0

@Zip a jak przy otwartych drzwiach to co wtedy dziecku powiedziec? :D
a w 1 sytuacji wrócił ziomek z pracy po 15sej więc nie było światła XD

0

@cescblaugrana95 ja zawsze tak pisze kultura jest a wiadomo o co chodzi :D

0

@Pawel13sz skąd miał wiedzieć jest lekko przygłuchawy a dziewczyna nic nie odzywała się...

0

Zapytam la Ramble o niezręczne sytuacje co byście zrobili w tych dwóch sytuacjach bo nw jak sie zachować... Ostatnio kumpel miał podobną sytuację tą pierwszą ... A drugą sam wymyśliłem... CZyli sytuacja wygląda tak powiedzmy że wracał z pracy ma 24 lata idzie do łazienki a siostra 17 lat z prysznica nago wychodzi...rodzona siostra... jak sie zachować w takiej sytuacji... Bo ta go spoliczowała że zboczeniec... ale co gość miał powiedzieć prysznic wyłączyła i sie wycierała skąd gość miał wiedzieć... Co w takiej sytuacji gościu powinien powiedzieć...przeprosić? Nawet jak to nie jego wina? Teraz druga sytuacja zmyślona ale mam rozkmine co w takiej sytuacji zrobić. Powiedzmy tak macie swoją wymarzoną partnęrkę ''X" którą kochacie lub żonę i uprawiacie miłość w tym czasie a wasze dziecko wbija nagle do pokoju i powiedzmy ma 10 lat. Co powiecie jemu jak zapyta co tato robisz mamie? Tak sie zastanawiam jak się zachować w tych sytuacjach pierwsza jest prawdziwa druga zmyślona. Jak się zachować w pierwszej i drugiej sprawie bo sytuacja jest naprawdę niezręczna.... Może wielka La Rambla coś doradzi...
@lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Coutinho007 @Gall

0

@PatrykBarca hahaha dobre to ci wyszło ^^ tylko co jak wyjdą już z piwnicy ^^

1

@lucas/catalan a potem by był płacz że kuźka by nie stała ^^

0

@pepo_barcarzadzi zakopać jak skarb hahaha

0

@Kapitan_SW hahaha dobre

0

@ranger3120 @Encore @Michu94 @PawkoFCB @mat32 @4drian0 a co jakbyście trafili na feministkę z fochami? hahaha

0

Musicie wybrać bycie pantoflem albo słuchanie fochów kobiety co wybieracie? :D Aż jestem ciekaw co la rambla na to? :D

0

@lukaszbarca15 a no chyba że tak. :D

0

@lucas/catalan ile dałbyś rade? :D

1

@lucas/catalan gorzej jakbyś to ty był tym dildosem tylko co wtedy ile byś wytrzymał dni ciągłego uprawiania miłości? Tydzień? Dwa tygodnie i co i by był zawał a kużka by nie stanęła nawet ^^ Nawet ty ekspert w dziedzinie kobiet by nie sprostał takiemu wyzwaniu ^^

0

@lukaszbarca15 trudno kazdy wybiera droge albo rodzina albo bycie kawalerem ja wole to drugie przynajmniej się robi co się chce a nie że jest się niewolnikiem kobiety i na każde skinienie jej wszystko masz robić bo inaczej spanie na kanapie i nie mów że tak nie jest bo prędzej czy później dojdzie do kłótni i do takiego czegoś a znoszenie jej fochów to nie dla mnie dlatego wolę samotność ale wolność :D

0

@lukaszbarca15 jak nie ma picia to po co zyc

0

@barpol11 jak sie pije z głową to nie ma kaca :P

2

Wczoraj z ziomeczkiem 1,5 litra na dwóch i od razu człowiek się lepiej czuje. Jak jest picie to jest życie! Gorąco wam tego polecam :D

0

Co zrobić w takich sytuacjach? :D


0

@lucas/catalan ok to czekam :P

0

@Tomek54321 jak tam? :P

0

@lucas/catalan i co oglądałeś filmik?

1

@lucas/catalan zobacz i daj znac co o tym sądzisz same wartościowe rzeczy :D Pomyślałem zapytam ''eksperta'' w dziedzinie kobiet :D Daj znać :D

0

@Quavosk ja jestem pierwszy chętny ale 8 dziennie bym nie dał rady chyba....

0

@TheNekro94 i pomyśl że musiałbyś przez 15 lat to robić dopóki by twoi synowie nie dorośli XD :D Oprócz tego facet po tygodniu jakby z 8 paniami uprawiał miłość codziennie stałby się wrakiem obstawiam...

2

No Panowie co byście zrobili :D Oj nw czy byście wytrzymali...co by było, gdyby na świecie pozostał 1 mężczyzna i 7 miliardów kobiet?
@Colon @MesQueUnClub_87 @Coutinho007 @LS @Bykunn @Tomek54321 @JimMorrisonFCB @TheNekro94 @lucas/catalan
Gościu dobrze wyjaśnia zobaczcie ten filmik i powiedzcie co o tym sądzicie :D


1

@BarcaInfo Messi uczy młodego ^^

0

@Pilka_jest_okragla @Coutinho007 wypowiedz sie jak to w końcu jest...

0

@Sherem oj tak to wiadomo ale fajnie ze czasem Busi odpala bo wtedy widać jaki był kiedyś. Leo jest wyjątkiem z CR7 gdzie trzymają formę przez 15 lat

0

@neeed @LucasW123 duński Nazario to absolutna topka sam @Coutinho007 to potwierdzi :P

0

@BarcaInfo papa Ryszard :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?