1

0

@ksobi hhahahaha zawsze mnie ten mem bawi :D

0

@ksobi wiem ^^ a począsia wypełnionego miłością jak w tym memie to byś zjadł? :P

0

@Biskup znajdz mi takiego co nie grzeszy :D A raz do roku można porządnie się objeść :D

0

@4drian0 pączuć wypełniony miłością ^^

0

@kuz wycieczke do Maczupikczu :P

1

@ksobi co ty masz z tym majonezem ^^

0

Przyznajcie się ile pączków wszamaliście? :D Ja dzisiaj jem pączki i popijam likierem gorąco polecam ^^

0

Cavani vs Zlatan kto lepszy w swoim prime?
@Coutinho007 @Colon @Bykunn @TheNekro94

0

Pojedynek na przysłowia kto tu wygrał? :P


@Colon @Coutinho007

0

@Coutinho007 jak wtedy jest? :P

0

@ksobi haha ja tak nie robie tamto dotyczyło czegoś innego XD

1

które gorsze combo wg was?
picie wódki i popitka piwo vs picie wódki i zagryzanie ciastem. Jak myślicie co zaszkodzi bardziej? :P
@Coutinho007 @Colon @Bykunn

0

@pax a jak z siarą?

4

@ranger3120 Robert Biedroń na pewno zje takiego pączunia :P

0

@Cwaniak4 dobry był :P

0

@Ghotti @MaziFCB trzepało? :D

0

@JimMorrisonFCB trzepał równo pijącego? :P

0

pił ktoś kiedyś z was te tanie wina z siary? Jakie one w smaku są? :D

0

@ranger3120 hahahaha

0

@ksobi ale paw by był po tym? :D

0

@Cariones ale co myślisz o takim połączeniu?

0

@vangoor bo to jeden tylko tak robi? :D

1

@Marcello taki ajerkoniak by wylazł co nie? :P

1

Jak myślicie picie wódki i zagryzanie majonezem to dobre combo?

1

@PatrychoO pomyśl co by się stało gdybyś wódkę zagryzał łyżką majonezu ^^

0

@Bobo25 a czosnek wasabi tabasco i chili to już z popitą? :P

0

@PatrychoO i wszystko bez popity na łyche byś zjadł? :P

0

@Coutinho007 dawaj co byś wybrał kolejnościowo od najgorszego do najlepszego :P

0

@NaFazieHitman spoko :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?