1

@messi564 może po pijaku by się przyznał :P

1

Z kim byście nocke wybrali?
Justin Biber vs Bartomeu?
@Chakalaka @kubix05 @arasz1819 @VenoM @Coutinho007 @tristan87 @tadzik447

1

@Comentateiro no tak ale granie top przez 15 lat Leo o czymś swiadczy tez Diego nie miał tylu lat dobrych. Bodajże tez Leo jest w bardzo wysoko w topce strzelców big 6 w Anglii a tam w ogóle nie gra to jest najlepsze a każdy sie zastanawia czy by sobie poradził w Anglii :P

3

@Comentateiro @norbi77 ja zawsze oceniam Messiego jako hybryde tylko czego? Z jednej strony to gra niemal identyczna jak Diego natomiast to jest jesdna sprawa ich umiejętności a druga sprawa to ilość goli i asyst. Diego był absolutnym geniuszem ale nie był tak bramkostrzelny jak Leo i tak kreatywny. To ich odróżnia ta druga umijętnośc.

0

@Bartek22 co tamtemu z jego parówki? :D

0

Jak skomentować zachowanie tego Pana z Tygodnika nie?


@Chakalaka @TheNekro94 @kubix05 @Colon @arasz1819

0

@VenoM pytanie dotyczyło porównania tych panów :)

0

Manuel Neuer vs Oliver Kahn kto był najlepszy w prime a kto w historii/.

7

@Deeespacito najlepiej to pić ciągle i nie dopuścić do kaca ;]

9

@MarcelNJ11 wiesz jak na piłkarza to jest stary. Ogółem jako człowiek jest młody ale jako piłkarz jest stary taka prawda...

0

Czy według was Zidane był szybkim zawodnikiem wg was? O jego grze można by wiele dobrego powiedzieć a o jego szybkości?

7

@Yosemite Bo Suarez to najbardziej kreatywna 9 fakt nie opinia :P

0

@tadzik447 hahaha dobre :D

1

Co o tym gościu sądzicie?

0

@FCBeSeM powinniśmy być do tego przyzwyczajeni w Barcy jest też elektryczna dzięki Lengletowi :(

1

Czy Grosicki to taki Polski Dembele?

1

@TheNekro94 Chester absolutny top

0

@Rewolucja123 hahaha :P nie no pytam serio

0

@Bykunn ale z dwojga złego co gorsze w twoim odczuciu?

0

Mam rozkminę co dziecku by bardziej zniszczyło psychikę filmy 18+ z paniami vs fimy typowo związane z mordowaniem ludzi.

0

@marcin62 dzisiaj zastanawiam sie nad pytaniem co było pierwsze kura czy jajko :P

2

siema wsystkim :P

0

@Nazio87 dzieki

0

jeżeli chciałbym zapytać o coś administracje priv do kogo wysłać wiadomość?

0

@PatrykBarca hahahaha

1

@PatrykBarca szanuje nie powiem :P

1

@Szreko ale to ja mówie że literek leciutko ale żyby było fajnie można i dwa literki :P

1

@marcin000019 mi dobrze wchodzi jak pijekumplem literek z pizzą to leciutko :P

1

Jak u was działa połączenie % + pizza? Nie mówie o jakimś piwku do pizzy ale o czymś mocniejszym :)

0

@amanter jak go pięknie obejmuje ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?