LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sądzicie o tym ataku Fati, duński Nazario, Messi. Zamiast testować Gryzaka na ,,9" tce to powinniśmy tak grać i reszta drużyn by się zesrała metr przed kiblem nie sądzicie? :P
0
@Pilka_jest_okragla Busi w formie to najlepszy pivot na świecie taka prawda. Szkoda ze coraz rzadziej jest w takiej formie może Koeman go odbuduje...
1
@PatrychoO ja jeszcze nie widziałem Roberto na bramce ^^
7
oj tak +1 byczq :)
0
@mextexperu anemia mnie tez obrzydza...
0
Czy to prawda o współczesnym świecie?
1
@daniel32778 słuchaj i gdybyś sie nazywał Jordi Alba i byś się z nią ożenił to ona by nie musiała nazwiska zmieniać ^^
0
@MSN30 to tez ma znaczenie wiadomo
0
@daniel32778 A może Jordi Alby byś chciał uśmiech może byś nie poznał XD Niby to Alba i to Alba :D Oczywiście żartuje nie obrażaj się czy coś ^^
0
@Cvzx tak jak u mnie :D
0
@MesQueUnClub_87 fajna jest zgadzam sie :D
1
@Quavosk to wiadomo brzydkich bym nie brał do porównań :D pytanie dotyczyło czy kręci cie bardzej szczupła czy okrągła twarz, ale widzę że tobie wszystko jedno :D. Co nie spierdzieli na drzewo to twoje ^^
3
@Mizander oj to u mnie masz plusa i to dużego też uwielbiam azjatki :D
0
@mesqueunbarca Shakira też dobry milf :P
0
Pytanie do panów jakie kobiety z twarzy najbardziej się wam podobają z twarzy podkreślam z twarzy resztę ciała niech sobie każdy dopasuje :D Szczupłe, pulchne czy pyzate. Mnie najbardziej kręcą szczupłe na twarzy :D Oczywiście pulchne czy pyzate też są piękne kobiety. Chodzi mi coś takiego o pulchność twarzy coś takiego jak np Selena Gomez która ma twarz bardziej okrągłą natomiast Nelly Furtado szczuplutką. Zobaczymy w czym gustuje La Rambla :D Wrzucam zdjęcia żeby wiedzieć o co mi chodzi :P
Nelly Furtado https://zapodaj.net/8c73bd46ed751.png.html
Selena Gomez https://zapodaj.net/66912204431cc.png.html
0
@Ghazul3293 dawaj wybierz będzie zabawa na tą chwile i w swoim prime :D
1
@masq https://zapodaj.net/68528460321ed.png.html
w sumie to fenomen tej kobiety mimo swojego wieku nadal jest lepsza niz 80% młodych :D
0
@Ghazul3293 @Encore @xL4sTx @MesQueUnClub_87 mam do was bardzo trude pytanie podkreślam bardzo trudne. Jakbyście musieli kolejnościowo aktualnie i w prime wybrac od najszybszego do najwolniejszego obrońcy to jak byście tych panów ustawili. Mowa o Pique, Umtitim i Lenglecie. Wiem że to bardzo trudne pytanie ale oceńcie ich na tą chwilę i w prime :P
0
@Encore możliwe że Alba w prime dałby rade... Też jest bardzo szybki napewno jedyny obrońca w kadrze który by coś mógł zdziałać ...
0
oj chce zobaczyć pojedynek biegowy Umtiti vs Mbappe... Ja nawet nw czy w prime Umtiti by dał rade Mapetowi szybkościowo...
0
wszyscy chwalą tego Hallanda tylko żeby otem się nie okazało że sytuacja z nim będzie jak z Joviciem więlkie oczekiwania balon pękł i w Realu nie było Jovicia.... Zresztą sami napiszcie czy to nie będzie podobna sytuacja...
Co o tym myślisz @Coutinho007
0
@Tomek54321 spoczko nie odzywasz sie to nw dlatego pytam :P
0
pytanie do ludzi lubiących rap co sądzicie o tej piosence i jej przekazie? :D
0
@Tomek54321 spoko
0
@Tomek54321 jak tam anime
0
@KORTIS Mingueza z wyglądu jak młody Ramos :O
0
@ranger3120 tylko pomyśleć jak grał Luis za najlepszych czasów :P
3
@BarcaInfo jego grafiki są zawsze w punkt :)
0
kto wg was jest bardziej kompletnym napastnikiem Lewy czy Kane? Bo jak ktoś wrzucał ile Kane ma goli i asyst w tym sezonie wydaje się bardziej wszechstronnym piłkarzem :D
9
@SonBarcaGoku no jasne smierc to zakończy :]