LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@socha a kto gra dobrze w obronie zacznijmy brakowało tylko Alby żeby się popłakał...
0
@Rewolucja123 kupują drogo jest do dupy, kupują młodych też jest do dupy z grą, wymieniają trenerów też jest do dupy, wywalili Bartka też jest do dupy. Co muszą zrobić by było dobrze a nie do dupy bo ja juz nie mam pomysłu...
0
@Colon tylko kogo tu masz za obrone Lenglet jest cienki jak sik pająka cały sezon do dupy gra, Umtiti wrak piłkarza i sie porsza jak wóz zz węglem, Pike pare miesięcy nie gra i dostaje pierwszy mecz no i elektryczny Mingueza, który walczy serduchem chociaz nie ma umiejętności. Wybór 2 obrońców wcale nie jest prosty bo wszyscy sa ciency. Tu cała linia obrony jest do zmiany. ...A śmiali się z Vidala, Rakiety i Busiego ludzie przyszli nowi pomocnicy i dalej gówno grają to jest smutne nie widać chociaz troche poprawy...
0
@Coutinho007 a wszyscy się smiali z Busiego Rakiticia i Vidala przyszli nowi zawodnicy i dalej gówno gra jest :(
3
Zesraliśmy się metr przed kiblem dno totalne 3/4 składu do wywalenia....Alba płakał czy nie jestem ciekaw ktoś coś widział?...
1
@PatrychoO Martin na sterydach? :O
1
@neeed tu wywalenie trenera nic nie da tu by trzeba wywalić 3/4 składu
0
@Colon bo my nie mamy obrony wcale a Bayern ma
0
@sintesox nie ma Roberto nie wygramy
0
@MrCule_X a ponoć Pedri to nowy Iniesta a obsrał zbroję...
0
@lucas/catalan ty wszystkie dziewczynki lubisz :D Nawet te +size :D
2
Pytanie do panów:
Azjatki vs Mulatki
Które panie wolicie. Ja uwielbiam Azjatki :)
@Coutinho007 @Colon @lucas/catalan @Bykunn
1
@rocky5 Umtiti rusza się jak wóz z węglem, Pike to jednak barcelonista będzie się też bardziej angażował wg mnie
0
@FrankliN7 kolana mu siadły mi sia zdaje
0
@sintesox coś pięknego
0
To co pany dzisiaj powtarzamy z PSG? :P
1
@BarcaInfo kolejny powód by ich zlać
0
@FrankliN7 cos w tym jest
0
@FCB24 ale dziwne jest to że najpierw potrafi dogonic Williamsa a potem nie daje rady szybkościowo jak w meczu z Sevillą np...
0
@FCB24 a Busi? Co?
0
W tej chwili aktualnie kto w Barcy jest najwolniejszy? Dam wam starcie tytanów :D
Umtiti vs Busi pod względem szybkości aktualnie :P
1
@IronSanHybrid tez ją uwielbiam mistrz w robieniu kawałów :P
0
@IronSanHybrid ciekawe ile to waży
0
@Yosemite Puyol w formie na obronie to była bestia :)
1
Kawa z ciastem czy ciasto z kawą którą wersję wolicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
jutro w starciu Mapeta z Busim lub Umtitim będzie podobnie :D
0
@koziar albo Umtiti vs Mbappe sam na sam :D Obstawiasz coś takiego?
1
@KacperVEB on jest ,,najszybszy" w kadrze tylko genialny Pjanic może mu szybkościowo dorównać :D
1
@messi564 Mbappe= Mapet :D takie ma przezwisko tak jak Koeman np Ludwiczek ma :D
0
@escarabajo O Albę się martwię żeby tylko się nie popłakał :D