LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 no ok i jak sie podoba ? :D To trzeba ogarnąć troche widziałeś tej jego odpowiedzi przy dialogu? :D
0
@marcin62 hehe to ci sie udało ale jesteś za tego typu stwierdzeniem?
2
@MesQueUnClub_87 jeden co zrozumiał o co mi chodziło :D
1
@marcin62 to jest metafora :D Nie dosłownie chodzi o ciastko :D
1
Czy jesteście ludźmi o takim poglądzie jak w tym powiedzeniu ,, Zjeśc ciastko i mieć ciastko" czy jednak nie?
0
@Tomek54321 i jak tam? :P
0
@dasouzar11 to w końcu duński Nazario :P
1
@Encore zawsze mówią na niego 9 z duszą 10 :P
0
@Rourke każdy chwali Benzeme to trzeba porównywać z najlepszymi :P
0
to teraz pytanie w prime kto lepszy El Fenomeno vs Benzema :D
0
Samuel Eto vs Karim Benzema która lepsza ,,9" w prime i ogółem? :D
1
@Rewolucja123 postaram się zjeśc cały ^^ kawusia doda do klimatu i do smaku +10 :D
0
@barcadreed nie idą mi coś rodzynki :(
0
@Jakchcesz to by było piękne :D
1
@Commando dzięki uspokoiłeś mnie :P
1
@Jakchcesz co lepsze wg ciebie? :D Żyć długo ale na zasadach vs żyć krótko ale robiąc co chcąc? :D
1
@Jakchcesz hahaha :D do tego kawusia moze wejdzie :P
4
2 kg sernika po 20 to dobry pomysł samemu zjeść czy nie? Nic nie jadłem a to ciasto kusi... I to w dodatku czekoladowy sernik bez rodzynek ^^
0
kawa z mleczkiem czy kawa bez mleczka do ciasta/ciastek? :P
0
@Tomek54321 zatrzymuj anime jak są te odpowiedzi to zobaczysz sobie jakie są do wyboru hahaha
0
@Tomek54321 czekam na twoje zdanie po kolejnych odcinkach jak sie rozkręci to się wkręcisz dobre jest to anime tez :P
3
@lucas/catalan nw czy sie cieszyć że znam większość z tych pań czy się martwić....
Czeszki są lepsze wymieniłbym tą co wstawiłeś za Blanche Bradburry ^^
3
@Coutinho007 skacze jak sarenka :P
0
@LS tak dokładnie :D Ucz mnie dalej mistrzu ^^
0
@LS hahaha no normalnie takiego jak ty ze świecą szukać :P
0
@Tomek54321 po spoileach moich troche więcej ogarniasz? :P
0
@Tomek54321 ile juz zobaczyłeś odcinków? Jak sie ci podoba na początku? :P
0
@Tomek54321 no organizacja jego siostry chce żeby normalnie duchy mogły żyć z ludżmi natomiast organizacja tej laski podobnej do koneko chce likwidować duchy. Pieczętowanie poprzez pocałunek sprawia że są słabsze parę odcinków zobaczysz to ogarniesz o co kamam :P
0
@LS ty bys pewnie w inny sposób ją wymasował
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kidd pewnie w razie jakby kontuzji dostał czy cos