1

@lucas/catalan hahahaha :D ale taką panią sekretarkę byś chciał co? :P

0

@lucas/catalan moze jeszcze Pesel i adres do domu hahaha :D

0

@Lionel_Messi10 jak mozesz to zawsze tak głosuj nawet jak jest ciężko :P

3

Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania od 1-6 notami. To ze są ładne to ja wiem. Nie piszcie ciągle że wszystkie tylko wybierajcie to tak jakby ktoś wam dał wasze ulubione rzeczy do jedzenia a wy nie mozecie sie zdecydować i jecie wszystko a potem na ojomie z przejedzenia XD. Przy wyborze podajcie powód :D Dziś pora naniegrzeczne panie :D Tym którzy zawsze oceniają subiektywnie i nie boją się wybierać dzęki wielkie :D
https://zapodaj.net/15e991e55b7d8.png.html
Zapraszam
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10039618#comment-10039618
Mój wybór to pani z nmerem 4 najbardziej naturalna potem 6,3,4,2,1
PS Jak ktoś chce byc odznaczany to niech napisze komentarz pierwsza osoba wskoczy w wolne miejsce :D

1

@Lionel_Messi10 dzięki za głosowanie pełne ::D

1

@lucas/catalan ale indyka zaatakował nie? :D

0

@Tomek54321 jak skomentujesz to co on zrobił? :D

0

@lucas/catalan a ten gością z rączką jak? :D Jak skomentujessz jego zachowanie? :D

0

@lucas/catalan co o tym sądzisz? ::D

2


nie moge z gościa haha @Coutinho007 @Lionel_Messi10 @LS @Tomek54321

2

NO GOD! PLEASE NO!!! NOOOOOOOOOO


stare a nadal dobre :P

0

@Tomek54321 głupie rzeczy są tez dobre na poprawe humoru czasem trzeba sobie tez jaja porobic bo tak to nuda i rutyna wchodzi w zycie

0

@Coutinho007 jak ci sie podobał? :D Dla mnie 1 i 2 to sztos i ten facet z rączką mnie rozwalał :D
tą scene pamiętasz? :D


1

@Barca1992 on ma jedną tematykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1


młodzieńcze lata sie przypomniały kto zna ten film? :D
Znacie?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87

1

@Coutinho007 zgadza się 9 na zdjęciu jest lepsza niz reszta panów :P

1

@4drian0 zajebisty jest mi sie podoba motyw z siostrami juz i ten zamek. Oglądam u Izaka :D Codziennie o 16 XD

0

@lucas/catalan zagłosowane :D

1

@lucas/catalan Anna Bell Peaks jest spoko kojarzę tą panią XD ale ta druga troche gorsza a tak wybieram duo Alexis Tae & Tori Black. Co sądzisz o Anya Olssen? :D

3

Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania od 1-6 notami. To ze są ładne to ja wiem tu chodzi o ocenę :D Przy wyborze podajcie powód :D Dziś pora na pielęgniarki :D
https://zapodaj.net/c8564ecfdf02e.png.html
Zapraszam
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10034311#comment-10034311
Mój wieczór skradła pani z numerem 6 potem 2,1,3,5,4

0

@DarekFCBnaZawsze hahahahaha

0

@LS oz ty :O teraz to sie zdziwiłem :O

0

@LS ale ze az tyle masa potrafi amortyzować to bym nie pomyslał a ty?

0

@jeyx77x statystyki go bronią ale Messi dalej sam musi robić . Gryzak nie wygra meczu jak Messi ma gorszy dzień. Co z tego ze staty ma dobre skoro sie to nie przekłada na pomoc dla Messiego. Gryzak nic sam genialnego nie wymyśli nie ma szybkości ani dryblingu i tu tkwi problem. Dobry to zawodnik ale do innego systemu a nie do gry z Leo...

0

@pele1282 haha dobre :P

0

@LS ale odrzutu wcale nie było xd

2

0

@Coutinho007 piłka przechodzi w bardziej fizyczną zobacz na Mbappe a Neya widzisz różnice w technice bo ja sporą :)

0

@Coutinho007 czy Vinicius a Mbappe nie grają podobnie skoro obaj bazują na prędkości? Co sądzisz o tym? :D Czy ich styl nie jest bardzo zbliżony?

0

@LS zniszczył się przez urazy:/ Jakbyś określił naszych 4 kapitanów? Messi to introwertyk a Pique,busi czy Roberto? Ciężko mi powiedzieć jaki mają charakter a wg cb?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?