LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
a ponoc Messi skończony :P
0
@Tomek54321 ta laska podobna do koneko będzie rewelacja. Wszystko w tym anime opiera się jakby na grze gdzie główny bohater musi podrywać duchy żeby one nie niszczyły miasta. Poprzez pocałunek główny bohater pieczętuje ich moce i wtedy one są słabsze. Z biegiem czasu zacznie się pojawiać coraz więcej duchów i zawsze główny bohater ma 3 odpowiedzi i przewaznie jedna jest do dupy typu za boczona XD Często siostra i ekipa mu podpowiadają jaką odpowiedź ma wybrać. Troche robią mu za przyzwoitki. Parę odcinków zobaczysz to ogarniesz to anime. A ta laska podobna do koneko pracuje dla innej organizacji niz siostra bohatera. Tylko ze ci pieczętują ich moce poprzez pocałunek natomiast tamci chcą zabić duchy taka różnica :D
1
@VamosRakieta wrzutki Realu są tyle warte co nasz duński Nazario :P
0
@Rewolucja123 tylko to trzeba wiedzieć gdzie złapać :P
0
@lucas/catalan umiałbyś ją tak naprostować? :P
0
Nie balibyście się zrobić czegoś takiego dziewczynie? :O
@Colon @Coutinho007 @lucas/catalan @TheNekro94 @LS
0
@ShawnC ja widziałem agentów z W-11
0
@Barca1992 gorzej jak to nimfomanka ^^
1
@Hosh no jeśli Pjanic jest najlepszy na swojej pozycji.... Albo Gryzak z duńskim Nazario na czele...
0
co byscie zrobili w tej sytuacji?
1
@Barca_Big_Moment "znowu trzeba wstać " :D
0
kto tak ma jak rano wstaje? :D
@Coutinho007 @TheNekro94 @Colon @Bykunn @LS @Barca_Big_Moment @Transu96 macie tak? :D
0
@Tomek54321 no spoczko to co ci wysłałem też fajne anime ta jedna dziewczyna co wyglądem troche przypomina koneko zobaczysz co odwala XD
0
@Tomek54321 dobre też było jak Rias mu do łóżka nago wbijała hahaha a ten w szoku i ta reakcja rodziców :D np matki Isseia co powiedziała ,,Myślałam że dla tego zboczenńca nie ma już ratunku..." a Issei odpowiada ,,Mamo ja tu jestem" hahaha :D
0
Ciekawe co by było gdyby się rzeczywiście okazało że to dzięki Messiemu Bartuś polazł na dołek :D A tu jakiś donosik do prokuratury ze strony Leosia no cóż nigdy nie wiadomo ^^
0
@Tomek54321 jeszcze odnośnie High school DxD to ci powiem jedną rzecz mi strasznie się podobała jedna rzecz to to że Issei zawsze o wszystkie laski walczył. Posiadał sobie zauważ taką charyzmę że był tak odważny to jest też wspaniałe. Przed walką z Valim sam Albion powiedział że na czerwonego smoka nic tak nie działa jak złość i gniew (sytuacja gdzie Vali powiedział że zabije rodziców Isseia). Za każdym razem walczył o te dziewczyny tak samo o Kibę np. Świetne to było ile dla niego znaczyli przyjaciele. To samo zauważ jak ten pies pogryzł Isseia jak wszyscy płakali i byli wściekli. To pokazuje jaki miał szacunek u nich. Anime oprócz tych rzeczy oo których wspominałem pokazuje jak działają na ciebie uczucia takie jak śmierć kogoś bliskiego jak np Asi , złość= gadka Valiego :D Ale również brak zaufania do kolejnej miłości- sytuacja z 1 laską Isseia - upadłą. Świetnie to wszystko przedstawia sytuację Isseia w jakiej musiał się odnaleźć. Wg mnie genialne anime pod względem fabuły, historii postaci, marzeniach(harem), charyzmy głównego bohatera. Walki były przekozackie jak np Vali, Sairaorg. A Oprócz tego to anime to jeda wielka zabawa :D I Isseia ulubiony atak ,,Dress Break" - no powiedz który facet by nie chciał takiej umiejętności posiadać , albo potem kolejny atak jego poligloctwo gdzie gada z cyckami XD Rewelacyjne te anime było...:P
0
@Tomek54321 daj znac jak obejrzysz 1 sezon :P
0
@Tomek54321 daj znac czy doszło
0
@Tomek54321 kolejne ci podrzuce jedno z moich ulubionych zwie sie ,,Date A Live"
na priva zobacz wysłałem ci linki do 3 sezonów nie musisz nawet szukać :P
0
@Tomek54321 mówiłem że to jedno z najlepszych anime echi? Mnie jeszcze bawiło jak Draig zaczął płakać że zawsze go kojarzono ze strachem a teraz z cyckami hahaha no to fenomenalne było :D Motyw smoka, laski, cycki, figury szachowe, rozwój postaci, walka z trzema frakcjami, Swietne dialogi. Dla mnie to absolutny top. Wielu ludzi w tym ja stawiam to jako najlepsze echi anime jakie oglądałem a troche oglądałem i daje temu animcowi spokojnie 10/10 :D Jak będziesz chciał pooglądać coś o podobnej tematyce to daj znac znam dużo świetnych anime o tej tematyce :D
PS Fajne też było to że Issei bał się miłości ze względu na tą upadłą anielice i dlatego bał się wyznać miłość Rias. To było świetne i te dziewczyny co nago do niego biegną i mówią że one go szczerze kochają i czy im wierzy. Świetne to było.
7
@Norbi2021 dlatego nie chce zeby odchodził bo tu inne pozycje trzeba poprawiać żeby przygotować sie powoli na odejscie Leo a tak by był za duży cios bo z takim Gryzakiem to o LE mozemy myśleć
14
tam gdzie Messi ma podłogę to reszta ma sufit. Fakt nie opnia. Oby Laporta go przekonał bo inaczej będziemy wiadomo gdzie. Bez niego będziemy grać o miejsca 1-4 bo są inne pozycje do wzmocnien jak zaczniemy wszystko naraz budować to z 10 lat zejdzie na zrobienie składu na top poziom. Real do tej pory nie pozbierał się po Ronaldo no chyba że chcemy męczyć bułę jak oni i ma nam to się podobać....
0
@Tomek54321 pamiętasz? :P
1
@norbi77 ładnie to zrobił ciekawe jakby łopata mu pękła jakby wtedy sie wydostał bez dzwiga raczej by nie dał rady :D
2
@kosiarz92 popieram
0
@Tomek54321 a motyw z cyckami dodaje Isseiowi +10 do uroku postaci nie? XD
0
@Tomek54321 planują zrobić ale nw czy w tym roku bedzie czy za rok ludzie sie pytają o to anime więc pewnie bedzie :D ale w 4 seriii zobaczysz jaki poziom mocy osiągnie Issei. Bardzo fajny bohater i mi podoba sie w tym anime to ze widać powolny progress u niego a nie ze od razu zajebisty jest to jest w tym fajne.
9
ale widać że Dembele wzmocnił mięśnie i już tyle urazów nie łapie zauważyliście to?
0
@Tomek54321 Irina tez dobra najpierw taki grzeczny anioł a potem sam wiesz :D
0
@Barca_Big_Moment chcesz naturalne to masz Goldewską