LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HarveySpecter nie o niego jest pytanie
0
Del Piero vs Raul w prime i ogółem który lepszy napastnik? :P
@TheNekro94 @Coutinho007
0
@Janiama tam gdzie Messi to drużyna wygra
0
@Colon Busi, średniego Roberto też lubie wole przeciętny poziom zawodnika niż do dupy :P
a nie przepadam za Ronaldo, Ramosem, Mbappe
0
@ricardo0705 Pike ostatnio sie darł na Gryzaka dostanie premię ^^
0
@SkilledHydra16 a to nie przypadkiem Alba płacze?
22
,,Mamy liderów, kapitanów. Piqué, Alba jest doświadczony, Busquets, Leo. Mamy dostateczną osobowość. Ci zawodnicy muszą wyznaczać drogę, wygrali wiele rzeczy i to ważne, by pokazali młodym drogę."
No świetnia ta osoowość : Leo= introwertyk, Alba= płaczek, Busi= jaką on właścwie ma osobowość bo nie wiem jakiś taki niemrawy jest i wygląda jak Slender. Jedynie Pique ma jakąś osobowość w porównaniu do tych panów....
0
@Tomek54321 mówiłem ci ze to dobre daj znac co sądzisz po kolejnych sezonach
0
@Coutinho007 zobaczysz Nazario jeszcze sam nam będzie mecze wygrywał ^^
0
@Coutinho007 spoko wskoczymy na 1 miejsce mymy duńskiego Nazario :P
0
@Messiah10 haha no troche :P każdy ci zazdrości :P
14
@Messiah10 widze ze kolega bogaty ze stac na tak luksusowe towary :P
3
@macio_944 Busi w prime jeden z najlepszych DP w historii
1
coś dla fanów prezesa Kaczyńskiego :P
https://allegro.pl/oferta/nowy-autorytaryzm-gdula-maciej-pis-kaczynski-24h-7164219652?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_KRK_PLA_Ksi%C4%85%C5%BCki+i+komiksy_nca&ev_adgr=Ksi%C4%85%C5%BCki+i+komiksy&gclid=CjwKCAiAyc2BBhAaEiwA44-wWxmj-JR9DaTQuDZhhAzkzeHKnUNG22oUNtOoQt9mFgN80pxoHMcc0BoCMG4QAvD_BwE
0
@Tomek54321 podeśle ci z ładnym obrazem :D pw
2
@Coutinho007 teraz jest ale la kaszana i męczenie buły...
0
@Tomek54321 Tsugumomo oglądałem bardzo lubie to anime :D
1
Coś dla fanów Ronaldinho
a teraz porównajmy obecny atak Barcelony
@TheNekro94 @Coutinho007
1
@Tomo_95 tu masz 4 sezony zobacz sobie tu historia jest bardzo dobra zobacz sobie i daj znac
0
@Coutinho007 jak myślisz co sie z nim stało w tamtym sezonie dobrze grał
0
@MaziFCB oj tak stary rewelacja mnie wgniótł w fotel
0
Umtiti w prime w swoim najlepszym okresie dałby rade Mbappe sybkościowo? Jak myślicie?
0
@Coutinho007 o widzę zmiana avatara czyżby coś do tego cb skłoniło? :P
0
@Tomek54321 i jest tu podział na 3 królestwa diabły, anioły, upadłe anioły :D Rewelacja gorąco polecam :D Napisz co sądzisz o filmiku
0
@Tomek54321 tu masz filmik pokazujący jedną z walk co sądzisz? :D
0
@Tomek54321 no to high school dxd powinno ci sie podobać jest to o gościu który jest trochę zboczony ale posiada moc smoka. Fajnie rozwinięta postać i widać powolny progre postaci a nie że od razu jest świetny to jest fajne noi kobiece kształty dodają temu anime dodatkowego plusika. Fajny mix echi+ motyw smoka :d Przez wielu uważane to anime za najlepsze ever. Dla mnie osobiście też :D Tylko to jest w stylu echi a nie standardowego anime :D A że ja lubię dziewczyny to mi sie odoba zarówno walka , rozwój postaci jak i kobiece kształty :D
1
@lucas/catalan to jest taka bajka specjalna :P
0
@Tomek54321 kiss x sis jest troche zboczone natomiast high school dxd jedno z lepszych anime jakie widziałem. Motyw smoka+ kobiece kształty i walka z wrogami na najwyzszym poziomie :P
0
@Tomek54321 polecam xsis albo high school dxd w tym drugim oko nacieszysz troche
0
Są tu jacyś fani anime echi? :D
Może ty? @lucas/catalan :D