0

@NaFazieHitman które najgorsze a które najlepsze?

0

@4drian0 ciekawe czy byś się pozbierał :D

0

Gdybyście mieli zjeść łyżkę czegoś najgorszego z tych rzeczy która jest najgorsza? Do wyboru. Łyżka majonezu, łyżka papryczki chili, łyżka tabasco,łyżka czosnku, łyżka chrzanu tartego, łyżka wasabi. Jaka wasza kolejność do najgorszych. Wszystko bez popity :)
@Coutinho007 @Bykunn
@Colon jakbyś poustawiał

1

@Coutinho007 REnata nie jednemu już pomogła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Coutinho007 i co wtedy?? :O

0

@maroon @kuz może źle pytanie określiłem z kim ostatni raz byście woleli :P

2

@kuz ciekawe jak u Carlesa z motoryką ale pewnie gorzej niż u Umtitiego by nie było :)

0

@kuz niby po operacji ^^

0

@marcin62 @Barca1992 a co jak ręce padną od przemęczenia? :P

0

@Rust_Cohle nie chcesz się zastanowić na spokojnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@ProMILs nie chce być homofobem wariant dla każdego :P

1

Jest koniec świata pozostają dwie kobiety aby odrodzić cywilizację kobo bierzecie? :P
Anna Grodzka vs Gosia Godlewska
Musicie wybrać :P
@Colon @Coutinho007 @Bykunn @TheNekro94

2

@MarioVeB! Pepperoni

2

Zlatan vs Eto kto lepszy w prime a kto na przestrzeni całej kariery ?
@Coutinho007 @Bykunn

0

@Rust_Cohle @marcin000019 a co by było gdyby wóda była droższa niż diament? ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

0

@Colon dobrze powiedziane szanuje :)

0

@LS o też fajne :O

0

@Coutinho007 a no to szoda myślałem że lubisz panie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Jaki kalendarz na nowy rok do was przemawia. Do wyboru: panie, natura, zwierzęta, zabytki, autka. Co macie na nowy rok ja preferuję panie a wy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Coutinho007 @Bykunn @Colon

1

@Sulimo w żadnym wypadku nie powiedziałem że bym takich tapet nie chciał
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Sulimo fajne te tapety skąd je masz? :P

1

@PatrykBarcelona głodnemu chleb na myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@BellaCiao można podjechać na policję i sie samemu zbadać alkomatem nic ci nie zrobią.

0

Też jesteście czasem w takiej formie? :P


0

@Colon @amanter Joahim Low lubi to

0

@lucas/catalan największa gwiazda filmów porno- Łysy z Brazzers ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Znalazłem Pazdana :O To on? :O


@Bykunn @Coutinho007 @Colon

0

@Bykunn no ciężka sprawa

1

@Bykunn i mak ma sporo tłuszczu co nie?

0

@Bykunn a myślisz co by bardziej człowiekowi zaszkodziło w długim odstępie czasu jedzienie maka czy zupek chińskich?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?