0

@HarveySpecter nie o niego jest pytanie

0

Del Piero vs Raul w prime i ogółem który lepszy napastnik? :P
@TheNekro94 @Coutinho007

0

@Janiama tam gdzie Messi to drużyna wygra

0

@Colon Busi, średniego Roberto też lubie wole przeciętny poziom zawodnika niż do dupy :P
a nie przepadam za Ronaldo, Ramosem, Mbappe

0

@ricardo0705 Pike ostatnio sie darł na Gryzaka dostanie premię ^^

0

@SkilledHydra16 a to nie przypadkiem Alba płacze?

22

,,Mamy liderów, kapitanów. Piqué, Alba jest doświadczony, Busquets, Leo. Mamy dostateczną osobowość. Ci zawodnicy muszą wyznaczać drogę, wygrali wiele rzeczy i to ważne, by pokazali młodym drogę."
No świetnia ta osoowość : Leo= introwertyk, Alba= płaczek, Busi= jaką on właścwie ma osobowość bo nie wiem jakiś taki niemrawy jest i wygląda jak Slender. Jedynie Pique ma jakąś osobowość w porównaniu do tych panów....

0

@Tomek54321 mówiłem ci ze to dobre daj znac co sądzisz po kolejnych sezonach

0

@Coutinho007 zobaczysz Nazario jeszcze sam nam będzie mecze wygrywał ^^

0

@Coutinho007 spoko wskoczymy na 1 miejsce mymy duńskiego Nazario :P

0

@Messiah10 haha no troche :P każdy ci zazdrości :P

14

@Messiah10 widze ze kolega bogaty ze stac na tak luksusowe towary :P

3

@macio_944 Busi w prime jeden z najlepszych DP w historii

0

@Tomek54321 podeśle ci z ładnym obrazem :D pw

2

@Coutinho007 teraz jest ale la kaszana i męczenie buły...

0

@Tomek54321 Tsugumomo oglądałem bardzo lubie to anime :D

1

Coś dla fanów Ronaldinho


a teraz porównajmy obecny atak Barcelony
@TheNekro94 @Coutinho007

1

@Tomo_95 tu masz 4 sezony zobacz sobie tu historia jest bardzo dobra zobacz sobie i daj znac

0

@Coutinho007 jak myślisz co sie z nim stało w tamtym sezonie dobrze grał

0

@MaziFCB oj tak stary rewelacja mnie wgniótł w fotel

0

Umtiti w prime w swoim najlepszym okresie dałby rade Mbappe sybkościowo? Jak myślicie?

0

@Coutinho007 o widzę zmiana avatara czyżby coś do tego cb skłoniło? :P

0

@Tomek54321 i jest tu podział na 3 królestwa diabły, anioły, upadłe anioły :D Rewelacja gorąco polecam :D Napisz co sądzisz o filmiku

0

@Tomek54321 tu masz filmik pokazujący jedną z walk co sądzisz? :D


0

@Tomek54321 no to high school dxd powinno ci sie podobać jest to o gościu który jest trochę zboczony ale posiada moc smoka. Fajnie rozwinięta postać i widać powolny progre postaci a nie że od razu jest świetny to jest fajne noi kobiece kształty dodają temu anime dodatkowego plusika. Fajny mix echi+ motyw smoka :d Przez wielu uważane to anime za najlepsze ever. Dla mnie osobiście też :D Tylko to jest w stylu echi a nie standardowego anime :D A że ja lubię dziewczyny to mi sie odoba zarówno walka , rozwój postaci jak i kobiece kształty :D

1

@lucas/catalan to jest taka bajka specjalna :P

0

@Tomek54321 kiss x sis jest troche zboczone natomiast high school dxd jedno z lepszych anime jakie widziałem. Motyw smoka+ kobiece kształty i walka z wrogami na najwyzszym poziomie :P

0

@Tomek54321 polecam xsis albo high school dxd w tym drugim oko nacieszysz troche

0

Są tu jacyś fani anime echi? :D
Może ty? @lucas/catalan :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?