0

@ranger3120 oż ty cwany :P

1

@ranger3120 zobacz czy alkohol ci sprzedadzą :]

0

@lucas/catalan ja tak samo

1

@lucas/catalan Elsa Jean bez trudu zwycięża jest po prostu ładniejsza a do rączki jej by tez weszły a to mi starczy :P Ta druga brzydka.... A ty co wolisz u laski twarz vs atrubuty jakbys musiał wybrać np średnia twarz vs duże atrybuty lub śliczna ale średnie atrybuty :D JEstem ciekaw odpowiedzi :D

0

@lucas/catalan hahaha spoko :D

0

@SonBarcaGoku chciałbym sie mylić pedri jeśt świetny ale z lepszymi znika i to widać widać że jest na wysokim poziomie ten chłopak ale nie najwyzszym a taki Modrić mimo że stary to nakryje go czapkom. Oczywiście chciałbym sie mylić. Serce za środkiem natomiast rozum mówi że przegramy niestety środek

0

@lucas/catalan jak zobaczysz daj znac :D

1

@Werka7 oby tylko w dupe nie było bo środek przegramy na pewno

0

@Barca1992 hahaha to było najlepsze hahaha

1

Coś na poprawę samopoczucia :D
Świat według Kiepskich - Jezus i wódka


haha Xd Grabowski to genialny aktor :D

0

Lecim z Bobbem Marleyem - Dont worry be happy :D Polecam na wieczorek :D


1

@Kgorecki2500 Makłowicz jest świetny :D

11

Makłowicz - Tabaluga hahaha polecam zobaczyć :D


@MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @kuz @LS @Colon @kubix05

5

hehe


Zgadzacie się z MAriuszem że to by nic nie dalo? XD
@LS @MesQueUnClub_87 @Coutinho007 @Lionel_Messi10 @kuz

2

@kubix05 za moich czasów juz było i jest :)

1

Mateu Lahoz vs Gil Manzano. Który bardziej sprawiedliwy sędzia? Jakbyście musieli wybrać? :D

0

@FafitFCB hahahaha

0

@Grubson06 młody perspektywiczny brac go! Już jego brat był pora na kolejnego! XD

2

jak ja kocham internet hahaha Zapraszam do oglądania :D


Co sądzicie o tym? :D Imprezka z tym panem? :D
Ile byście wytrzymali? :D To oglądając?
@LS @MesQueUnClub_87 @Coutinho007 @kubix05 @Colon @Lionel_Messi10 @lucas/catalan @kuz @Rewolucja123 @Encore

0

Vini pojedynek szybkościowy z Albą by wygrał czy nie?
@Coutinho007 @LS @MesQueUnClub_87 @Colon @kubix05 @Lionel_Messi10

0

@Gall szkoda że twoje odpowiedzi nie dotyczyły obecnych piłkarzy bo takie miały być ale dzięki za odpowiedź :)

0

Pytanie do fanów muzyki- Co sądzicie o tych dwóch piosenkach i teledyskach?



jaka wasza opinia o nich?
@LS @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @Colon @kubix05 @Rewolucja123 @lucas/catalan @Encore @kuz

0

@kuz to było podchwytliwe pytanie i sie nie dałes prawdziwy kibic to jest nawet za słabszymi piłkarzami az dam herba :P

1

@Barca1992 ja tez nie nic nie osiągnęli takiego żeby być na 1 miejscu

0

@kuz w 12 nawet z Pjaniciem czy Nazario? :D

2

@MesQueUnClub96 tez mi sie zdaje Lewy nie ma sobie równych jeśli chodzi o wykończenie

0

MYslicie ze jakby był Lewy to by wczoraj inny wynik był bo wg mnie tak patrząc na sytuacje jakie marnowali koledzy...

1

@busquets5 po wojaku jest :D

1

@Antimadridista~ on moze kozaczyc a nawet musi bo meczy nie wygramy :P

1

@Coutinho007 a myślałem ze twoimi ulubieńcami są duński Nazario, Douglas i Mathaus :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?