3

Ciekawe czy na to ktoś się złapie :P


Zapraszam do komentowania haha :D
@LS @Encore @Barca_Big_Moment @Colon @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan
A tak na serio to myśleliście o takim finishu filmiku? :D

3

Pytanie do fanów Avengers :D


Czy też lubicie tą scenę? :D
I ta muzyczka i to pytanie Starka dp Natashy czy za nim się stęskniła hahaha :D Bomba :D

0

@DLFCB W tym roku Benzema złota piłka zobaczysz :D

0

Kante prime vs Busi prime kto lepszy? :D Wg mnie Busi mimo wszystko :D Ale Kante to mróweczka :D

1

@Lionel_Messi10 oj tam wszystkie mogłeś ocenic po kolei a nie tylko trzy :D

0

@Lionel_Messi10 kolejność podaj :P

1

hahaha ciekawe skąd wezmą pinionżki :P

4

Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. Dzisiaj dzień bikini :D W sumie wieczór :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania która wygrywa a które na kolejnych miejscach byscie postawili :D Przy wyborze podajcie powód :D
https://zapodaj.net/053cc1c6adacd.png.html
Zapraszam
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MaTt_BarcaFan @MesQueUnClub_87
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9971807#comment-9971807
u mnie wygrywa bezapelacyjnie pani z numerem 3 :D potem 2 kolejna 1 a reszta 6 4 5

0

@4drian0 ok dobrze wiedziec

0

patrzę na ranking na filmwebie najlepszych filmów :D O ile 1 i 3 miejsce mnie nie dziwi tak zastanawia mnie drugie miejsce ktoś oglądał Nietykalnych z 2011? Warto?
https://www.filmweb.pl/ranking/film

1

@masq a Efekt Motyla z 2004 oglądałeś? Albo Ostatni Samuraj z 2003 tez zajebisty i do tego aktor znany :]

0

@masq jokera oglądałeś? Contratiempo hiszpański film kozak

2

@masq Przełęcz ocalałych z 2016 kozak

0

@maciestek hahaha :D

1

@Kgorecki2500 ruskie chyba :D nie jestem pewien :D

0

@saczers438 takich ludzi na palcach można policzyć

2

hehe co o tym sądzicie? :D


Jak myślicie o czym sobie ten kot pomyślał? :D
@LS @Encore @kubix05 @Colon @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @lucas/catalan @Barca_Big_Moment

0

@patry295 ciekawe ile papierek będzie warty :]

0

@Barca_Big_Moment oż ty zaskoczyłes mnie byku tym :O

3

@Lionel_Messi10 dziękuję Ziomek za nominację :)
U mnie jedna piosenka skradła me serce na literę E
OREEN - "EUPHORIA"


Nominuję @Barca_Big_Moment @Encore @MesQueUnClub_87 @Tomek54321

3

@bartekvisca Dla mnie przełęcz ocalałych z 2016

0

@Barca_Big_Moment ziomek co z tb :) czemu nie ocenuasz? :P

0

@lucas/catalan jaka kolejnosc? :P

1

@clyde akurat ze 2-3 lata moze pograć a wtedy Pedri by sie rozwinął Modrić swoje potrafi grać mimo wieku ten sezon to pokazuje

1

@clyde Modrić i tyle :)

0

@Pawel13sz twoja? :P

6

Dziś kolejna porcja zdjęć dla Panów w związku z maratonem. Która z tych Pań dziś wam skradła dzień? :D Proszę o krótki komentarz i kolejność waszego wyboru :D
https://zapodaj.net/885c8873a1161.png.html
U mnie wygrywa Japonka czyli Pani z numerem jeden przez słabość do Japonek :D Na drugim miejscu blondi z długimi włosami po lewej, 3 miejsce dla ciemnoskórej Pani a na 4 miejscu Pani z dołu a jaki wasz wybór? :D
Link do poprzedniej oceny:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9963955#comment-9963955
Zapraszam do oceniania :D
@LS @lucas/catalan @Barca_Big_Moment @Colon @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @MaTt_BarcaFan @Encore @Tomek54321 @Lionel_Messi10

0

@Colon Mads Mikkelsen to klasa sama w sobie :D

5

0

@Barca_Big_Moment gorzej jakbys został tatusiem przez nieuwagę byku co wtedy :P
a z tym workiem to mi sie przypomina ten ciemnoskóry typ ze "Strasznego filmu" nw czy oglądałeś tam tez była scena taka z workiem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?