LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 łeb do interesu ma trzeba przyznać
0
Co sądzicie o Marcinie ''el Testosteronie" Najmanie? :P
0
@VenoM Ten w Bordowo Granatowej Koszulce.:D
1
@Pilka_jest_okragla piosenka tak samo genialna jak Pan na zdjęciu :D
4
przede wszystkim parę środkowych obrońców grających chociaż przyzwoity poziom...
5
@PatrychoO wtedy był dzik teraz wrak :(
6
@BarcaInfo udało mu się :D
0
@AxelF hahaha dobre uśmiałem się :P
0
@matirix20 zalezy kto prezydentem :D i jaki projekt sportowy
0
@Coutinho007 zalezy kto na obronie xd
2
@mr_robot @NaFazieHitman @tbas Umtiti jest zdrowy ^^
0
@Coutinho007 a Ryszard?
0
@ShawnC tak samo bym dał nie da sie nic lepszego zrobić niestety
0
@Roobo no tak innej opcji nei widze Umtiti to wrak piłkarza.
0
@Coutinho007 tez mi sie tak wydaje dwa wozy z węglem nic nie zdziałają...
0
@TheNekro94 czyli de Jong w pomocy :D kogo byś dał na ŚO jako kompana dla Lengleta? Mingueza?
0
@kolo123 też tak bym zrobił chyba de Jong w pmocy dużo więcej zrobi a Mingueza chociaż ma serducho do walki mimo braku umiejętności i na pewno wolniejszy nie jest od Big Sama...
0
@LuisSalvano nie wyobraząm sobie Big Sama totalny wrak piłkarza strasznie wolny...
0
Wolicie na PSG dać na ŚO Umtitiego a pomoc bardziej kreatywną z de Jongiem czy wariant z de Jongiem na ŚO a pomoc Busi, Pjanić zastanawiam się co gorsze wybór jak między Dżumą a cholerą....
0
@Mr8lack Mingueza chociaż ma serducho do walki a Umtiti się porusza jak wóz z węglem :(
1
@VamosRakieta niestety :(
0
@Kubox Moriba zawalił bramkę straconą zagrał do środka. Duzo u nas na + graczy :D Jedynie Umtiti jak wóz z węglem się poruszał. Najlepsi Leo, Trincao, Pedri, Puiq. Gryzak 3 sety zmarnował.
0
@Janiama a widziałes szybkość Umtitiego dzisiaj? Co o tym sądzisz? :D
0
@zajek101010 widac ze cos sie u niego zmieniło :)
4
@VirtuoZ moze przypomni sobie siebie Umtiti na 1 mecz swoją wersję sprzed dwóch lat
0
@Mr8lack Umtiti xd
1
@VamosRakieta Rakiety brakowało za ich plecami
0
@szymon6847 jego nogi jak Messiego ręce XD
3
@norbi77 ta centra jego przy golu mi się podobała ma fajną mocno ostrą wrzutkę powinien częściej takie coś próbować
0
@albi o tak Umtiti ze swoją ,,szybkością" zje Mapeta