37

co by nie mówić to genialny transfer jak dopisze mu zdrowie to Laporta swietną rzecz zrobił. Aguero to gwarancja jakości przede wszystkim. Wolę dziadzię Aguero niż duńskiego Nazario :D Jak kasy nie ma to trzeba mądrze i tanio sprowadząc :)

0

@jedrek7000 wczesniej to Suarez zjadał ligę nie miał szanse na grę u nas taka prawda

0

@Conradxc urazy to inna sprawa ale dynamika, kontrola piłki o to mi chodzi bo są w podobnym wieku :D

0

kto fizycznie wygląda lepiej Kun czy Suarez?

1

@wpwelement lepiej późno nic wcale gratulacje trafu po latach :P

0

@LS aha no ok rozumiem :)

1

@Kettger pisało sie ze Roberto chcą więc troche by to obnizyło jego cenę :)

0

@Pilka_jest_okragla jest piłeczka jest zabawa ! :D

0

@LS a w swojej najlepszej formie kto w twojej opinii lepszy Lenglet czy Laporte? :D

1

@Sulimo ale w formie tez mozna ocenic kto był z nich lepszy

1

Laporte vs Lenglet kto wyzszy poziom prezentował i prezentuje?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

0

@HarveySpecter a Neymar co z nim? :D

1

@Lionel_Messi10 hehe oj ziomuś ziomuś :P

1

City by poszło na deal Roberto i Umtiti za Laporte czy raczej nie no chyba ze dorzucic im jeszcze Nazario...

5

@arkasath masz do wyboru jego lub Nazario kim grasz jak nie ma kasy? :D Ja juz wole Aguero :)

0

@LS wyobrazasz go sobie w tej roli tak w ogóle na powaznie? :D

0

@BarcaInfo super w końcu napastnik na poziomie a nie Nazario :D

1

hehe ostatnio przeczytałem w internecie komentarz że koleś chciałby żeby Wiedzmina w filmie grał Karolak.... Wyobrażacie go sobie w filmie o takiej tematyce? Ja go osobiście nie widzę w tej roli...., a wy? XD
Co o tym pomyśle sądzicie?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05

0

@chosenone pytanie tylko i ile wybiela...

0

@NaFazieHitman ale od razu mordując na oczach wszystkich? To jest chore a gdzie prawa człowieka? Co to u Kima znaczy. No szanujmy sie mogli go na dołek dac...

1

@CatalanDream no i za sprzedaz płyt... pomysl co czuła rodzina oglądając to w 1 rzędzie

6

W Korei Kima ladne akcje sie odwalają :O Słyszeliście o tym?
Mdleli z rozpaczy i przerażenia. Zgroza w Korei Północnej.
Władze Korei Północnej przeprowadziły publiczną egzekucję mężczyzny, który nielegalnie sprzedawał płyty CD i nośniki USB z południowokoreańskimi filmami, serialami i teledyskami. Mieszkaniec Wonsan został roztrzelany na oczach 500 osób w tym jego rodziny.
LEE został publicznie stracony na oczach 500 osób w tym urzędników z Wonsan i ich rodzin, nauczycieli studentów. Najblizszzych członków jego rodziny zmuszono do stania w pierwszym rzędzie podczas egzekucji. Mężczyzna został roztrzelany a jego rodzina trafiła do więzienia dla więźniów politycznych.
Żona, syn i córka pana Lee zemdleli podczas egzekucji. Funkcjonariusze podnieśli ich i załadowali do ciężarówki z kratami w oknach w celu przetransportowania do obozu dla więźniów politycznych. Sąsiedzi rodziny wybuchnęli płaczem, gdy zobaczyli czterech funkcjonariuszy podnoszących żonę mężczyzny i wrzucających ją do furgonetki jak bagaż ale musieli zaciskać usta i płakać w ciszy ze strachu przed byciem złapanym na zbrodniczym akcjie współczucia dla reakcjonisty.
Lee przyłapała córka przywódcy inminbanu ( straży sąsiedzkiej) która przyłapała go na nielegalnej sprzedaży płyt i powiadomiła o wszystkim władze...
Chore co tam sie dzieje.... a wy co o tym sądzicie.... zapraszam do dyskusji.

0

@ShinobiQWE dzieki za info ;) nie wiedziałem jak się zyje z typowym Januszem to dzięki tobie lepiej to zrozumiałem ;)

0

@Qlewer nie spełniam zadnego z kryteriów ;) nie mam wąsa brzucha ani sandałów to z góry nie mam podjazdu do janusza ;)

0

@KrystianR wąsem brzuchem skapetami do sandałów to z wyglądu a z charakteru czepianiem sie o wszystko xd
Albo gadka w stylu za moich czasów to sie to lepiej robiło...- typowy janusz zalatuje narcyzmem troche ;)

0

Co byście zrobili gdyby przez pół roku powiedzmy mieszkał z wami typowy Janusz? Wytrzymalibyście to? XD No bo w sumie to ciekawe jest czy idzie z taką osobą wytrzymac xd... Ubiór to jedno ale zachowanie.... co zrobic gdy zacznie sie was czepiać? XDA

0

@Barca_Big_Moment dziena ziomus za info :P

1

@masq zgadzam sie z tobą ich rola powinna sie zmniejszyc a nie zniknąć bo to bedzie bolesne dla całego składu. Busi jest wolny ale podania niekiedy ma genialne więc powinno sie szanować tego gracza i maskowac jego wady tak samo Albe. Wiadomo płaczek i te sprawy ale jakie staty wykręcił i ile asyst to o czymś świadczy no chyba ze chcemy sytuacje podobną do Alvesa ze pozbedziemy sie wszystkich grających przyzwoicie a potem narzekajmy dlaczego to zrobiliśmy. Juz sytuacja z Alvesem powinna ludzi nauczyć że to ze ktos tu przyjdzie nie znaczy ze da duzo. Po Alvesie do tej pory Barca sie nie pozbierała. Tu powinno sie zmniejszyc tym panom pensję i czas gry ograniczyc troche ale powinni tez grac bo nie wiadomo jak nowi będą grać. Koniec końców jestem za obniżką wynagrodzen u Busiego i Alby ale wolałbym zeby zostali ....

0

@LS co racja to racja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?