LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ciekawe czy na to ktoś się złapie :P
Zapraszam do komentowania haha :D
@LS @Encore @Barca_Big_Moment @Colon @kubix05 @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan
A tak na serio to myśleliście o takim finishu filmiku? :D
3
Pytanie do fanów Avengers :D
Czy też lubicie tą scenę? :D
I ta muzyczka i to pytanie Starka dp Natashy czy za nim się stęskniła hahaha :D Bomba :D
0
@DLFCB W tym roku Benzema złota piłka zobaczysz :D
0
Kante prime vs Busi prime kto lepszy? :D Wg mnie Busi mimo wszystko :D Ale Kante to mróweczka :D
1
@Lionel_Messi10 oj tam wszystkie mogłeś ocenic po kolei a nie tylko trzy :D
0
@Lionel_Messi10 kolejność podaj :P
1
hahaha ciekawe skąd wezmą pinionżki :P
4
Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. Dzisiaj dzień bikini :D W sumie wieczór :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania która wygrywa a które na kolejnych miejscach byscie postawili :D Przy wyborze podajcie powód :D
https://zapodaj.net/053cc1c6adacd.png.html
Zapraszam
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MaTt_BarcaFan @MesQueUnClub_87
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9971807#comment-9971807
u mnie wygrywa bezapelacyjnie pani z numerem 3 :D potem 2 kolejna 1 a reszta 6 4 5
0
@4drian0 ok dobrze wiedziec
0
patrzę na ranking na filmwebie najlepszych filmów :D O ile 1 i 3 miejsce mnie nie dziwi tak zastanawia mnie drugie miejsce ktoś oglądał Nietykalnych z 2011? Warto?
https://www.filmweb.pl/ranking/film
1
@masq a Efekt Motyla z 2004 oglądałeś? Albo Ostatni Samuraj z 2003 tez zajebisty i do tego aktor znany :]
0
@masq jokera oglądałeś? Contratiempo hiszpański film kozak
2
@masq Przełęcz ocalałych z 2016 kozak
0
@maciestek hahaha :D
1
@Kgorecki2500 ruskie chyba :D nie jestem pewien :D
0
@saczers438 takich ludzi na palcach można policzyć
2
hehe co o tym sądzicie? :D
Jak myślicie o czym sobie ten kot pomyślał? :D
@LS @Encore @kubix05 @Colon @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @lucas/catalan @Barca_Big_Moment
0
@patry295 ciekawe ile papierek będzie warty :]
0
@Barca_Big_Moment oż ty zaskoczyłes mnie byku tym :O
3
@Lionel_Messi10 dziękuję Ziomek za nominację :)
U mnie jedna piosenka skradła me serce na literę E
OREEN - "EUPHORIA"
Nominuję @Barca_Big_Moment @Encore @MesQueUnClub_87 @Tomek54321
3
@bartekvisca Dla mnie przełęcz ocalałych z 2016
0
@Barca_Big_Moment ziomek co z tb :) czemu nie ocenuasz? :P
0
@lucas/catalan jaka kolejnosc? :P
1
@clyde akurat ze 2-3 lata moze pograć a wtedy Pedri by sie rozwinął Modrić swoje potrafi grać mimo wieku ten sezon to pokazuje
1
@clyde Modrić i tyle :)
0
@Pawel13sz twoja? :P
6
Dziś kolejna porcja zdjęć dla Panów w związku z maratonem. Która z tych Pań dziś wam skradła dzień? :D Proszę o krótki komentarz i kolejność waszego wyboru :D
https://zapodaj.net/885c8873a1161.png.html
U mnie wygrywa Japonka czyli Pani z numerem jeden przez słabość do Japonek :D Na drugim miejscu blondi z długimi włosami po lewej, 3 miejsce dla ciemnoskórej Pani a na 4 miejscu Pani z dołu a jaki wasz wybór? :D
Link do poprzedniej oceny:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9963955#comment-9963955
Zapraszam do oceniania :D
@LS @lucas/catalan @Barca_Big_Moment @Colon @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @MaTt_BarcaFan @Encore @Tomek54321 @Lionel_Messi10
0
@Colon Mads Mikkelsen to klasa sama w sobie :D
5
Zapraszam na obiadek do Hannibala kto chce? :D
@LS @Encore @MesQueUnClub_87 @Colon @kubix05 @Coutinho007 @Barca_Big_Moment @Lionel_Messi10 @Tomek54321
0
@Barca_Big_Moment gorzej jakbys został tatusiem przez nieuwagę byku co wtedy :P
a z tym workiem to mi sie przypomina ten ciemnoskóry typ ze "Strasznego filmu" nw czy oglądałeś tam tez była scena taka z workiem :D