LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W Barcelonie trzeba wyćwiczyć obrońców tak jak na tym filmiku i obrona będzie nie do przejścia.
@Coutinho007 @Colon
0
@puyol_presidend5 @kubix05 będzie wiedział
0
Co sądzicie o Drogbie? Osiągnął top?
@Coutinho007
0
@Don Lucas o ile by nie zaczęli stroić fochów za dużo gwiazdek to różnie może być....
0
@mint następcą Alby miał być Firpo...
0
@MarcelNJ11 to jest ikona :)
0
@BarcaInfo nie miał konkurencji :)
0
@Coutinho007 a chciałbyś na Pivocie Pjanicia? :P
0
@Coutinho007 zgadza się i zobacz na sezon 2015/2016 kogo Suarez potrafił wyprzedzić w tabeli strzelców co samo świadczy o jego klasie. Zobacz teraz mimo że fizycznie odstaje to i tak nadal to jest top. On ma podłogę tam gdzie większośc napastników sufit. Niesamowity facet.
0
@Coutinho007 nawet taki Mandzu byłby lepszy jako dobry od duńskiego Nazario :P
0
@Coutinho007 kogo stawiasz wyzej?:P
0
@Coutinho007 a w ataku Mandzukic tez kozak
0
@Coutinho007 ciężko powiedzieć kto najlepszy w historii jako ,,9" on czy el Fenomeno. Suarez jakie liczby wykręcił w dobie Messiego i CR7 mówią same za siebie i wiadomo jaki wpływ miał dla Barcy. El Fenomenu znów dzik w reprezentacji :D
0
@Coutinho007 a kolonie chorwatów? Z tamtego roku koszulki by pasowały :D
0
@Coutinho007 kolonia Brazoli :P
0
@Coutinho007 dziewiczy wąsik ^^
8
@cules100pro tylko Adam Małysz był i jest godzien wąsa :P
0
@Coutinho007 wynalazki z Brazylii najlepsze wystarczy popatrzeć na Real i Viniciusa i Rodrigo :P
0
@escarabajo hahaha no to jest podejście :D
1
Ktoś z was umiałby takiego gola strzelić jak Leo a la Panenka? Zobaczcie jak to robi mistrz :D
0
@escarabajo coś w tym jest :D ciekawe jaki masz filmik jak poniedziałek jest i trzeba wstać do roboty...xd
1
piątek piateczek piątunio można pić wasze zdrowie ! :)
0
@Coutinho007 każdy będzie ci zazdrościł zobaczysz :P
1
@Coutinho007 startuj! może zdążysz złapać autograf duńskiego Nazario niezwykle cenny w twojej kolekcji :P
0
@TheNekro94 aboslutny top zawodnik co nie? :D
1
@lucca87 świetny grajek
0
@MarcelNJ11 to jest absolutny top pytanie tylko kiedy da PSG jakąś ofertę 100mln+
0
Do top zawodników byście zaliczyli Edgara Davidsa? Zawsze lubiłem tego typa z okularami :D Wg mnie kapitalny grajek :D
0
@macio_944 robota to głupota picie to jest życie ^^
0
@TheNekro94 no tak ale ze Zlatanem czy Suarezem juz nie wspominając el Fenomeno nie można go zestawić każdy z nich wiadomo jak gra i jak grał w prime Henry byłgenialny ale jako całokształt z nimi się nie równa a to tylko współczesni piłkarze jeszcze grający