0

@Tomek54321 Xenovia była najlepsza nw czy pamiętasz jak chciała żeby zaczęli robić dzieci a potem wszystkie laski ich przyłapują XD

1

@zadafcb trzeba więcej pić @ a mniej soków :D To wszystko było przemyślane :]

0

@pele1282 może chodzi na siłownie z Adama Traore :P

0

@Tomek54321 hahaha ale mnie np troche bawi że główny bohater jest troche pierdołowaty troche :D Zawsze myśli o czymś zboczonym a jak przyjdzie co do czego to sie cały czerwieni XD

0

co sądzicie o serialu Świat wg Bundych?

0

@Tomek54321 no to ci powiem ze teraz sie zacznie z Isseiem :D Zobaczysz jego mega moc za niedługo popadnie w szał i nie wytrzyma teaz zacznie sie robić ciekawie zobaczysz :D

2

@DonAndrzejos impreza u Neya była? :O

1

ciekaw jestem jak z Sevillą zagra zamiast Pedriego świetny Pjanic i będziemy mogli podziwiać kreację najwyższych lotów w środku mianowicie Busi -Pjanić ah jakie ciasteczka będą posyłać do Leosia :D

1

@VenoM nie odpowiedziałeś na pytanie :]

1

@kamilop ile ty bys jej dał? :D

1

@karci0 całokształt czy wygląd?

1

Zapraszam na poważną dyskusję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak oceniacie Scarlet Johanson pod względem figury i wyglądu od 1 do 10.
@TheNekro94 @Coutinho007 @Colon @LS @Barca_Big_Moment @lucas/catalan @MesQueUnClub_87 @Rust_Cohle

0

@Tomek54321 daj znac jak skonczysz serie :P

0

@Arnold1234 no nw czy nie Suarez w prime najlepszy w swoim zawodzie weź pokonaj i bądz najlepszym goleadorem wyprzedzając w statystykach Messiego i Ronaldo to samo świadczy o swojej klasie

0

@Tomek54321 i jak tam?

0

Czy Zlatana można do grona najlepszych napastników w historii wstawić na równi z el Fenomeno, Suarezem lub Lewym czy jednak półka niżej jak myślicie?

31

Messi MVP ile ten facet musi tez wózek ciągnąć niepojęte

0

@Coutinho007 a Busiego? :P

12

Neymar vs obrona Barcy i będzie La Zabawa :D

1

@Majkel34 a co jak osa? :P

0

zadam wam konkretne pytanie kto lepszy w prime a kto ogółem Neymar vs Mbappe :D
@Coutinho007 @TheNekro94

0

@Coutinho007 a potężny Nazario masz coś na niego? :P

0

@LS hahahaha uważaj może cie obserwuje ^^

0

@LS hahaha az tak? :P

0

@lucas/catalan zobacz i daj znac co o tym sądzisz ^^

2

@lucas/catalan ciekaw jestem tego przemyśl sprawe w makijażu kazda piękna ciekaw jestem która bez najlepiej wygląda a widziałeś wcześniejszy filmik odznaczyłem cb:P

2

@lucas/catalan zrobisz kiedyś głosowanie która laska lepsza bez makijażu? Chętnie bym coś takiego zobaczył z tych aktorek które notorycznie oglądasz. Ciekaw jestem która najlepiej wygląda bez :D

0

@Tomek54321 spoko :D jak zobaczysz sezon daj znać czekam z niecierpliwością :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?