2

@Coutinho007 a Arthur? :P Vinicius? Rodrygo? :D

0

@doc jeden z najlepszych polskich serialy na tym sie wychowałem
fakt nie opinia

0

@LS Umtiti tez wydawał się twardy nie sądzisz?

1

@Coutinho007 hahahaha

0

@LS a Vidal? Ten powinien miec gadane nie sądzisz?

0

@TSWKRK a Busi czy Roberto?

0

Ja bym chciał zobaczyć Pike jako kapitana na 5 meczy w lidze lub LM ciekawe czy by potrafił ogarnąć zespół. Doświadczenie ma najbliżej mu chyba do jakiejkolwiek charyzmy bo nie boi sie gadać w wywiadach i nie owija w kółko jak myślicie to dobry pomysł? :D ter Stegen jest za grzeczny a Pike nie boi sie gadać w moim odczuciu to by mogło być dobre gdzyby dostał presji troche jako kapitan :D
Co sądzicie?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87

0

@cat_r37 Pjanicia nie dają...

0

@cat_r37 a Morriba?

0

@matirix20 zrób jeszcze listę sprzedaży bo żeby ogoś mógł kupić trza kogoś tez sprzedać...

0

@clyde smak wódki bez popity nie jest za dobry więc ja zawsze piję z albo smakową bo trzeba pić :D
za rodzynkami nie przepadam i może owoce morza mnie brzydzą

0

@Coutinho007 a kucającego Valverde do zestawu byś chciał? :P

0

@tristan87 juz widze Matt

4

Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania od 1-6 notami. To ze są ładne to ja wiem tu chodzi o ocenę :D Przy wyborze podajcie powód :D Dziś pora na panie z obfitym biustem :D
https://zapodaj.net/8d94dc4c580e8.png.html
Zapraszam
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MesQueUnClub_87
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10027774#comment-10027774
Mój wieczór skradła pani z numerem 3 potem 1,6,4,5,2
PS Jak się wam któraś nie podoba to wybierajcie mniej gorszą i oceniajcie grunt by były oceny przeprowadzam pewne badania :P

0

@Coutinho007 ataku ze nie mamy to juz od dawna wiem dlatego byłem zwolennikiem Neya i pozbyciu sie Gryzaka i Dembele. Neymar od razu po kontuzji daje jakość a wyzej wiemienieni panowie nawet troche nie dają jakości tyle co on sam. Tu jest problem taki że mamy pomoć na przeciętne ekipy i 0 ataku oprócz Leo który musi sam ciągnąć i linie pomocy która jest nieudolna i linię ataku a tak się nie da zrobić a co sądzisz o moim pomyśle który wyzej napisałem?

1

@Lionel_Messi10 zdrówko :D

0

@Coutinho007 powinni postarać się o gościa który w pomocy zrobi różnicę czemu za Busiego nie ogarną np Kante który już z tyłu dałby przewagę? Busi aktualnie tez gra na drużyny od 4-20 miejsca. W środku przydałby się obok kante w moim odczuciu ktoś w stylu Verattiego. A co sądzisz o Zielińskm nie dałby rady? Albo zmiana systemu na 2 defensywnych i Messi w pomocy. Messi by rozgrywał ofensywnie a jego straty by maskował Busi i Kante. Ja bym spróbował czegos takiego.Co sądzisz o graniu 2 z tyłu czyli Busi Kante a wyżej Messi nie sprawdziło by się to?

1

@Lionel_Messi10 pomoc u nas jest udolna na drużyny od 4 miejsca do 20 w lidze i na słabsze zespoły w LM. NA lepsze ekipy są za słabi no chyba ze chcą w każdym meczu z lepszą ekipą przegrywać taktyka. Nw orientujesz sie czy były jakieś mecze gdzie był przegrywany środek pola a wygrywali mecz? Pytam o jakieś lepsze ekipy :D

1

@Coutinho007 pamiętasz naszą rozmowę gdzie wspominałem ze z silniejszymi rywalami środek nie istnieje? To teraz mi potwierdzenie ze Pedri czy de Jong nie nadają się na lepsze ekipy. My aktualnie mamy skład na bycie w czubie w tabeli ale nie na bycie najlepszym. My jesteśmy przeciętną drużyna z dodatkiem Messiego i nie ma nikogo kto by mógł go zastąpić to jest smutne. Pedri i de Jong są świetni ale za słabi na najlepsze ekipy i po raz kolejny jest potwierdzenie. Najblizsze lata będą takie same bo pomoc u nas jest nieudolna a sam Messi wszystkiego nie zrobi...

0

@ObiektywnyKibic121 najbardziej mi się podoba jak asystenci jego nie wiedzą o czymś a on na jakiś zwariowany pomysł wpada :D Zwyzywa wszystkich i mówi otwieramy go haha rewelacja :D

1

Do tych co oglądali Dr Hausa serial mam pytanie jak podoba wam się gra Hugh Laurie coś w stylu szalonego naukowca? :D Wg mnie świetnie odwzorowana postać już kończe 5 sezon i strasznie podoba mi się to a jak u was z tym było? :D

0

@Lionel_Messi10 ile bys jej dał od 1 do 10? :P

0

@Emhyr niech im Dembele dadzą i Gryzaka i niech oddadzą Neya

2


Co sądzicie o tej piosenkce to znaczy tekst i muzyka i głos jak to wszystko współgra waszym zdaniem?
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MaTt_BarcaFan @MesQueUnClub_87

0

@LS haha :D @Tomek54321 :D

0

@zuang1995 ok pomyśle dzisiaj nad tym :D
@zuang1995 @HighestInTheRoom @Tomek54321 @LS dzięki za pełną ocene pań jako jedyni sie dostosowaliście :D

0

@Encore nie dasz rady ocenic po kolei numerami?

2

Dzisiaj kolejna porcja zdjęć związana z maratonem :D Która dziewczyna skradła wam dziś wieczór. :D Zapraszam chętnych do komentowania i oceniania od 1-6 notami. To ze są ładne to ja wiem tu chodzi o ocenę :D Przy wyborze podajcie powód :D Dziś pora na azjatki i afroamerykanki w różnych rozmiarach w zależności od gustu jeden woli szczuplejsze drugi okrąglejsze :D :D
https://zapodaj.net/5423d908a1e72.png.html
Zapraszam
@Barca_Big_Moment @LS @Encore @Colon @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @Coutinho007 @lucas/catalan @MaTt_BarcaFan @MesQueUnClub_87
Poprzednie głosowanie dla chętnych
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10024444#comment-10024444
Mój wieczór skradła pani z numerem 1 (słabość do azjatek i dziwi mnie jk to sie tam trzyma :P) Potem 4,2,5,6,3
PS Jak się wam któraś nie podoba to wybierajcie mniej gorszą i oceniajcie grunt by były oceny przeprowadzam pewne badania :P

1

@Coutinho007 mokre sny :D Ciekawe kiedy info o powrocie Neya jeszcze tego słynnego "OJO" brakuje XD

1

@Coutinho007 coś jak Busi tez cichutki :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?