0

@Pawel13sz hahaha dobre :P

0

@clyde @Pawel13sz @The Nameless @Jakchcesz @amanter ja myślałem że może ma gdzieś wsadzić jej te kostki lodu....

0

@amanter hahaha

0

@Pawel13sz to są problemy i to życiowe ^^

0

@Jakchcesz tak samo gdybyś przyjaciela w garniturze dał do zimenej wody ^^

2

@The Nameless a no chyba że tak bo już myślałem że on ma je zjeść... i sie z nią całować na chłodno bo taka nagrzana...

1

Powiedzcie mi panoowie o co chodzi z tymi kostkami lodu? Nw może jestem stary albo głupi. Ostatnio jak byłem u kumpla to mi powiedział że jego dziewczyna by chciała uprawiać z nim miłość ale z kostkami lodu nw co miałby z nimi zrobić zjeść je czy co bo nw.... Serio czasem nie ogarniam kobiet i on mi to samo powiedział ....

0

@FC1899Barca ciekawe czy po 3 bolcach by mogła siedzieć :P

0

który zestaw wilicie 0,7 i ciasteczko w niedziele czy kawusia i ciasteczko ja dziś ten 1 zestaw jade i powiem wam ze przyzwoicie smakuje nie ma to jak zagryzać ciastkami zamiast popijać :P

0

myslicie ze kto by dał więcej Barcy Halland czy Mbappe? :D

0

@Hosh @VenoM tylko ze wiesz dziwi mnie to ze wszędzie krytyka a potem PIS wygrywa a widziałem nawet na forach że i starsi są przeciw i to mnie dziwi

0

@Shado moze nie w takiej ilości ale tez sie wypowiadają starsi i krytykują PIs stąd moje zdziwienie ze nawet starsi krytykują a PIS wygrywa :P

0

@Dalhi myślisz że oni nie chodzą na głosowania tylko tak gadają?

0

@Bykunn moze nie wiele ale i tacy ludzie tez sie wypowiadają i widziałem że starsi tez krytykowali PIS dlatego byłem żdziwiony ze nawet starsi krytykują a PIS wygrywa :D

0

@TheNekro94 5 podpunktu nie zrozumiałem ^^

0

@marcin62 no niby nie ale jakby sie wszystkie media społecznościowy połączyło w całość to troche ludu jest

3

Ja tego nie rozumiem niech mi ktoś powie jedną rzeczy. Oglądam face'a , Twittera, różne fora, La Ramble i wszyscy krytykują PIs potem przyjdzie głosowanie i PIS wygrywa to jak to z wami jest ja tego nie rozumiem. Sam osobiscie mam gdzieś politykę ale tego nie rozumiem. Może za głupi jestem ale skoro wszyscy krytykują PIS to PIS nie powinien wygrywać a wygrywa :D Jak to w końcu jest z wami wyborcami XD

2

Pytanie do fanów Avengers gdyby Hulr rzeczywiście istniał to ile by miał wzrostu i wagi? Znalazłem o tym opinie i niektórzy mówią że 2,70 wzrostu 1,5 tony wagi.... Co o tym myślicie?
https://www.filmweb.pl/film/Hulk-2003-33033/discussion/waga,2424625

8

@MarcelNJ11 Puyol to wzór kapitana i wspaniały obrońca rzadko sie taki trafia ale żeby w Ramosa sie nie bawił tylko bo z wyglądu już podobny jest do niego byle z tą agresją do niego nie był podobny :P

4

@MarcelNJ11 jak będzie to czerwa polecą :P

1

@norbi77 Eurowizja to show polityczne raz co Górniaczce się udało drugą być. Wiśniewski fajny miał głos z tą chrypą. Szkoda tylko że w głowie u niego sieczka ale piosenkarz wybitny :)

2

Mam sentyment do tej piosenki tez tak macie?


0

@Tomek54321 i jak obejrzałeś coś więcej? :D Zobaczymy jak obejrzysz 3 sezony potem sie rozkręca :D

0

@Transu96 jak znajdziesz podobne strony mozesz sie odezwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

19

hahaha Korwin podbił internety w gaciach udaje morsa hahaha


1

kto lepszy w prime Villa vs Alexis? :D

0

zdróweczko Panów i pięknych Pań :P

3

@MesQueUnClub96 tak się zbiera wyborców repect +10 :D

0

@Transu96 ale powiem ci jedno życiowa ta strona jest parę zdjęć bym wybrał sobie do pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Transu96 to jak wiedziałeś o istnieniu tej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?