LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Znacie to?
To z jakiegoś anime? Czy to oficjalny teledysk? Ostatnio znajomy mi to podesłał na poprawę humoru co sądzicie o tym? :D
@LS @Encore @Coutinho007 @lucas/catalan @kubix05 @Colon @Lionel_Messi10 @MesQueUnClub_87 @Tomek54321 @Barca_Big_Moment
0
@tomek8756 haha :D
1
@kubix05 piękny az ci herba dam :D
1
@FC1899Barca ale Mads naprawde świetnie gra 0 nerwów :D
1
Powiem wam że jestem na 2 sezonie Hanibala i mi się mega to podoba :D Głównemu bohaterowi zaczyna odwalać i robi sie ciekawie a Hannibal jaki spokój. Świetnie gra Mads Mikkelsen. DZiękuję wszystkim tym którzy mi polecili ten serial bo warto :D
2
@Barca_Big_Moment moze wolisz zdjęcia panów ziomuś? :P
0
@MesQueUnClub_87 u mnie chyba jednak tez Antośka :D
1
@LS @lucas/catalan wrzuciłem fote zobaczcie sobie :D Specjalnie dla was :D
2
Pytanie do La Rambli głównie panów który z obecnych 4 kapitanów Barcy(Leo,Pique, Busi, Roberto) ma najlepszą laskę:D Trudne pytanie :D
@LS @Encore @Barca_Big_Moment @Coutinho007 @Colon @kubix05 @Lionel_Messi10 @MesQueUnClub_87 @Barca_Big_Moment
@lucas/catalan ty sie na pewno chętnie wypowiesz na temat płci pięknej :D
Macie zdjęcie
https://zapodaj.net/bfd1706bc87fe.png.html
0
@Lionel_Messi10 krecika masz w avku :P
0
@masq niekoniecznie @Djzordon twierdzi inaczej...
0
Rakitic vs Kroos kto lepszy w prime?
8
@david89 dla mnie w formie Alba to jeden z najlepszych LO w historii. Tylko musi być mentalnie u niego w głowie dobrze. To wtedy jest top. Gdy mentalność u niego spada zaczyna się u niego płacz i machanie łapkami. Pomimo irytującego zachowania u niego niekiedy to klasę piłkarską daje znakomitą. Oj będziemy płakać po nim jak po Alvesie, a piłkarz to jest wybitny :) Sposób rozumienia się z Messim jest na kosmicznym poziomie :D
0
@clyde ja bym wypił 0,7 z Perezem :P
2
@Lionel_Messi10 świetny gość jest :D Żona ma z nim wesoło :D
7
Makłowicz jest prześwietny hahaha :D
Robert Makłowicz Bububububu bibibibibi
@LS @Coutinho007 @kubix05 @Colon @Barca_Big_Moment @Encore @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @Tomek54321 @lucas/catalan
2
@VenoM brakuje tylko turlającego si Neymara :P
1
A ja mam w nosie Superligę i idę oglądać Hanibala :D
0
@Bobo25 dobra nie dogadamy się to wyglada jak wybór w polityce który lepszy Pan X czy Pan Y? Zakończmy lepiej dyskusje na tym i tyle.
0
@Bobo25 napięcie będzie przez pierwszy rok albo dwa potem wszystko sie kazdemu znudzi bo nie będzie takich emocji na jakie sie czekało. Będzie się oglądało dla samej idei ale nie będzie tego napięcia na które się czekało przed meczem.... Jak mozna porównać czekanie na mecz z Realem np raz na pół roku do czekania na kolejne starcie powiedzmy za miesiąc? Gdzie tu te emocje jak te mecze będą ciągle sie pojawiać?
0
@Tomek54321 hahaha
0
@Bobo25 bardziej mi tam chodziło o to ze za hajs mozna miec wszystko. Jak będzie za duzo meczów między najlepszymi to zrobi sie to wszystko nudne i popadnie w rutyne. Na mecze Realu z Barcą człowiek sie napalał i nie mógł doczekac a teraz to bedzie jeden z wielu meczów. Pójscie tą drogą nie jest najlepsze dla ludzi kochających emocje skoro wszedzie tylko kasa sie liczy
0
@Tomek54321 a co nie podoba sie nowy hymn? :D
1
@Kengo na siodełko panią nasadził :P
0
@Bobo25 a co nie jest tak ze wszedzie tylko hajs sie liczy? A gdzie rywalizacja i przyjemność oglądania meczów?
1
@MarioVeB! w 100% sie zgadzam masz ode mnie herba.
0
@MarioVeB! popieram w 100% najgorsze co mogli wprowadzić. Może przywróćmy handel ludźmi jeszcze bo tez kasa najwazniejsza ...eh gdzie zmiarza ten świat....
0
@Nano22 i był przede wszystkim duch rywalizacji a teraz wszystko masz ustalone z góry kto ma grać bardziej chorego pomysłu nie słyszałem gdzie rywalizacja jakakolwiek skoro z góry wiadomo kto ma grać....Tobie moze sie to podoba ale mi nie
3
@xBoMBoWiECx Amigos mu potrzebny :D
10
Komu się podoba nowy hymn superligi? :D
hehe
@Coutinho007 @LS @Encore @MesQueUnClub_87 @kubix05 @Colon @Lionel_Messi10 @Barca_Big_Moment @lucas/catalan @Tomek54321