LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barca1992 a jak nie to co poświęcić się za dobrą noc z dziewczyna? :D Czy jest warte to poświęcenie?
1
@kuz Kasai piękne równe narty w powietrzu :)
0
Gdyby dziewczyna wam powiedziała że zrobi dla was wszystko jak pojedziecie z nią do teściowej na tydzień na urlop co byście zrobili? :D
3
@Majkel34 albo chlałeś i się gdzieś przewróciłeś. Objawy podobne do tych co miał mój kumpel jak wracał rowerem do domu po pijaku i spadł z rowera...
0
Czy Modricia można stawiać obok takich piłkarzy jak Xavi czy Iniesta czy jest to półka niżej?
0
ktoś mi powie czemu mnie to bawi?...
0
Pyanie do La Rambli czy sądzicie że po wypaleniu składu i sztabu trenerskiego dobrrze jest wprowadzić ,,efekt nowej miotły" czy raczej inny sposób byście wybrali
0
@Bykunn wiesz gdyby to był Hulk z 2012 roku to raczej Thanos by nie wygrał. Inna sprawa to taka że co kolejny film to Hulk coraz słabszy był...
0
Pytanie do fanów Avengers :D
Czy Hulk vs Thanos bez jego rękawicy dałby mu rade?
1
@Nano22 haha noc coś w tym jest udało ci sie to XD
1
@kaamil1910 :O rozważ udział w jaka to melodia :O zgadłeś bez nutek :O
1
Do fanów muzyki
Czy wiedzieliście że Doda napisała też spokojną piosenkę nie pasującą i nie odzwierciedlającą jej styl śpiewania? Spokojna piosenka ciekawe czy ktos bez patrzenia w link by zgadł :D
1
wszystko pieknie facet strzela, asystuje ale jakoś mnie nie przekonuje nie pasuje mi on tu...
co o tym sądzisz @Coutinho007
0
@Murazor Roni bardziej po prostu szanował piłkę jako sport
0
@MesQueUnClub_87 you made my day hahahaha
0
@Khajio ale od czasu do czasu bys musiał mówić że kochasz szefa :P
0
@MesQueUnClub_87 ale tysiaka byś dostał jako premie ^^
0
@mat32 a coś mnie tak wzięło ci powiem tak sobie cos przeglądałem oferty pracy i coś mi do głowy takie coś wpadło XD
0
@Barcza223 ale byś sie zgodził? :D
0
@4drian0 kolega odważny :P
0
Gdybyście dostali od szefa 1000 zł premii co miesiąc a byście mieli chodzić w kostiumie błazna w swojej pracy mówiac kocham szefa. Zrobilibyście to czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodam tylko ze szefem byłby typowyt Janusz w klapkach i z wąsem a nie sexi pani szef :P
Godność vs kasa co ważniejsze dla was? :D
0
@MesQueUnClub_87 ałć :(
0
@MesQueUnClub_87 co to znaczy sie spocic na kiblu :D
1
@AssisMoreira Neymar tez ma coś z niego ale Roni przede wszystkim to szczera radość gry w piłkę on to kochał zawsze uśmiechnięty natomiast u Neya juz czuć bardziej kase niz radość
0
@MesQueUnClub_87 ale orientujesz sie jak działa połączenie ostrego i wódki? Czym to może skutkowac?
0
@Coutinho007 ale myślisz ze coś mega ostrego gdy połączysz z 0,7 to cos dobrego wyjdzie? Jak działa organizm ostre z wódką szybciej łapie?
0
@MesQueUnClub_87 i jakbys do tego dodał 0,7? :P
1
@kryhaa @VenoM myślicie ze w połączeniu z podwójnie ostrym kebsikiem 0,7 dobrze by sie spisała? Jak w ogóle działa alkohol z czymś ostrym szybciej bierze?
1
@MSN30 @Sulimo i by podwójnie piekło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Co sądzicie o podwójnym kebabie na podwójnym cieście z podwójnym mięsem doprawionym podwójnym ostrym sosem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe połączenie z % widze :D Co nie? :D
@Coutinho007 @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @lucas/catalan @Transu96