LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 no tak :D
1
Czy wy też macie takie wrażenie że w tym roku był pompowany balon do pełna, wymagania, nowi zawodnicy,trener, oczekiwania, pozbycie się leśnych dziadków i zastąpienie młodzieżą. Potem balon pękł a drużyna się zesrała metr przed kiblem :D Pytanie dlaczego co sądzicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rewolucja123 Roberto podobnie jest wybiegany :D
0
@Rewolucja123 on ma cos w sobie z zawodników typu box to box?
0
@Rewolucja123 do jakiego piłkarza z tą charakterystyką bys go porównał?
0
@Tomek54321 i jak kolejny sezon? :D
0
@Rewolucja123 nw jak de Jonga scharakteryzowac lub do kogoś porównac masz jakiś pomysł? W obronie słaby to pivot z niego żaden. W ataku nie posyła dobrych piłek, więc jaki z niego pożytek masz jakiś pomysł? :D
0
@AlexDark00 myslisz ze to poziom Rakiticia?
0
@AlexDark00 to de Jong w końcu na jakiej pozycji gra? na pivota sie nie nadaje bo za słaby w obronie na pozycję Iniesty, Xaviego tez nie bo nie umie posłać kluczowych podań. Co to wersja 2.0 Rakiticia ten de Jong czy co? :D
0
@ViscaBarca123 de Jonga równiez?
0
@RomciO0 Mapet bazuje tylko na predkości
5
@BarcaInfo Leo wrócił do wielkiego strzelania szkoda że pomocników nie ma lepszych do kreacji
0
@Janiama to jest mały + na przyszłość ale dużo mu jeszcze brakuje by być na poziomie takiego Verattiego i to widać
0
@Murazor niestety :(
0
@kordyl1010 to tez inna sprawa...
0
@Janiama tylko ze Pedri nie istniał z PSG..:(
0
@Pilka_jest_okragla ale z PSG odstawał niestety :(
0
@Granto a odejdzie Leo :D
0
@Rust_Cohle haha :P
1
@Coutinho007 czysta przyjemność móc jego oglądać
0
@Rust_Cohle a po pijaku sztuczkę z pniem dałbys rade? :P
0
@VenoM słowo klucz moze :P
1
@Cariones jak kiedyś oglądało sie mecze dla Ronaldinho tak teraz dla pięknego duńskiego Nazario :P
0
@VenoM Pikej Umtiti też będzie la zabawa :D
2
@Cariones duńskiego Nazario to nie można przegapić! Gdzie takiego drugiego znajdziemy co nie? @Coutinho007
0
@VenoM chociażby w średniej formie :D
0
@BARCA1899Messi bo to nasz Nazario wersja 2.0 :D
1
Swoją drogą zamienili byście takiego Busiego lub Pjanicia za Seydou Keite chocaz? :D
1
Ah jak tych dwóch panów brakuje i ta zabawa Iniesty z białymi coś pięknego łezka aż poleciała jaka to była piekna gra a nie męczenie buły...
0
Znacie to? :D
@Colon