0

@marcin62 łeb do interesu ma trzeba przyznać

0

Co sądzicie o Marcinie ''el Testosteronie" Najmanie? :P

0

@VenoM Ten w Bordowo Granatowej Koszulce.:D

1

@Pilka_jest_okragla piosenka tak samo genialna jak Pan na zdjęciu :D

4

przede wszystkim parę środkowych obrońców grających chociaż przyzwoity poziom...

5

@PatrychoO wtedy był dzik teraz wrak :(

6

@BarcaInfo udało mu się :D

0

@AxelF hahaha dobre uśmiałem się :P

0

@matirix20 zalezy kto prezydentem :D i jaki projekt sportowy

0

@Coutinho007 zalezy kto na obronie xd

2

@mr_robot @NaFazieHitman @tbas Umtiti jest zdrowy ^^

0

@Coutinho007 a Ryszard?

0

@ShawnC tak samo bym dał nie da sie nic lepszego zrobić niestety

0

@Roobo no tak innej opcji nei widze Umtiti to wrak piłkarza.

0

@Coutinho007 tez mi sie tak wydaje dwa wozy z węglem nic nie zdziałają...

0

@TheNekro94 czyli de Jong w pomocy :D kogo byś dał na ŚO jako kompana dla Lengleta? Mingueza?

0

@kolo123 też tak bym zrobił chyba de Jong w pmocy dużo więcej zrobi a Mingueza chociaż ma serducho do walki mimo braku umiejętności i na pewno wolniejszy nie jest od Big Sama...

0

@LuisSalvano nie wyobraząm sobie Big Sama totalny wrak piłkarza strasznie wolny...

0

Wolicie na PSG dać na ŚO Umtitiego a pomoc bardziej kreatywną z de Jongiem czy wariant z de Jongiem na ŚO a pomoc Busi, Pjanić zastanawiam się co gorsze wybór jak między Dżumą a cholerą....

0

@Mr8lack Mingueza chociaż ma serducho do walki a Umtiti się porusza jak wóz z węglem :(

1

@VamosRakieta niestety :(

0

@Kubox Moriba zawalił bramkę straconą zagrał do środka. Duzo u nas na + graczy :D Jedynie Umtiti jak wóz z węglem się poruszał. Najlepsi Leo, Trincao, Pedri, Puiq. Gryzak 3 sety zmarnował.

0

@Janiama a widziałes szybkość Umtitiego dzisiaj? Co o tym sądzisz? :D

0

@zajek101010 widac ze cos sie u niego zmieniło :)

4

@VirtuoZ moze przypomni sobie siebie Umtiti na 1 mecz swoją wersję sprzed dwóch lat

0

@Mr8lack Umtiti xd

1

@VamosRakieta Rakiety brakowało za ich plecami

0

@szymon6847 jego nogi jak Messiego ręce XD

3

@norbi77 ta centra jego przy golu mi się podobała ma fajną mocno ostrą wrzutkę powinien częściej takie coś próbować

0

@albi o tak Umtiti ze swoją ,,szybkością" zje Mapeta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?