0

@mariosss20 no właśnie xd

0

Jakie macie ulubiony Polskie filmy lub seriale? - taka top 6 :D
U mnie ulubione seriale to: ,,Czterej pancerni", ,,Janosik", "Ranczo", "Kiepscy", "Miodowe lata", ,,Stawka większa niż życie"
Filmy: "Sami swoi", ,,Seksmisja", "Krzyżacy", Jak rozpętałem II wojnę światową, Ogniem i mieczem, Potop
To moja top 6 polskich filmów i seriali a wasza jaka jest? :)

0

@Coutinho007 ale myślisz że między te pinki czy gdzieś obok? haha :D

0

pisałeś ze masz zły humor mam coś na pocieszenie dla ciebie @lucas/catalan
którą wybierasz?;P'


11,5 min wartościowego materiału specjalnie dla ciebie :P

0

@mariosss20 co ma Pique do tego filmu?

0

@Coutinho007 jak myślisz co by było po pijaku gdybyś próbował sztuczkę z pniem? :P

12

@PatrychoO może za mało wspólnie piją zeby się zjednoczyć. Ja bym szybko zjednoczył ten zespół.

1

Umielibyście połowę chociaż tych sztuczek zrobić jak mnisi z Shaolin? W moim odczuciu jest to nie do zrobienia, a w sumie ciekawe czy rzeczywiście to umią robić czy to jest jakis photoshop że ma to tylko tak wyglądać... Teraz wyobraźcie siebie np wykonujących sztuczkę w pniem w 1:58 po pijaku, bo ja siebie widzę miedzy pieńkami z obitym ciałem... Napiszcie co sami o tym sądzicie...


@Colon @Coutinho007 @Rewolucja123 @MesQueUnClub_87 @lucas/catalan @Rust_Cohle @TheNekro94

0

@Rewolucja123 ale szybkościowo nie wytrzymał tempa Robbena trochę biegli :D Mimo że Ramos to świetny obrońca to jednak nie we wszystkim jest świetny dziwię się ze nie ryzykował wejścia wślizgiem w Robena przez nogi może by w piłkę trafił...

0

@MesQueUnClub96 no tak w tym tak ale porównaj prime Lewego z asystami do Suareza. Tu jest różnica w ich charakterystyce. Obaj są genialni o czym nie trzeba mówić bo to oczywiste, ale Suarez za tą nutę kreacji ma ode mnie tego plusa więcej jako zawodnik :D

0

@PatrykBarca motorek w tyłku miał ten typ jak zasuwał :O

1

@Encore you made my day :D

1

@MesQueUnClub96 Luis bo ma więcej cech lepszych niż typowa 9. Lewy to taki gracz typowy kiler pola karnego ale Suarez oprócz cech napastnika miał drybling, zejście ze skrzydła w pole karne i dużo asyst co pokazuje że jest piłkarzem dużo zdolniejszym i bardziej kreatywnym. Co nie zmienia faktu że Lewy jest świetny ale mimo że Lewy gra świetnie to u niego tylko gole są :D

0

Zawsze mnie bawi pojedynek szybkościowy Robben vs Ramos i ta przewaga Ramosa a pod koniec machanie do Ikera żeby wylazł bo nie da rady :D Też tak macie? :D


0

@lucas/catalan inaczej sie nie da nie? :D Co by było gdybyś do tego kina akcji podchodził nerwowo? :D Bo aż jestem ciekaw :D

0

@JarekS @JimMorrisonFCB dzięki za opinie :)

0

@Rust_Cohle a ja akurat lubiłem przynajmniej w nim było życie jakieś nie to co u naszych obrońców. Grzeczne chłopaki a potem dupa jest w meczu i płacz Alby :P

1

@MesQueUnClub96 niektóre piłki ładnie wyciągał :D

1

@lucas/catalan polecam tobie maraton pań +18 i będzie dobrze tylko musisz podejść do tego ,,kina akcji" na spokojnie :P

0

Oliver Kahn to był dzik :O


0

@JimMorrisonFCB coś jak Coutinho nie?

0

Co sądzicie o takich piłkarzach jak Dmytro Czyhrynski czy Alaksandr Hleb? Myślicie że mogli osiągnąć więcej?

0

@Pilka_jest_okragla geniusz co tu duzo gadać :D Oj będziemy po nim płakać :/

0

@Cvzx nw nie jestem łysy

0

@fcbarcafan19 hahaha serio wysusza? :D

0

Umtiti i Lenglet na tą chwilę się do niczego nie nadają jedynie do podawania piłek...

1

@Rust_Cohle hahaha

5

Zastanawia mnie to czy łysy człowiek myje głowę szamponem czy mydłem bo w sumie po co mu szampon....? Coś ktoś się wypowie? :D

0

@FafitFCB ten gołąb robi robotę na tym zdjęciu ^^

0

@rafi509 ciekawe kto kogo uczy jezyka :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?