0

@Rewolucja123 no tak :D

1

Czy wy też macie takie wrażenie że w tym roku był pompowany balon do pełna, wymagania, nowi zawodnicy,trener, oczekiwania, pozbycie się leśnych dziadków i zastąpienie młodzieżą. Potem balon pękł a drużyna się zesrała metr przed kiblem :D Pytanie dlaczego co sądzicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rewolucja123 Roberto podobnie jest wybiegany :D

0

@Rewolucja123 on ma cos w sobie z zawodników typu box to box?

0

@Rewolucja123 do jakiego piłkarza z tą charakterystyką bys go porównał?

0

@Tomek54321 i jak kolejny sezon? :D

0

@Rewolucja123 nw jak de Jonga scharakteryzowac lub do kogoś porównac masz jakiś pomysł? W obronie słaby to pivot z niego żaden. W ataku nie posyła dobrych piłek, więc jaki z niego pożytek masz jakiś pomysł? :D

0

@AlexDark00 myslisz ze to poziom Rakiticia?

0

@AlexDark00 to de Jong w końcu na jakiej pozycji gra? na pivota sie nie nadaje bo za słaby w obronie na pozycję Iniesty, Xaviego tez nie bo nie umie posłać kluczowych podań. Co to wersja 2.0 Rakiticia ten de Jong czy co? :D

0

@ViscaBarca123 de Jonga równiez?

0

@RomciO0 Mapet bazuje tylko na predkości

5

@BarcaInfo Leo wrócił do wielkiego strzelania szkoda że pomocników nie ma lepszych do kreacji

0

@Janiama to jest mały + na przyszłość ale dużo mu jeszcze brakuje by być na poziomie takiego Verattiego i to widać

0

@Murazor niestety :(

0

@kordyl1010 to tez inna sprawa...

0

@Janiama tylko ze Pedri nie istniał z PSG..:(

0

@Pilka_jest_okragla ale z PSG odstawał niestety :(

0

@Granto a odejdzie Leo :D

0

@Rust_Cohle haha :P

1

@Coutinho007 czysta przyjemność móc jego oglądać

0

@Rust_Cohle a po pijaku sztuczkę z pniem dałbys rade? :P

0

@VenoM słowo klucz moze :P

1

@Cariones jak kiedyś oglądało sie mecze dla Ronaldinho tak teraz dla pięknego duńskiego Nazario :P

0

@VenoM Pikej Umtiti też będzie la zabawa :D

2

@Cariones duńskiego Nazario to nie można przegapić! Gdzie takiego drugiego znajdziemy co nie? @Coutinho007

0

@VenoM chociażby w średniej formie :D

0

@BARCA1899Messi bo to nasz Nazario wersja 2.0 :D

1

Swoją drogą zamienili byście takiego Busiego lub Pjanicia za Seydou Keite chocaz? :D

1


Ah jak tych dwóch panów brakuje i ta zabawa Iniesty z białymi coś pięknego łezka aż poleciała jaka to była piekna gra a nie męczenie buły...

0

Znacie to? :D
@Colon


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?