LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 było oglądane? :P
43
Gdzie duński Nazario? ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
1
@CatalanDream duński Nazario ma po prostu to ,,coś " :D
0
Też macie tak gdy wstajecie do pracy?
0
@PaCo no to mamy duńskiego Nazario nw czemu narzekasz ostatnio nam awans zrobił ^^
0
@PaCo ostatnio Gryzak zagrał do Pike w meczu z Sevillą więc coś tam zrobił :P
0
@Pogba on tak zawsze skacze wysoko leci a potem spada dziwne
0
@KORTIS na tą 1 sztuczkę pewnie nie jednego grajka w meczu by wrobił ^^
0
Kto dobry z matwy niech liczy Mewy jak Makłowicz :P
@Colon @Coutinho007 @LS
1
@kuz e tam masz niską wytrzymałość :D Zjedz coś czego nikt nigdy nie zjadł :D
1
@Rust_Cohle nie no tak to sie nie bawimy :D
2
kto lubi testować smaki? :D Ja dziś spróbowałem sernika z majonezem i powiem ciekawie smakuje :D Do odważnych świat należy :D @ksobi
Kto należy do takich testerów? :P
0
@TheNekro94 dziękuje :)
0
@Tomek54321 oki
0
@Tomek54321 było coś dziś oglądane? :P
0
@Coutinho007 https://pl.wikipedia.org/wiki/Lothar_Matth%C3%A4us zbieżność nazwiska i pozycji? Nie sądzę :P
34
@BarcaInfo tak nie wygląda piłkarz który chce odejść :D
1
Kto jutro u starego na dywaniku za takie odzywki do policjanta? :P
@Colon @Bykunn @Coutinho007 @LS
0
@Bykunn co by było gdyby mu to siadło co chciał zrobić :D stadiony świata :P
0
@Pawel13sz gdyby takie ciasteczko Albie siadło nie?
1
co sądzicie o strzale Alby wczoraj a la nożyce? :P
0
Co sądzicie o grze Minguezy? Każdy mówił ze cienki jest :D
0
@Vempers https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9717972#comment-9718027
1
@Zbyszard pięknie wygląda :)
0
Nazario!!! :O :O
0
@Tomek54321 oki :P
0
@Tomek54321 kiedy planujesz jakis mini maraton z anime? :P
0
@Tomek54321 potem Shido tez bedzie miał swój harem patrz co potem zacznie odwalać :D
0
hehe coś dla samotników :P
0
@Tomek54321 no ci mówie ze to działa jak w grze ze masz iles zyc ta siostra potem wyjaśniła ze sie nie ginie :D