LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie za 100 punktów w nocy zasypiacie we własnym łóżku a rano budzicie się na pustyni co robicie? :O
@LS @Encore @Barca_Big_Moment @Colon @kubix05 @Lionel_Messi10 @MesQueUnClub_87 @Coutinho007 @Tomek54321
0
@Kwasiak98 hahaha no :P
6
@Kwasiak98 i Benzema złota piłka
3
JAk Real wygra LM to co Benzema ze Złotą piłką nie?
@Barca_Big_Moment @Coutinho007
4
@Bobrowik REall ma kolejną LM a Benzema po złotą piłkę idzie
2
@l0Messini po paru latach wychodzi wypalenie i wymęczenie zawodników
3
@Mizander zgadzam się z tobą Dembele odpala odpala i odpalić nie może. Ile czasu musi jeszcze grać by odpalić? W tym roku mało ma urazów a nie gra wybitnie. Skuteczność ma na poziomie okręgówki....
0
Coś dla fanów Avengers. Też uwielbiacie tą scenę Odyna z Thorem? Od 3:39? Dla mnie rewelacja.
0
@Rekker oprócz gladiatora , zieloną milę, shazanych na shaawshank znasz jeszcze jakies filmy tak genialnie zrobione?
1
@Rekker ale muzykę też świetną dobrali
1
@PanZagadka hahaha :D
0
@Rekker @Nano22 zgadza się stare filmy były po prostu przemyślane. Tam musi wszystko współgrać, czyli scenariusz, rezyseria, gra aktorska , postacie aktorów. Wszystko musi komponować sie idealnie i wtedy są tego rezultaty. Muzyka w filmie tez jest bardzo wazna jak w przypadku Gladiatora. Znaleźć odpowiednią muzykę do filmu tez nie jest to takie proste. Obecnie filmy juz nie są takie jak kiedyś taka prawda; zobaczcie tą scenę wg mnie genialnie zrobiona.
1
@Rekker nom Zielona Mila też świetny. U mnie też wysoko jest skazany na shawshank nw czy oglądałeś :D
3
@Nano22 oj nie tylko ty tez tak mam. Gdy człowiek podchodzi z empatią do bohatera to potrafi się wczuć w jego sytuację i się go robi człowiekowi szkoda. Człowiek z honorem.
0
@PanZagadka poleć do niej i zaproś ją na kawę a nie tylko zdjęcia jej wrzucasz :D Trzeba działać samo się nic nie zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Też macie tak że uwielbiacie film z 2000 roku pt: Gladiator? Wg mnie rewelacja dialogi, postacie, klimat wszystko wszystko świetnie współgra ze sobą. W mojej opinii to jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem w życiu. Russel Crowe świetnie gra swoją rolę gdzie wizerunkowo wygląda rewelacyjnie. Sposób mówienia , poruszania się też jest świetny. Ten jego tekst mi się strasznie podoba: "Nazywam się Maximus Decimus Meridus, dowódcawojsk północnych, generał legionów Feliks, lojalny sługa prawdziwego cesarza Marka Aureliusza. Ojciec zamordowanego syna, mąż zamordowanej żony, których pomszczę w tym życiu lub następnym"- świetny tekst który wpisał się w historię tego filmu. Co wy o tym sądzicie?
2
@Mizander wolę syna marnotrawnego który od razu daje pewną radość niż kolonię Francuzów :D
0
@tomek8756 a gdybyś musiał wybrać? :D
0
Co bardziej by się wam znudziło jedzenie mięsa vs jedzenie warzyw? Powiedzmy jakbyscie musieli 3 razy dziennie jedno bądź drugie jeść :)
2
@LuisSalvano dokładnie Neymar od razu po kontuzji ma formę a taki Dembele to potrzebuje z 10 meczów by dobrze zagrać 1 mecz taka różnica...
2
@itmustbejoke Neymar w tych spodniach wygląda jakby narobił w gacie XD
1
@IronSanHybrid pewnie ze tak i pamiętaj ze to piłkarz który zawsze najbardziej sie będzie starał . Wychowankowie inaczej grają dla swojego klubu niż piłkarze kupieni :)
3
@IronSanHybrid tez go bardzo lubie i zgadzam się w 100% z tym co napisałeś. Lepiej mieć przeciętnego piłkarza na każdej pozycji niż słabego takie jest moje zdanie. A Roberto potrafi od czasu do czasu zagrac dobry mecz.
4
Coś dla fanów 13 posterunku- Ogórki Ździsława pamiętacie? :D
0
@MesQueUnClub96 normalne pytanie przeciez tylko o ubiór choodzi ...
2
Pytanie do la rambli jaki jest wasz stosunek do ludzi trans i ich ubioru? Jak na nich patrzycie? Osobiście ja mam neutralny stosunek do ludzi homo ale trans to to juz moze byc co innego (nie każdy trans jest homo i odwrotnie). Chętnie posłucham co macie do powiedzenia na ten temat :)
@LS @Coutinho007 @kuz @kubix05 @Colon @Coutinho007 @Lionel_Messi10 @Barca_Big_Moment @Encore @lucas/catalan
1
@Jarema1987 szkoda ze jej nie mozna nigdzie zobaczyc w lepszej jakości tylko na YT w słabej jest :( jeszcze te intro o Secie i o Horusie świetne :D
5
kojarzycie taką starą bajkę o Egipcie i czasach faraonów? Zajebista nazywa się Papirus jest z 1998 roku :) Cos mnie wzięło na wspomnienia :D - Od wielu lat toczy się wojna o panowanie nad światem między dobrym bogiem Horusem, a złym Setem. Horus panował przez okres rządów wielu Faraonów, ale w końcu Set zaczął swoją zemstę - z pomocą swojego kapłana Akera uwięził Horusa i od tego momentu Egipt zdany jest na jego łaskę.
0
@maroon dokładnie :D Z takimi ludźmi nie da sie dogadać :D To faceci powinni powiedzieć że jak kobiety będą też dzwigać całe dnie pustaki to będą zarabiac tyle samo, ale one nie zrozumieją że kobieta nigdy nie podniesie tyle co facet to co jest gorsza no nie? Dyspproporcje zawsze były i zawsze będą a one tego nie zrozumieją. Dlaczego w sporcie faceci są szybsi, silniejsi? Proste geny. Zawsze była dysproporcja sił w sporcie męzczyzn do kobiet. Jak one wyskakują z dziećmi to powinno się porównać to że są we wszystkim słabsze a chcą równości :D Kobiety za to od mężczyzn są silniejsze psychicznie i mają więszy próg bólu do zniesienia. Wystarczy zobaczyc ile samobójców to mężczyźni a ile to kobiety. Nikt mi nie powie że kobieta podniesie na budowie tyle co facet więc jest mniej efektywna proste :D
0
@ZielonySzparag znam i takie feministki co chcą więcej niż równości oj uwierz.... Znam osobiście takie osoby które są feministkami a chcą więcej niz równości. To jak nie feministką taka osoba jest to kim?