LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 Xenovia była najlepsza nw czy pamiętasz jak chciała żeby zaczęli robić dzieci a potem wszystkie laski ich przyłapują XD
1
@zadafcb trzeba więcej pić @ a mniej soków :D To wszystko było przemyślane :]
0
@pele1282 może chodzi na siłownie z Adama Traore :P
0
@Tomek54321 hahaha ale mnie np troche bawi że główny bohater jest troche pierdołowaty troche :D Zawsze myśli o czymś zboczonym a jak przyjdzie co do czego to sie cały czerwieni XD
0
@LS https://pl.wikipedia.org/wiki/Przy%C5%82o%C5%BCenie_(rugby)
0
co sądzicie o serialu Świat wg Bundych?
0
@Tomek54321 no to ci powiem ze teraz sie zacznie z Isseiem :D Zobaczysz jego mega moc za niedługo popadnie w szał i nie wytrzyma teaz zacznie sie robić ciekawie zobaczysz :D
2
@DonAndrzejos impreza u Neya była? :O
1
ciekaw jestem jak z Sevillą zagra zamiast Pedriego świetny Pjanic i będziemy mogli podziwiać kreację najwyższych lotów w środku mianowicie Busi -Pjanić ah jakie ciasteczka będą posyłać do Leosia :D
1
@VenoM nie odpowiedziałeś na pytanie :]
1
@kamilop ile ty bys jej dał? :D
1
@karci0 całokształt czy wygląd?
1
Zapraszam na poważną dyskusję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak oceniacie Scarlet Johanson pod względem figury i wyglądu od 1 do 10.
@TheNekro94 @Coutinho007 @Colon @LS @Barca_Big_Moment @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Rust_Cohle
0
@Tomek54321 daj znac jak skonczysz serie :P
0
@Arnold1234 no nw czy nie Suarez w prime najlepszy w swoim zawodzie weź pokonaj i bądz najlepszym goleadorem wyprzedzając w statystykach Messiego i Ronaldo to samo świadczy o swojej klasie
0
@Tomek54321 i jak tam?
0
Czy Zlatana można do grona najlepszych napastników w historii wstawić na równi z el Fenomeno, Suarezem lub Lewym czy jednak półka niżej jak myślicie?
31
Messi MVP ile ten facet musi tez wózek ciągnąć niepojęte
0
@Coutinho007 a Busiego? :P
12
Neymar vs obrona Barcy i będzie La Zabawa :D
1
@Majkel34 a co jak osa? :P
0
zadam wam konkretne pytanie kto lepszy w prime a kto ogółem Neymar vs Mbappe :D
@Coutinho007 @TheNekro94
0
@Coutinho007 a potężny Nazario masz coś na niego? :P
0
@LS hahahaha uważaj może cie obserwuje ^^
0
@LS hahaha az tak? :P
1
kto z was jest jak ta świnka? :D
https://www.wykop.pl/link/4131495/husky-i-spiaca-chrumkajaca-swinia/
@Colon @Coutinho007 @Barca_Big_Moment @Transu96 @MesQueUnClub_87 @LS @Rust_Cohle
0
@lucas/catalan zobacz i daj znac co o tym sądzisz ^^
2
@lucas/catalan ciekaw jestem tego przemyśl sprawe w makijażu kazda piękna ciekaw jestem która bez najlepiej wygląda a widziałeś wcześniejszy filmik odznaczyłem cb:P
2
@lucas/catalan zrobisz kiedyś głosowanie która laska lepsza bez makijażu? Chętnie bym coś takiego zobaczył z tych aktorek które notorycznie oglądasz. Ciekaw jestem która najlepiej wygląda bez :D
0
@Tomek54321 spoko :D jak zobaczysz sezon daj znać czekam z niecierpliwością :P