LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mariosss20 no właśnie xd
0
Jakie macie ulubiony Polskie filmy lub seriale? - taka top 6 :D
U mnie ulubione seriale to: ,,Czterej pancerni", ,,Janosik", "Ranczo", "Kiepscy", "Miodowe lata", ,,Stawka większa niż życie"
Filmy: "Sami swoi", ,,Seksmisja", "Krzyżacy", Jak rozpętałem II wojnę światową, Ogniem i mieczem, Potop
To moja top 6 polskich filmów i seriali a wasza jaka jest? :)
0
@Coutinho007 ale myślisz że między te pinki czy gdzieś obok? haha :D
0
pisałeś ze masz zły humor mam coś na pocieszenie dla ciebie @lucas/catalan
którą wybierasz?;P'
11,5 min wartościowego materiału specjalnie dla ciebie :P
0
@mariosss20 co ma Pique do tego filmu?
0
@Coutinho007 jak myślisz co by było po pijaku gdybyś próbował sztuczkę z pniem? :P
12
@PatrychoO może za mało wspólnie piją zeby się zjednoczyć. Ja bym szybko zjednoczył ten zespół.
1
Umielibyście połowę chociaż tych sztuczek zrobić jak mnisi z Shaolin? W moim odczuciu jest to nie do zrobienia, a w sumie ciekawe czy rzeczywiście to umią robić czy to jest jakis photoshop że ma to tylko tak wyglądać... Teraz wyobraźcie siebie np wykonujących sztuczkę w pniem w 1:58 po pijaku, bo ja siebie widzę miedzy pieńkami z obitym ciałem... Napiszcie co sami o tym sądzicie...
@Colon @Coutinho007 @Rewolucja123 @MesQueUnClub_87 @lucas/catalan @Rust_Cohle @TheNekro94
0
@Rewolucja123 ale szybkościowo nie wytrzymał tempa Robbena trochę biegli :D Mimo że Ramos to świetny obrońca to jednak nie we wszystkim jest świetny dziwię się ze nie ryzykował wejścia wślizgiem w Robena przez nogi może by w piłkę trafił...
0
@MesQueUnClub96 no tak w tym tak ale porównaj prime Lewego z asystami do Suareza. Tu jest różnica w ich charakterystyce. Obaj są genialni o czym nie trzeba mówić bo to oczywiste, ale Suarez za tą nutę kreacji ma ode mnie tego plusa więcej jako zawodnik :D
0
@PatrykBarca motorek w tyłku miał ten typ jak zasuwał :O
1
@Encore you made my day :D
1
@MesQueUnClub96 Luis bo ma więcej cech lepszych niż typowa 9. Lewy to taki gracz typowy kiler pola karnego ale Suarez oprócz cech napastnika miał drybling, zejście ze skrzydła w pole karne i dużo asyst co pokazuje że jest piłkarzem dużo zdolniejszym i bardziej kreatywnym. Co nie zmienia faktu że Lewy jest świetny ale mimo że Lewy gra świetnie to u niego tylko gole są :D
0
Zawsze mnie bawi pojedynek szybkościowy Robben vs Ramos i ta przewaga Ramosa a pod koniec machanie do Ikera żeby wylazł bo nie da rady :D Też tak macie? :D
0
@lucas/catalan inaczej sie nie da nie? :D Co by było gdybyś do tego kina akcji podchodził nerwowo? :D Bo aż jestem ciekaw :D
0
@JarekS @JimMorrisonFCB dzięki za opinie :)
0
@Rust_Cohle a ja akurat lubiłem przynajmniej w nim było życie jakieś nie to co u naszych obrońców. Grzeczne chłopaki a potem dupa jest w meczu i płacz Alby :P
1
@MesQueUnClub96 niektóre piłki ładnie wyciągał :D
1
@lucas/catalan polecam tobie maraton pań +18 i będzie dobrze tylko musisz podejść do tego ,,kina akcji" na spokojnie :P
0
Oliver Kahn to był dzik :O
0
@JimMorrisonFCB coś jak Coutinho nie?
0
Co sądzicie o takich piłkarzach jak Dmytro Czyhrynski czy Alaksandr Hleb? Myślicie że mogli osiągnąć więcej?
0
@Pilka_jest_okragla geniusz co tu duzo gadać :D Oj będziemy po nim płakać :/
0
@Cvzx nw nie jestem łysy
0
@fcbarcafan19 hahaha serio wysusza? :D
0
Umtiti i Lenglet na tą chwilę się do niczego nie nadają jedynie do podawania piłek...
1
@Rust_Cohle hahaha
5
Zastanawia mnie to czy łysy człowiek myje głowę szamponem czy mydłem bo w sumie po co mu szampon....? Coś ktoś się wypowie? :D
0
@FafitFCB ten gołąb robi robotę na tym zdjęciu ^^
0
@rafi509 ciekawe kto kogo uczy jezyka :P