LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania która wygrywa a które na kolejnych miejscach byscie postawili :D Przy wyborze podajcie powód :D
https://zapodaj.net/a61d6981e487b.png.html
Zapraszam
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MaTt_BarcaFan @MesQueUnClub_87
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9997358#comment-9997358
Moja kolejność 6,3,4,1,2,5. Chociaz dzisiaj ciężki wybór dla mnie wszystkie mi sie podobają i wybrałem detale....
0
@escarabajo to pewnie i wojewódzki nie? :D
0
@escarabajo ona sie wydaje spoko do pospiewania pogadania :D albo Cleo a ty? :D
0
@escarabajo dode :P
0
@escarabajo fajny mieli pomysł szkoda ze w Polsce o takim czymś nie pomyśleli :D
0
@adambądkowski93 brałbyś jak komornik meble nie? :D
0
Celine Dion to całkiem spoko babka :D
0
@adambądkowski93 hahaha
0
@adambądkowski93 ciekawe jak Busi,Franek i Pedri by wyglądali :D
0
@Rust_Cohle ten w środku wygląda troche jak żółwie ninja :D
0
@MaTt_BarcaFan no ale masz teraz poprzeglądaj sobie masz linki do poprzednich ja chetnie popatrze na twoje gusta :D
1
@MaTt_BarcaFan we wczesniejszych sie nie udzielałeś a tez fajne laski masz linki do wczesniejszych to sie mozesz wypowiedzieć tez :D
7
Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania która wygrywa a które na kolejnych miejscach byscie postawili :D Przy wyborze podajcie powód :D Dzisiaj przyszła pora na mini :D
https://zapodaj.net/369d38115362c.png.html
Zapraszam
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MaTt_BarcaFan @MesQueUnClub_87
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9993673#comment-9993673
Moja ocena 2,1,3,4,5,6. Miałem trudny wybór pomiędzy 2 i 1 ale u mnie wygrywa pani w czerwonej mini :P
0
@TridenteMSN tylko ze my dobrze nie gramy z lepszymi markami
0
@JohnnyBarca Ronaldinho na pewno dobre liczby ma a nie świetne. On był przede wszystkim piłkarzem widowisowym. Zdaję sobie z tego sprawe jak dobrym był piłkarzem ale do poziomu Leo nigdy się nie zblizył chociaz piłkarz fenomenallny to dla mnie półka niżej niż taki Leo. Już nie wspomnę że Messi musi ciągnąć całą drużynę Barcy sam nw czy Roni solo by dał radę. Tym bardziej ze Roni byłl krótko na szczycie. Leo w kwestii profesjonalizmu tez go przewyzsza. Dużo bardziej o siebie dba a nie imprezuje tyle co on. Tym sie odróżnie piłkarzy świetnych od wybitnych.
2
@Coutinho007 wierzysz ze dobrze zagramy z Atletico?
1
oj Panie Koeman mimo że kocham Barce to wątpie my nie gramy dobrze z dobrymi ekipami...
1
@amanter lubi chłopców :D
0
@Rust_Cohle tych panów się nie rozdziela są jak dobre małżeństwo albo dobre wino do jakiejś potrawy :] Oni tam w pomocy muszą być razem :]
1
@Coutinho007 nom
0
@Coutinho007 no ale z lepszymi druzynami środka u nas nie ma taka prawda no sam powiedz czemu tak jest...
0
@Coutinho007 no tak ale jak mu zdrowie dopisze i jak u niego będzie psychiką to dopiero pokazą kolejne sezony na razie najblizsze lata u Barcy zapowiadają się przegrywanym środkiem pola nw czy mozna wygrywac mecze z przegranym środkiem pola jak myślisz? :D
0
@Coutinho007 tylko wiesz my mamy nadzieję ze taki będzie a co z nim będzie pokaze przyszłość. Na tą chwilę gra świetnie, ale czy dalej będzie sie tak rozwijał? No tu trzeba wziąć wiele czynników pod uwagę czyli zdrowie czy progres umiejętności. Podam podobny przypadek czyli Dembele który miał być zastępstwem za Moneya. Fajnie grał w Borrusii wiadomo inny styl bazujący na prędkości a mniej na dryblingu ale miał go zastąpic. Natomiast jakie były oczekiwania a jak rzeczywistość. Nie zastąpił w 50% Moneya w dodatku ciągłe urazy i regres w grze a nie progres...Miał sporo dac a było jak zawsze pompowanie balona pękło. Zobaczymy jak u Pedriego z psychiką będzie bo umiejętości to jakies 30-50 % a ponad 50 jak nie 70% to psychika a wielu siada przez psychikę. Gra fajnie chłopak ale sporo czynników będzie u niego zachodzić i zoaczymy co z nim będzie. Ale owszem Pedriemu najblizej do artysty boiskowego bo reszta to takie drewno wybiegane jesli chodzi o opis pomocników ja bym ich określił mianem tartaku trochę :D A jak oceniasz takiego Verattiego blizej mu do artysty czy raczej do box-box
1
@Coutinho007 pełna zgoda, ale zauważ też na to że coraz więcej zawodników w pomocy jest produkowanych mniej technicznych. Dzisiaj z tobą przeprowadziłem wcześniej dyskusję. Teraz juz nie ma zawodników takich jak Xavi czy Iniesta. Stawia się coraz częściej na zawodników typu Vidal czy Rakitić czyli takich mocno wybieganych ale nie o świetnej technice. Profile pomocników się mocno zmieniają sam chyba powiesz że de Jongowi to prędzej do Rakiticia niż Xaviego czy Iniesty. Piłka sie zmienia i nie wszystkie zmiany są dobre niestety. Będziemy otrzymywać piłkarzy podobnych lub zbliżonych do artystów boiskowych ale nie az tak wybitnych. Smutne ale tak to wygląda niestety....
2
Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania która wygrywa a które na kolejnych miejscach byscie postawili :D Przy wyborze podajcie powód :D Dzisiaj przyszła pora na sukienki ( z wyjątkiem Japonki ona jest w narodowym stroju-kimono ) :D
https://zapodaj.net/c6da5c084eeb7.png.html
Zapraszam
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MaTt_BarcaFan @MesQueUnClub_87
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9983308#comment-9983308
Moja kolejność 4(słabość do Japonek+ ładny kolor kimona) :D Potem 2,4,3,1,6
Sorka że wczoraj nie było dodane ale mi się przysnęło :D
2
@LeoMessiah a co zrobił taki Mapet albo Turlacz? :P
28
szkoda tylko ze te odwołania nic nie dają :(
2
@HighestInTheRoom Modrić Mats Ansu
0
@Coutinho007 :(
0
@Coutinho007 czyli co przez najblizszy czas bedziemy przegrywać srodek? :D