LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiedzieliście że Rumunia też ma swojego Zenka? :O Sandu Ciorba sie nazywa :D
Polecam wam kilka jego kawałków :D
Widze podobieństwo do Zenka a wy co o tych hitach sądzicie? :D Polecam obejrzeć oba klipy naprawe warto kawał dobrej nuty :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
0
@LS bez przesady dzej loł zawsze na propsie :P
0
kto bardziej pasuje do stylu Barcy Kane vs Hochland?
2
kto pamięta tą scenę? :D
Znacie ją?
@Encore @LS @Coutinho007 @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Colon
2
Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania od 1-6 notami
Przy wyborze podajcie powód :D Od dzisiaj robię drobną zmianę i zamast randomowych dziewczyn pooceniamy te znane osobistości na razie przyszła pora na piosenkarki. Oceniajcie pod względem wyglądu te panie. Gorąco zachęcam i pozdrawiam wszystkich oceniających subiektywnie.
https://zapodaj.net/96b3a50e1de60.png.html
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87
Dla nie wiedzących i nie znających niektórych pań:
od lewej góra: Jenifer Lopez, Fergie, Beyonce
od lewej dół : Rihanna, Madonna, Lady Gaga
Moja kolejność jest aktualna wygrywa bezkonkurencyjnie Jenifer potem Fergie, Rihana, Madonna, Beyonce, Lady Gaga
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10064786#comment-10064786
0
@Ghazul3293 no 1 mecz mu wyszedł czemu w LM mu w ostatnich latach nie idzie gdzie były srogie lania czy z Realem odstaje tam po prostu
6
@Pilka_jest_okragla Busi jest świetny na średnie zespoły absolutna topka bym powiedział ale z najlepszymi rywalami nie daje rady taka prawda
1
@tomek8756
1 Dexter
2 Breakng Bad
3 Dr House
4 Zadzwoń do Saula
5 Castle
2
@avexavi on wraz z Peszkinem tworzył najlepsze Duo w historii piłki nożnej :P
0
@LS nie co to xd
2
@tomczkin raczej tak. :( To ma spory wpływ na grę...
0
@LS cieszę się ze ci pomogłem uprzyjemnić ten dzień :P
1
@BartexXx hahaha serio? :D Kura juz w głowie siedzi? :D
1
Powiedzcie mi jedno może czegoś nie ogarniam lub jestem na końcu internetu ale czemu to ma prawie 809 mln wyświetleń...Zresztą oceńcie co o tym sądzicie ...
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @kubix05
1
Messi zostanie czy nie jak myślicie?
Ciekawe czy wygrane 1 trofeum nakłoni go do pozostania. Co by nie było to coś wygrali pytanie czy to wystarczy + pichichi
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87
0
@Lionel_Messi10 kogo bys w pomocy widział?
1
@Coutinho007 Cou tez jest bez formy nie zbawił by tej druzyny... to nie gracz z Live...
1
jak myślicie co sie dzieje z Barcą są zajechani czy jak? Sporo nowych twarzy w tym sezonie było a efekt nadal mizerny przyszli nowi piłkarze i znów lipa. Jak sądzicie gdzie jest problem? Mental? No bo co powiedzmy ze jak jeszcze nowi piłkarze przyjdą a efekt znów będzie taki sam to w końcu kogo będzie wina bo chyba nie piłkarzy jak co roku nowi dochodzą...
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87
No trenerzy tez często u nas zmieniani. Taki Bayern za nieduze pieniądze potrafił konkretnych graczy sciągnąc. Obstawiam ze albo to wina kręgosłupa Barcy czyli Alba Pique, Busi, Leo albo nw co bo to niemozliwe ze nowi piłkarze dochodzą i znów lipa. Coś jest nie tak ale tacy piłkarze jak Lenglet, Roberto, Pique zaliczyli ogromny zjazd a Pedriego zajechali. Busi jest dobry na średnie zespoły a Dembele,Trincao, Nazario to tu nie powinno być. Coś działa nie tak ale najgorsze jest to ze nie wiadomo co no bo co roku nowi piłkarze dochodzą efektu nie ma. Przychodzi nowy trener efektu nie ma czyli problem musi być gdzies indziej. Z kręgosłupu Barcy bym zostawił tylko Leo a reszta out no bo Leo i tak sam gra a pozbycie sie jego zaskutkuje tym że będziemy sie bić o LE bo nie widze tego ze Gryzak zacznie nam wygrywać mecze a Dembele to tu juz dawno nie powinno być lub Coutinho. Najgorszą rzeczą jaką zrobili to pozbycie sie Neya i teraz to widać owszem sam mnie ten piłkarz wkurza swoim zachowaniem i miłością do mamony ale to piłkarz który potrafił jako jedyny zastąpić Leo w gorszych meczach a pozbycie sie Suareza bez zastępstwa to strzał na dobicie leżącego juz. Co sie dzieje w tym klubie to głowa mała. Szkoda mi Laporty nie ma pieniędzy a dostał burdel i co on ma niby z tego zrobić? Nw czy transfery Aguero czy Depaya odpowiednio wzmocnią ekipę jak ta druzyna ma problem w każdej formacji. Przychodzi Garcia ale czy jego transfer to wybawienie będzie obrony? To też młody piłkarz sporo gaf może popełnić. Pedri to zawodnik na granie pół meczu nie więcej bo jego organizm siada. de Jong to mi przypomina Rakiticia w lepszej wersji trochę. Brak wartościowych zmienników. Najgorsze jest ze nie ma na to pieniędzy. Barca powinna wprowadzić politykę Bayernu i tyle koniec kupowania drogich piłkarzy i nalezy kupić piłkarzy którym zależy a nie gwiazdki bo Cou czy Dembele to potwierdzają. A wy co o tym sądzicie?
0
@lucas/catalan mniejsza o to to co o tym sądzisz? :D
0
@lucas/catalan serio? ah człowiek zakręcony :D
1
jak skomentujecie tą scenę haha :D Czy ktos wie z jakiego to filmu? :D
@Coutinho007 @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @LS @Encore @MesQueUnClub_87 @lucas/catalan
5
To tam można broń schować? :O Jak pokrowiec :O
@Lionel_Messi10 @Coutinho007 @Colon @Encore @LS @Tomek54321
0
@Lionel_Messi10 a jakies oceny kolejnościowo?
0
@kryhaa takie ocenianie to zadne panu juz dziekujemy...
0
@Lionel_Messi10 hahaha dobre :D
0
@kryhaa tu trzeba oceniac a nie gadac ze wszystkie....
0
@HighestInTheRoom analizuj jak znajdziesz chwile :D
3
Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania od 1-8 notami
(Dzisiaj bonusik). To ze są ładne to ja wiem tu chodzi o subiektywną ocenę od 1-8 :D Przy wyborze podajcie powód :D Dziś pora na panie z różnych środowisk :D Tym którzy zawsze oceniają subiektywnie i nie boją się wybierać dzęki wielkie :D Wybrałem różne Panie bo każdy ma różny gust- dzisiaj coś dla fanów tatuaży. :D
https://zapodaj.net/482b16d66b8ed.png.html
Zapraszam
@Barca_Big_Moment @LS S @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10058410#comment-10058410
Mój wybór to pani z numerem 6 bo jest piękna potem 1 za naturalność a następnie 5 tez sliczna kolejne to 7,3,8,4,2
0
@damianex10 bardziej mnie ciekawi jak ten pokemon kopał w ziemi ciągle sie trzymając tamtych...
1
@Lionel_Messi10 prawda :P