La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

1

Umielibyście połowę chociaż tych sztuczek zrobić jak mnisi z Shaolin? W moim odczuciu jest to nie do zrobienia, a w sumie ciekawe czy rzeczywiście to umią robić czy to jest jakis photoshop że ma to tylko tak wyglądać... Teraz wyobraźcie siebie np wykonujących sztuczkę w pniem w 1:58 po pijaku, bo ja siebie widzę miedzy pieńkami z obitym ciałem... Napiszcie co sami o tym sądzicie...


@Colon @Coutinho007 @Rewolucja123 @MesQueUnClub_87 @lucas/catalan @Rust_Cohle @TheNekro94

0

@LeoMessi1994 Oni lata trenują żeby takie coś umieć.

0

@Coutinho007 jak myślisz co by było po pijaku gdybyś próbował sztuczkę z pniem? :P

0

@LeoMessi1994 Spadł bym

0

@Coutinho007 ale myślisz że między te pinki czy gdzieś obok? haha :D

0

@LeoMessi1994 Obok raczej ;)

konto usunięte

0

@LeoMessi1994 polowe to lekko

0

@Rust_Cohle a po pijaku sztuczkę z pniem dałbys rade? :P

konto usunięte

0

@LeoMessi1994 nie wiem bo nie pije alko :D

0

@Rust_Cohle haha :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?