LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 oż ty cwany :P
1
@ranger3120 zobacz czy alkohol ci sprzedadzą :]
0
@lucas/catalan ja tak samo
1
@lucas/catalan Elsa Jean bez trudu zwycięża jest po prostu ładniejsza a do rączki jej by tez weszły a to mi starczy :P Ta druga brzydka.... A ty co wolisz u laski twarz vs atrubuty jakbys musiał wybrać np średnia twarz vs duże atrybuty lub śliczna ale średnie atrybuty :D JEstem ciekaw odpowiedzi :D
0
@lucas/catalan hahaha spoko :D
0
@SonBarcaGoku chciałbym sie mylić pedri jeśt świetny ale z lepszymi znika i to widać widać że jest na wysokim poziomie ten chłopak ale nie najwyzszym a taki Modrić mimo że stary to nakryje go czapkom. Oczywiście chciałbym sie mylić. Serce za środkiem natomiast rozum mówi że przegramy niestety środek
0
@lucas/catalan jak zobaczysz daj znac :D
1
@Werka7 oby tylko w dupe nie było bo środek przegramy na pewno
0
@Barca1992 hahaha to było najlepsze hahaha
1
Coś na poprawę samopoczucia :D
Świat według Kiepskich - Jezus i wódka
haha Xd Grabowski to genialny aktor :D
0
Lecim z Bobbem Marleyem - Dont worry be happy :D Polecam na wieczorek :D
1
@Kgorecki2500 Makłowicz jest świetny :D
11
Makłowicz - Tabaluga hahaha polecam zobaczyć :D
@MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @kuz @LS @Colon @kubix05
5
hehe
Zgadzacie się z MAriuszem że to by nic nie dalo? XD
@LS @MesQueUnClub_87 @Coutinho007 @Lionel_Messi10 @kuz
2
@kubix05 za moich czasów juz było i jest :)
1
Mateu Lahoz vs Gil Manzano. Który bardziej sprawiedliwy sędzia? Jakbyście musieli wybrać? :D
0
@FafitFCB hahahaha
0
@Grubson06 młody perspektywiczny brac go! Już jego brat był pora na kolejnego! XD
2
jak ja kocham internet hahaha Zapraszam do oglądania :D
Co sądzicie o tym? :D Imprezka z tym panem? :D
Ile byście wytrzymali? :D To oglądając?
@LS @MesQueUnClub_87 @Coutinho007 @kubix05 @Colon @Lionel_Messi10 @lucas/catalan @kuz @Rewolucja123 @Encore
0
Vini pojedynek szybkościowy z Albą by wygrał czy nie?
@Coutinho007 @LS @MesQueUnClub_87 @Colon @kubix05 @Lionel_Messi10
0
@Gall szkoda że twoje odpowiedzi nie dotyczyły obecnych piłkarzy bo takie miały być ale dzięki za odpowiedź :)
0
Pytanie do fanów muzyki- Co sądzicie o tych dwóch piosenkach i teledyskach?
jaka wasza opinia o nich?
@LS @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @Colon @kubix05 @Rewolucja123 @lucas/catalan @Encore @kuz
0
@kuz to było podchwytliwe pytanie i sie nie dałes prawdziwy kibic to jest nawet za słabszymi piłkarzami az dam herba :P
1
@Barca1992 ja tez nie nic nie osiągnęli takiego żeby być na 1 miejscu
0
@kuz w 12 nawet z Pjaniciem czy Nazario? :D
2
@MesQueUnClub96 tez mi sie zdaje Lewy nie ma sobie równych jeśli chodzi o wykończenie
0
MYslicie ze jakby był Lewy to by wczoraj inny wynik był bo wg mnie tak patrząc na sytuacje jakie marnowali koledzy...
1
@busquets5 po wojaku jest :D
1
@Antimadridista~ on moze kozaczyc a nawet musi bo meczy nie wygramy :P
1
@Coutinho007 a myślałem ze twoimi ulubieńcami są duński Nazario, Douglas i Mathaus :P