0

@Coutinho007 czyli co przegrywami srodek co mecz z lepszymi ekipami? :P Jak tak no to co bedziemy dobrą ekipą za pare lat no sam powiedz xd no bo Pedri czy de Jong to półka nizej niz Modric Kroos czy Veratti no sam powiedz :)

0

@Coutinho007 wiem ale tu ktos musi byc by grac na tą chwile co z tego ze bedziemy grać Pedrim skoro środek zawsze bedzie przegrywany... Tu piłkarze są potrzebnie na teraz no chyba ze chcemy srodek przegrywac z Realem zawsze lub z lepszymi ekipami

0

@Coutinho007 taki Pedri czy de Jong nie mają podjazdu do Modricia lub Kroosa za parę lat mogą byc ale nei teraz.... Środek pola u nas nie istnieje z lepszymi ekipami fakt nie opinia....W meczu z PSG czy Realem Pedri zniknął niczym magik. Veratti zjada młodego. On jest bardzo dobry ale nie najlepszy taka prawda bo za młody i tamci go zjadają...

0

@GeraltzKatalonii ta kadra jest dobra owszem ale Pedri czy de Jong nie mają podjazdu do takiego Modricia czy Kroosa i to pokazuje to są wielkie talenty ale swój prime osiągną za parę lat nie nadają sie jeszcze na najlepsze ekipy i to widać w meczach z lepszymi i to nie jeden mecz taki był tylko sporo

0

Hazard vs Neymar vs Sterling kto najlepszy w prime z tych 3 panów :D Jaką kolejnośc byście ustawili ? :D

0

@Kiiciioro Barca ma Atletico a my nie umiemy z lepszymi grać...

0

@Lionel_Messi10 a takich jak Lenglet? :D JAki on ma charakter? :D

0

@tristan87 ładnie z ich strony :)

0

@LuisSalvano z Atletico na pewno wygrają jak nasi z lepszymi grac nie potrafią...

0

@TheHeisenberg zapomniałeś dodać że Dembele jest cienki sam na sam z bramkarzem sporo okazji nie wykorzystuje

0

@Dembouz1899 Busi w formie to absolutny top. Gra 3 ŚO zakryła jego wady szybkościowe :D Przyjemnie sie ogląda takiego Busiego :P

0

@mat32 bo Busi oprócz braku szybkości ma wysokie umiejętności :D

0

@GeraltzKatalonii Messi i Busi znają się tak długo że jak jeden zagra to drugi umie to przyjąć. A jak obaj są w formie to dopiero poezja

0

@Sysia11 gra z 3 środkowymi obrońcami faceta odmieniła i ukryła jego wady szybkościowe

0

@mariosss20 Busi MVP

0

@LS nazywany „francuskim Robertem De Niro” fajny ma pseudonim we Francji :D

1

@LeoMessiah hahaha napisałem aktora co prawda ale niektórzy piłkarze są jednoczesnie i piłkarzami i aktorami :D To prawda mogło ci sie pomylić :D

0

lubicie takiego aktora? "Gérard Depardieu"
Co sądzicie o jego grze w filmach?

1

@Lionel_Messi10 dzięki ja również tobie życzę smacznej zapiekanki ^^ i oby dobrego wyniku meczyku :]

1

@Lionel_Messi10 bardzo dobry zestawik :D

1

U mnie dziś pizza wjechała z pizzerii a co u was na wieczór zaplanowane? :D


Hannibal już gotuje uważajcie ^^

0

@doc dojrzały agrest jest swietny natomiast zielony kwasny :(

0

@Murazor niby racja

1

@Coutinho007 haha :D

9

@JimMorrisonFCB moze sie nabiorą :D

0

@Coutinho007 kogo bys wybrał Rossela czy Bartka jakbyś musiał wybrać na prezydenta? :D Z klingą przy czole powiedzmy :D

0

@Deeespacito masz duńskiego Nazario może wejdzie w drugiej :D

0

@Coutinho007 bo wszyscy by chcieli 11 Neymarów lub 11 Messicch a zapominają że różne profile zawodników w meczach mogą mieć znaczenie dla porównania podam Mendiego w Realu który jest skałą w obronie a w ataku gra piach. Na druzyny lepsze które będą grać skrzydłami to taki Mendy w obronie bedzie idealny ale na ekipy gdzie ty musisz atakować to będzie pasywny w ataku... O tym gadam kazdy zawodnik do czegoś sie nadaje taki Zidane z wyśmiewanego Vasqueza potrafi zrobić świetnego zawodnika na boku obrony nie raz sam sie z niego śmiałem ale serduchem mozna naprawde wiele zdziałać :D Nie mówie że ty negujesz ale ogółem ci powiedziałem jak to u ludzi wygląda :D

2

@FC1899Barca oj sama prawda

2

@LS 5:0 bo to odwieczny rywal :D Tu jeden drugiemu życzy najgorzej :D Z kimś innym jest tylko wstyd a z rywalem odwiecznym jest dwa razy gorzej bo obie ekipy się nie lubią :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?