0

@LS hahahaha za cycki bedzie ban to musi góra zatwierdzić :P

4

Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania od 1-6 notami. To ze są ładne to ja wiem tu chodzi o ocenę :D Przy wyborze podajcie powód :D Dziś pora na brunetki :D
https://zapodaj.net/c34c6e5721e24.png.html
Zapraszam
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MaTt_BarcaFan @MesQueUnClub_87
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10020219#comment-10020219
Mój wieczór skradła pani z numerem 5 za naturalność potem 6,1,4,2,3

0

kto z was za tym jest? :D
sex&drugs&rock&roll? :D
@Colon to w twoim stylu nie? :D

0

@Coutinho007 @Barca_Big_Moment
Wy tego pana uwielbiacie przyznajcie się :P

0

@Kluivert_P a jak haha :D

0

@tristan87 prawda lepiej zyc krótko a dobrze niz na czyiś zasadach mam podobne poglądy :P

0

@DaPidejpi cole nie bo podatek cukrowy. Zamiast coli lepiej % taniej wychodzi XD

1

@tristan87 smalec zajebisty ze skwarkami i ogórem. Tylko na wyniiki lepiej potem nie iść bo lekarz wygoni za cholesterol haha :D

2

@Coutinho007 możliwe możliwe :D

4

Pizza pepperoni na ostrym zamówiona i tak można żyć ale sie do niej dopadnę a wy co na wieczór planujecie wszamać? :P

0

@PlsNotAtletico przekot najbardziej zdolny piłkarz :]

16

jest Matheus Fernandes :D
Po co szukać :D

3

Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania od 1-6 notami. To ze są ładne to ja wiem tu chodzi o ocenę :D Przy wyborze podajcie powód :D Dziś pora na blondi :D
https://zapodaj.net/ecff82f4cf844.png.html
Zapraszam
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MaTt_BarcaFan @MesQueUnClub_87
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10009267#comment-10009267
Mój wieczór skradła pani z numerem 5 za naturalnośc potem 6,4,1,2,3

0

@Gaucho mamy Busiego który przezywa drugą młodość :P

0

@Ratamahatta to inna sprawa ale jak w wywiadach rozmawia z dziennikarzem to gada krótko co jak wygląda nie boi sie powiedzieć lub kręcić a tak w moim odczuciu powinien sie ktos w timie zachowywac

0

@Ratamahatta Pike ma zdolności przywódcze nie bois sie gadać :D

0

@Lionel_Messi10 czekam :P

1

a co jak siedzieli kazdy 2 metry od siebie? :D

1

@Lionel_Messi10 to to ja wiem ocenianie to jest od najlepszej do najgorszej. Tu nie ma pytania czy wszystkie są ładne XD

6

Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania która wygrywa a które na kolejnych miejscach byscie postawili :D Przy wyborze podajcie powód :D
https://zapodaj.net/53ac79d21c133.png.html
Zapraszam
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MaTt_BarcaFan @MesQueUnClub_87
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10004789#comment-10004789
Moja kolejność 6 ( bo najbardziej naturalna)a potem 1,2,4,5,3

0

@Coutinho007 a co sądzisz o Kante?

0

@MesQueUnClub_87 niby tak ale mi chodzi by był jednocześnie genialny w destrukcji i genialny w ataku w pomocy a box to box to nie do końca to taki Vidal czy Rakitić nie byli geniuszami w ataku czy w destrukcji...

3

Czy dałoby się radę wytrenować piłkarza hybrydę z paroma cechami a nie z jedną? :D Powiedzmy defensywny pomocnik który przecina ataki a do tego gra ofensywnie :D Czy takie coś idzie nauczyć? :D Ale z tą ofensywą mi chodzi że często się podłącza a nie raz na kiedyś :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @kubix05 @MesQueUnClub_87

0

Gra ktoś tu na la rambli w Empires and Puzzles?

0

@Coutinho007 no tylko czy on bedzie chciał...

0

@Coutinho007 w Barcy pamiętaj ze są większe wymagania niż tam gdzie gra Joaquin. Głównie o to chodzi

4

@Chakalaka pisali ze sie skończył...

0

Też was bawi tem mem? haha :D Ciekawe czy jakiś facet by rzeczywiście tak zrobił :D
https://zapodaj.net/e30dcc0dc3078.jpg.html
Dobry ten mem a wy co uważacie o tym? :D
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @kubix05 @MesQueUnClub_87

3

0

@bartekvisca Messi to introwertyk a prezja źle działa na introwertyków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?