karnych? :D
3
mogłeś brać tego guardiole ze sobą...
0
@Bobo25 haha no nie mów że to ty na pierwszym planie :O
0
kto pamięta reklamę milki tą? :D
1
@FC1899Barca
0
@davvidek bardziej mnie dziwi gadanie ze zawodnik 30letni to juz stary
0
@davvidek no zauważ np taki Modrić ile ma lat a taki Frenkie czy Pedri to nie zblizyli sie chociaz troche do jego poziomu :D 30 lat to bardzo dobry wiek dla piłkarza w mojej opinii
1
Coś dla fanów Breaking Bad :D
Całkiem nieźle im to wyszło co sądzicie o tym?
2
@Deeespacito zawsze mnie bawi ta 9 u Nazario :D