LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zip a jak przy otwartych drzwiach to co wtedy dziecku powiedziec? :D
a w 1 sytuacji wrócił ziomek z pracy po 15sej więc nie było światła XD
0
@cescblaugrana95 ja zawsze tak pisze kultura jest a wiadomo o co chodzi :D
0
@Pawel13sz skąd miał wiedzieć jest lekko przygłuchawy a dziewczyna nic nie odzywała się...
0
Zapytam la Ramble o niezręczne sytuacje co byście zrobili w tych dwóch sytuacjach bo nw jak sie zachować... Ostatnio kumpel miał podobną sytuację tą pierwszą ... A drugą sam wymyśliłem... CZyli sytuacja wygląda tak powiedzmy że wracał z pracy ma 24 lata idzie do łazienki a siostra 17 lat z prysznica nago wychodzi...rodzona siostra... jak sie zachować w takiej sytuacji... Bo ta go spoliczowała że zboczeniec... ale co gość miał powiedzieć prysznic wyłączyła i sie wycierała skąd gość miał wiedzieć... Co w takiej sytuacji gościu powinien powiedzieć...przeprosić? Nawet jak to nie jego wina? Teraz druga sytuacja zmyślona ale mam rozkmine co w takiej sytuacji zrobić. Powiedzmy tak macie swoją wymarzoną partnęrkę ''X" którą kochacie lub żonę i uprawiacie miłość w tym czasie a wasze dziecko wbija nagle do pokoju i powiedzmy ma 10 lat. Co powiecie jemu jak zapyta co tato robisz mamie? Tak sie zastanawiam jak się zachować w tych sytuacjach pierwsza jest prawdziwa druga zmyślona. Jak się zachować w pierwszej i drugiej sprawie bo sytuacja jest naprawdę niezręczna.... Może wielka La Rambla coś doradzi...
@lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Coutinho007 @Gall
0
@PatrykBarca hahaha dobre to ci wyszło ^^ tylko co jak wyjdą już z piwnicy ^^
1
@lucas/catalan a potem by był płacz że kuźka by nie stała ^^
0
@pepo_barcarzadzi zakopać jak skarb hahaha
0
@Kapitan_SW hahaha dobre
0
@ranger3120 @Encore @Michu94 @PawkoFCB @mat32 @4drian0 a co jakbyście trafili na feministkę z fochami? hahaha
0
Musicie wybrać bycie pantoflem albo słuchanie fochów kobiety co wybieracie? :D Aż jestem ciekaw co la rambla na to? :D
0
@lukaszbarca15 a no chyba że tak. :D
0
@lucas/catalan ile dałbyś rade? :D
1
@lucas/catalan gorzej jakbyś to ty był tym dildosem tylko co wtedy ile byś wytrzymał dni ciągłego uprawiania miłości? Tydzień? Dwa tygodnie i co i by był zawał a kużka by nie stanęła nawet ^^ Nawet ty ekspert w dziedzinie kobiet by nie sprostał takiemu wyzwaniu ^^
0
@lukaszbarca15 trudno kazdy wybiera droge albo rodzina albo bycie kawalerem ja wole to drugie przynajmniej się robi co się chce a nie że jest się niewolnikiem kobiety i na każde skinienie jej wszystko masz robić bo inaczej spanie na kanapie i nie mów że tak nie jest bo prędzej czy później dojdzie do kłótni i do takiego czegoś a znoszenie jej fochów to nie dla mnie dlatego wolę samotność ale wolność :D
0
@lukaszbarca15 jak nie ma picia to po co zyc
0
@barpol11 jak sie pije z głową to nie ma kaca :P
2
Wczoraj z ziomeczkiem 1,5 litra na dwóch i od razu człowiek się lepiej czuje. Jak jest picie to jest życie! Gorąco wam tego polecam :D
0
Co zrobić w takich sytuacjach? :D
0
@lucas/catalan ok to czekam :P
0
@Tomek54321 jak tam? :P
0
@lucas/catalan i co oglądałeś filmik?
1
@lucas/catalan zobacz i daj znac co o tym sądzisz same wartościowe rzeczy :D Pomyślałem zapytam ''eksperta'' w dziedzinie kobiet :D Daj znać :D
0
@Quavosk ja jestem pierwszy chętny ale 8 dziennie bym nie dał rady chyba....
0
@TheNekro94 i pomyśl że musiałbyś przez 15 lat to robić dopóki by twoi synowie nie dorośli XD :D Oprócz tego facet po tygodniu jakby z 8 paniami uprawiał miłość codziennie stałby się wrakiem obstawiam...
2
No Panowie co byście zrobili :D Oj nw czy byście wytrzymali...co by było, gdyby na świecie pozostał 1 mężczyzna i 7 miliardów kobiet?
@Colon @MesQueUnClub_87 @Coutinho007 @LS @Bykunn @Tomek54321 @JimMorrisonFCB @TheNekro94 @lucas/catalan
Gościu dobrze wyjaśnia zobaczcie ten filmik i powiedzcie co o tym sądzicie :D
1
@BarcaInfo Messi uczy młodego ^^
0
@Pilka_jest_okragla @Coutinho007 wypowiedz sie jak to w końcu jest...
0
@Sherem oj tak to wiadomo ale fajnie ze czasem Busi odpala bo wtedy widać jaki był kiedyś. Leo jest wyjątkiem z CR7 gdzie trzymają formę przez 15 lat
0
@neeed @LucasW123 duński Nazario to absolutna topka sam @Coutinho007 to potwierdzi :P
0
@BarcaInfo papa Ryszard :O