LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El dominatore udało ci sie hahahaha
0
@El dominatore hahahaha dobre :D
Serio takie teksty wali? :D
1
@PatrychoO na cda są https://www.cda.pl/video/630634736
1
@KierownikLucas @PatrychoO @Tomo1989 oprócz netflixa idzie gdzies go obejrzec widziałem odcinki na cda ale nw czy są tam wszystkie
1
@Tomo1989 to chyba dobrze ze tak działa :D
2
Dr Hause'a warto oglądać jako serial czy raczej odradzacie? Szukam czegoś do pooglądania i rozpoczęcia jakiegoś serialu a jestem po Hanibalu :D Dextera, Breaking Bad tez oglądałem co doradzicie do oglądania na wieczór ?:D
1
Znacie jakies seriale o podobnej tematyce jak Dexter, Hannibal,Breaking Bad( w tym zadzwon do Saula)
Znacie coś? @MesQueUnClub_87 @Encore @LS @Coutinho007 @LS @Colon @lucas/catalan
1
@patryk355 najgorsze to czekanie
1
@patryk355 Saula oglądałem dobry :D
0
@app23 jaka twoja ocena warto oglądać?
0
@tommyVERceti oglądałem :D
0
@PawkoFCB mniej więcej mozesz powiedzieć o czym to jest bez spoilerów taki ogólny zarys? :D
0
Szukam serialu o tematyce zbliżonej do takich serialów jak Dexter, Hannibal,Breaking Bad :D Ktoś może coś polecić na wieczór? :D
0
@Barca_Big_Moment a prawa dolna na co zostaje? :D
0
Jestem po 3 sezonach serialu Hanibal i stwierdzam ze rewelacja :DTez tak mieliście że 2 sezony były świetne a 3 odstawał troche poziomem? I jak wam się podobała ostateczne starcie? Maciie coś podobnego w tematyce seryjnych morderców? Oglądałem już Dextera, Mr Brroksa, Milczenie Owiec :D MAcie coś jeszcze w podobnej tematyce? Pozdrawiam :D
0
@Tomek54321 są tacy co lubią tatuaże więc tą 4 dałem Xd
0
@LS to dziewczyna która wytatuowała sobie oczy jak Popek :D
1
@MaTt_BarcaFan spoko :D a jaki twój wybór od 1-4 miejsca? :D
0
@LS a reszte jak oceniasz? kto 2 3 4 miejsce?
1
@kubix05 czemu :O ale dobra jak wolisz
3
Od dzisiaj robię maraton z wyborem 4 pań która w dany dzień jest najpiękniejsza. Codziennie będę wstawiał kolejne 4 zdjęcia :) Proszę napisać czym się kierowaliście przy wyborze :) Wstawiłem zdjęcie z różnych środowisk żeby wybór nie był prosty i oczywisty a każdy mężczyzna ma inny gust :D Zapraszam do głosowania, komentowania i oglądania :D
https://zapodaj.net/e1a128009f3cb.png.html
U mnie wygrywa Japonka, drugie miejsce pani obok, trzecie z dołu po lewej a pani po prawej ostatnie miejsce :D
Zapraszam @LS @Colon @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @kubix05 @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Barca_Big_Moment @Encore @Coutinho007
1
@Lionel_Messi10 Dzięki byku za nominację
Moja piosenka na D to Dont stop me now Freddiego ze jestem wielkim fanem :P
Nominuję @Barca_Big_Moment @Tomek54321 @kubix05 @Encore @LS
0
@LS grunt to dobrze czytac haha :D
5
Czy tak czytacie GOOGLE? :D
Zapraszam do dyskusji :D
@LS @Encore @Coutinho007 @Colon @kubix05 @Barca_Big_Moment @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @Tomek54321
1
@Lionel_Messi10 hahaha dobranoc :P
4
Pytanie do laramblowiczów :D
Macie tak po libacji? :D
Zapraszam do dyskusji :D
@LS @Encore @Lionel_Messi10 @Colon @kubix05 @Coutinho007 @Barca_Big_Moment @lucas/catalan @Tomek54321 @MesQueUnClub_87
0
@Mario96w haha zgadza się :D
1
@Mario96w pół litrówki :D
0
@Mr8lack to gdzie pasuje a gdzie nie? :D
0
@Mario96w czy picio połówki dziennie po pracy to umiar czy za dużo juz?