0

@socha a kto gra dobrze w obronie zacznijmy brakowało tylko Alby żeby się popłakał...

0

@Rewolucja123 kupują drogo jest do dupy, kupują młodych też jest do dupy z grą, wymieniają trenerów też jest do dupy, wywalili Bartka też jest do dupy. Co muszą zrobić by było dobrze a nie do dupy bo ja juz nie mam pomysłu...

0

@Colon tylko kogo tu masz za obrone Lenglet jest cienki jak sik pająka cały sezon do dupy gra, Umtiti wrak piłkarza i sie porsza jak wóz zz węglem, Pike pare miesięcy nie gra i dostaje pierwszy mecz no i elektryczny Mingueza, który walczy serduchem chociaz nie ma umiejętności. Wybór 2 obrońców wcale nie jest prosty bo wszyscy sa ciency. Tu cała linia obrony jest do zmiany. ...A śmiali się z Vidala, Rakiety i Busiego ludzie przyszli nowi pomocnicy i dalej gówno grają to jest smutne nie widać chociaz troche poprawy...

0

@Coutinho007 a wszyscy się smiali z Busiego Rakiticia i Vidala przyszli nowi zawodnicy i dalej gówno gra jest :(

3

Zesraliśmy się metr przed kiblem dno totalne 3/4 składu do wywalenia....Alba płakał czy nie jestem ciekaw ktoś coś widział?...

1

@PatrychoO Martin na sterydach? :O

1

@neeed tu wywalenie trenera nic nie da tu by trzeba wywalić 3/4 składu

0

@Colon bo my nie mamy obrony wcale a Bayern ma

0

@sintesox nie ma Roberto nie wygramy

0

@MrCule_X a ponoć Pedri to nowy Iniesta a obsrał zbroję...

0

@lucas/catalan ty wszystkie dziewczynki lubisz :D Nawet te +size :D

2

Pytanie do panów:
Azjatki vs Mulatki
Które panie wolicie. Ja uwielbiam Azjatki :)
@Coutinho007 @Colon @lucas/catalan @Bykunn

1

@rocky5 Umtiti rusza się jak wóz z węglem, Pike to jednak barcelonista będzie się też bardziej angażował wg mnie

0

@FrankliN7 kolana mu siadły mi sia zdaje

0

@sintesox coś pięknego

0

To co pany dzisiaj powtarzamy z PSG? :P


1

@BarcaInfo kolejny powód by ich zlać

0

@FrankliN7 cos w tym jest

0

@FCB24 ale dziwne jest to że najpierw potrafi dogonic Williamsa a potem nie daje rady szybkościowo jak w meczu z Sevillą np...

0

@FCB24 a Busi? Co?

0

W tej chwili aktualnie kto w Barcy jest najwolniejszy? Dam wam starcie tytanów :D
Umtiti vs Busi pod względem szybkości aktualnie :P

1

@IronSanHybrid tez ją uwielbiam mistrz w robieniu kawałów :P

0

@IronSanHybrid ciekawe ile to waży

0

@Yosemite Puyol w formie na obronie to była bestia :)

1

Kawa z ciastem czy ciasto z kawą którą wersję wolicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

jutro w starciu Mapeta z Busim lub Umtitim będzie podobnie :D


0

@koziar albo Umtiti vs Mbappe sam na sam :D Obstawiasz coś takiego?


1

@KacperVEB on jest ,,najszybszy" w kadrze tylko genialny Pjanic może mu szybkościowo dorównać :D

1

@messi564 Mbappe= Mapet :D takie ma przezwisko tak jak Koeman np Ludwiczek ma :D

0

@escarabajo O Albę się martwię żeby tylko się nie popłakał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?