LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@messi564 może po pijaku by się przyznał :P
1
Z kim byście nocke wybrali?
Justin Biber vs Bartomeu?
@Chakalaka @kubix05 @arasz1819 @VenoM @Coutinho007 @tristan87 @tadzik447
1
@Comentateiro no tak ale granie top przez 15 lat Leo o czymś swiadczy tez Diego nie miał tylu lat dobrych. Bodajże tez Leo jest w bardzo wysoko w topce strzelców big 6 w Anglii a tam w ogóle nie gra to jest najlepsze a każdy sie zastanawia czy by sobie poradził w Anglii :P
3
@Comentateiro @norbi77 ja zawsze oceniam Messiego jako hybryde tylko czego? Z jednej strony to gra niemal identyczna jak Diego natomiast to jest jesdna sprawa ich umiejętności a druga sprawa to ilość goli i asyst. Diego był absolutnym geniuszem ale nie był tak bramkostrzelny jak Leo i tak kreatywny. To ich odróżnia ta druga umijętnośc.
0
@Bartek22 co tamtemu z jego parówki? :D
0
Jak skomentować zachowanie tego Pana z Tygodnika nie?
@Chakalaka @TheNekro94 @kubix05 @Colon @arasz1819
0
@VenoM pytanie dotyczyło porównania tych panów :)
0
Manuel Neuer vs Oliver Kahn kto był najlepszy w prime a kto w historii/.
7
@Deeespacito najlepiej to pić ciągle i nie dopuścić do kaca ;]
9
@MarcelNJ11 wiesz jak na piłkarza to jest stary. Ogółem jako człowiek jest młody ale jako piłkarz jest stary taka prawda...
0
Czy według was Zidane był szybkim zawodnikiem wg was? O jego grze można by wiele dobrego powiedzieć a o jego szybkości?
7
@Yosemite Bo Suarez to najbardziej kreatywna 9 fakt nie opinia :P
0
@tadzik447 hahaha dobre :D
1
Co o tym gościu sądzicie?
0
@FCBeSeM powinniśmy być do tego przyzwyczajeni w Barcy jest też elektryczna dzięki Lengletowi :(
1
Czy Grosicki to taki Polski Dembele?
1
@TheNekro94 Chester absolutny top
0
@Rewolucja123 hahaha :P nie no pytam serio
0
@Bykunn ale z dwojga złego co gorsze w twoim odczuciu?
0
Mam rozkminę co dziecku by bardziej zniszczyło psychikę filmy 18+ z paniami vs fimy typowo związane z mordowaniem ludzi.
0
@marcin62 dzisiaj zastanawiam sie nad pytaniem co było pierwsze kura czy jajko :P
2
siema wsystkim :P
0
@Nazio87 dzieki
0
jeżeli chciałbym zapytać o coś administracje priv do kogo wysłać wiadomość?
0
@PatrykBarca hahahaha
1
@PatrykBarca szanuje nie powiem :P
1
@Szreko ale to ja mówie że literek leciutko ale żyby było fajnie można i dwa literki :P
1
@marcin000019 mi dobrze wchodzi jak pijekumplem literek z pizzą to leciutko :P
1
Jak u was działa połączenie % + pizza? Nie mówie o jakimś piwku do pizzy ale o czymś mocniejszym :)
0
@amanter jak go pięknie obejmuje ^^