LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wilczeq @lucas/catalan lubi to
0
@ksobi hhahahaha zawsze mnie ten mem bawi :D
0
@ksobi wiem ^^ a począsia wypełnionego miłością jak w tym memie to byś zjadł? :P
0
@Biskup znajdz mi takiego co nie grzeszy :D A raz do roku można porządnie się objeść :D
0
@4drian0 pączuć wypełniony miłością ^^
0
@kuz wycieczke do Maczupikczu :P
1
@ksobi co ty masz z tym majonezem ^^
0
Przyznajcie się ile pączków wszamaliście? :D Ja dzisiaj jem pączki i popijam likierem gorąco polecam ^^
0
Cavani vs Zlatan kto lepszy w swoim prime?
@Coutinho007 @Colon @Bykunn @TheNekro94
0
Pojedynek na przysłowia kto tu wygrał? :P
@Colon @Coutinho007
0
@Coutinho007 jak wtedy jest? :P
0
@ksobi haha ja tak nie robie tamto dotyczyło czegoś innego XD
1
które gorsze combo wg was?
picie wódki i popitka piwo vs picie wódki i zagryzanie ciastem. Jak myślicie co zaszkodzi bardziej? :P
@Coutinho007 @Colon @Bykunn
0
@pax a jak z siarą?
4
@ranger3120 Robert Biedroń na pewno zje takiego pączunia :P
0
@Cwaniak4 dobry był :P
0
@Ghotti @MaziFCB trzepało? :D
0
@JimMorrisonFCB trzepał równo pijącego? :P
0
pił ktoś kiedyś z was te tanie wina z siary? Jakie one w smaku są? :D
0
@ranger3120 hahahaha
0
@ksobi ale paw by był po tym? :D
0
@Cariones ale co myślisz o takim połączeniu?
0
@vangoor bo to jeden tylko tak robi? :D
1
@Marcello taki ajerkoniak by wylazł co nie? :P
1
Jak myślicie picie wódki i zagryzanie majonezem to dobre combo?
1
@PatrychoO pomyśl co by się stało gdybyś wódkę zagryzał łyżką majonezu ^^
0
@Bobo25 a czosnek wasabi tabasco i chili to już z popitą? :P
0
@PatrychoO i wszystko bez popity na łyche byś zjadł? :P
0
@Coutinho007 dawaj co byś wybrał kolejnościowo od najgorszego do najlepszego :P
0
@NaFazieHitman spoko :)