LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdybyście mogli wypić flaszkę z najbardziej znienawidzoną przez was postacią której nie nawidzicie to kto by to był?
0
@kubix05 w 10 mozesz wybrac na podstawie zadbanego goscia który najlepiej sie prezentuje nie musi ci sie podobac mozna na to patrzec pod inną kategorią :)
Również Ci życzę Wesołych Świąt
0
@Rewolucja123 dawaj pochwal sie :P
2
@MesQueUnClub_87 w 10 nie musisz wybrac który ci sie podoba mozesz wybrać tego który najlepiej jest zadbany czy coś. Nie musisz sie wstydzić :D
1
@Lionel_Messi10 @clyde @michal26 @baczmus @fart @Rewolucja123
1
@Lionel_Messi10 dzieki za wypowiedz
5
Pytanka na dziś z tej strony- jakich odpowiedzi udzielicie zapraszam :D 12 pytań tylko
https://samequizy.pl/12-pytan-o-wszystkim-i-o-niczym/
@Colon @kubix05 @MesQueUnClub_87 @LS
0
@mat32 prawda genialny tekst
1
@TheNekro94 popieram genialny film Russelll Crowe ggenialnie tam zagrał.
0
@Colon zgadzam sie z tym co napisałłes
0
@Gall ojej to naprawde przykre :O
0
@joloskyy kiedys czytałem na forum takim że kobieta pokłóciła się z mężem a ten powiedział ze ma długi sznurek w domu to ta do niego zeby tylko sie nie urwał. Wyprowadziła sie od niego i dała mu czas do namysłu i powiedziała że jak pójdzie na odwyk to do siebie wrócą. W czwart dzień jej nieobecności w domu powiesił sie w piwnicy i to nie tak ze wisiał na stryczku po prostu usiadł na krześle i sie udusił masakra i to na trzeźwo zobacz z jaką premedytacją to zrobił
1
@Gall tchórz owszem ale jesli wezmiemy to ze nie chciał walczyć z problemem. Ja odwagą nazywam że jest pewny tego co chce zrobić . Wiele ludzi mówi że by się bało to zrobić a samobójca dzie i to robi. W tym samym działaniu jest odwazny wg mnie. Natomiast z walką z problemem to tchórz tu się zgodze.
0
@fart posłanka więcej zarabia niz przeciętny Kowalski weź to tez pod uwage...
0
@fart no tylko ze zeby 200 koła spłacić to zobacz ile bys musiał pracować do tego dolicz odsetki no nw jakbys sobie poradził oj było by ci ciężko.... i nw ile bys wytrzymał pracując na 2 prace....
1
@FCMichalo są czasem ciężkie chwile ale czasem pomaga pomyśleć jak najblizsi się będą czuć jaki ból się im sprawi to pomaga...
0
@shinthps no ja mam podobne odczucia jak ty to co napisałeś
0
@joloskyy a w podanym przeze mnie przykładzie jakbyś wyszedł z tej sytuacji jak dług na cb by był przepisany po śmierci żony a cb nie stać na spłate co wtedy?
0
@Szicek10 @fart @Adasgg żona narobi wam długu na 200 tys zł po czym sie wiesza co robicie? Gdzie tą pomoc znajdzieice ? Bo na pewno nie u psychologa...
5
Dzisiaj mam inne pytanie. Jakie jest wasze zdanie odnośnie ludzi chcących popełnić samobójstwo to akt odwagi czy jednak tchórzostwa? Z jednej strony to trzeba być naprawdę silnym psyczicznie żeby odebrać sobie życie. Składać się może na to wiele czynników które ludzie uważają za błache. Osoba po prostu nie wytrzymuje psychicznie nie widzi perspektyw, nie widzi sensu, brak pomocy od ludzi z zewnątrz, brak otoczenia zewnętrzno-wewnętrznego w celu wsparcia psychicznego, brak empatii, brak zainteresowania. Z drugiej strony popatrzcie na ludzi z czym przychodzi im potem żyć.... Rodzina samobójcy jak ta rodzina sie musi piekielnie czuć po czymś takim. Trudno powiedzieć co o takich osobach myśleć bo trzeba być strasznie odwaznym zeby odebrac sobie zycie w mojej opinii ale z drugiej strony samolubnym bo potem ci ludzie muszą z tym pażmem żyć. Wiem że jedni znajdą się tacy że powiedzą że ci ludzie są chorzy i powinni iść do psychologa i ja owszem się z tym zgadzam ale dam wam przykład i powiedźcie co byście zrobili wy sami. Sytuacja przykładowa wygląda następująco. Przykładowo macie żonę (partnerkę) życiową przychodzi sytuacja taka że po 10 latach okazało się że zrobiła skok w bok i poszła z innym do łóżka ponadto narobiła kredytów na 200 tysięcy złoty wam. Po czym popełniła samobójstwo. I teraz tak co takiemu facetowi moze doradzić psycholog, gdzie zacznie gadkę moralną że świat jest piękny.... gdzie tak naprawdę nie jest już dla tego mężczyzny. Znajomi widząc że jego zona popełniła samobójstwo tez sie od tego człowieka odetna w ogóle zostanie sam jak palec bo każdy będzie go obwiniał że to jego wina. Facet po czymś takim będzie emocjonalnym wrakiem i to w dodatku z długami. Potem co on ma spłacac długi które mu zona narobiła? Nie chwalę samobójców ale rozumiem czemu to robią ktoś wam narobi długów po czym się powiesi a ty zostaniesz sam co w takiej sytuacji zrobilibyście. I psychotropy nie pomagają tak jak na filmach... Jak taka osoba ma żyć, jak byście pomogli takiej osobie. W ogóle jest jakakolwiek szansa pomocy. Czy juz nie da się wyjść z tego dna.
Zapraszam do dyskusji jestem ciekaw co wy o tym myślicie bo to jest dosyć wrażliwy temat ale godny dyskusji i waszego sposobu patrzenia na takie akcje.
Zapraszam @Colon @kubix05 @LS @Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @Bykunn
3
@MartinBraitwaite chociaż Pan z Danii może być naprawdę blisko Leo musi uważać
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Co sie dzieje z Kubo? Przeciez miał być nowym Messim, a nagle przepadł niczym pet :D Ktoś wie co z nim? :D
1
@Coutinho007 ale tego typa co flaszke wyjął już polubiłem :)
0
@LS no masz racje :D
6
Hahahaha dobre
@LS @Coutinho007 @Colon @kubix05
0
@AmigoBlancos W Realu na 1 miejscu lubie Modricia gośc robi swoje i ma ułożone w głowie, 2 miejsce dla Hazarda a 3 dla Bale'a cos lubie tego golfiste :D
Z Zawodników których nie trawie w Barcy? Hmm tu by było tak: 1 miejsce Alba za płacze i machannie łapkami, 2 miejsce dla Gryzaka bo powinien w 80% dobrze grać a nie gra a zarabia dużo i tylko statystyki go ratują, a 3 miejsce chyba dla Coutinho bo to jeden wielki niewypał . Nie że ich nienawidze ale przez pewne czynniki ci gracze mnie najbardziej wkurzają :)
3
@Firestone hahahaha
0
@LS o doczekałem się odpowiedzi na pytania. Dzięki za poświęcony czas fajnie sie to czytało mi :)
3
@MesQueUnClub96 Suarez bez dyskusji po drugie liga niemiecka jest bardziej ogórkowa niż Hiszpańska :)
0
@MarioVeB! wypowiedz sie a nie :D