LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn ciekaw jestem gdyby przez tydzień na śniadanie obiad i kolacje mak był bo raz dziennie to wiadomo ze by nic nie było
0
JAk myślicie gdyby zrobił człowiek eksperyment taki że przez cały tydzień jesz maka i się zbadał przed i po jedzeniu. Myślicie że wyniki by się pogorszyły odnośnie stanu zdrowia czy tydzień to jednak trochę za mało
0
@LuisSalvano po co nowi mamy Nazario :P
1
@Rust_Cohle to pytanie powinno trafić do teleturnieju jeden z dziesięciu jako pytanie podchwytliwe :P
1
@catluck mamy potężnego duńczyka
1
Kto pamięta?
Czy Sławka Szmala można nazwać jednym z najlepszych brzmkarzy w historii piłki ręcznej? W moim odczuciu nim jest kapitalny sportowiec co sądzicie?
0
@mat32 a teraz|?
0
Kto jest w lepszej formie Umtiti czy Lenglet zapraszam do dyskusji :)
0
@paweldunajecfcb horrory lubisz?
1
@paweldunajecfcb zalezy jaki gatunek lubisz
0
@YoNoEntiendoNada dziwi mnie skąd ta szybkość u Ronalda skoro był gruby to mnie u niego dziwi
0
@JimMorrisonFCB dziwi mnie jedno że taki Ronaldo z nadwagą był szybki że go nikt nie mógł i tak dogonić a Suarez tego nie ma. Nw na czym to polega orientujesz się?
0
@kkbarca Co by nie mówić Busiemu sie szacunek należy w formie to był top topów, nawet bez formy grywał niezłe spotkania. Opanowanie piłki miał na świetnym poziomi. Szkoda że motoryka już nie ta. W formie top topów
2
@Encore @don'T.R.I.P.e mnie Nazario zawsze ciekawił z jednego powodu juz ci mówie jakiego. Gość był gruby i powinien być wolny a go nikt nie mógł zatrzymać natomiast Suarez jak się spasł to go każdy doganiał nw skąd ta różnica....
0
Gdyby zestawić trzech najlepszych napastników np el Fenomeno vs Suarez vs Lewy to jak byście ich kolejnościowo wybrali?
0
@Coutinho007 Iniesta to był taki Messi pomocy :) Ja zawsze stawiam Inieste i Roniego na równi. Obaj pięknie grali + iniesta ma ode mnie zawsze mały plusik za to że prawie całą karierę grał w Barcy :) To pokazuje jak wysoko potrafił formę trzymać a to się szanuje :)
0
@CatalanDream wiadomo
0
@FC1899Barca pytanie czy Busi w prime zjada Casemiro w prime :)
0
@Colon mądrze powiedziane :)
0
@Bobo25 Modrić jest kapitalnym zawodnikiem ale w starciu z takim Iniestą nie ma szans
0
@Kamilos84 również tak uważam
0
@Coutinho007 pewnie że wiem ale fajnie też posłuchać zdania innych a wg ciebie Iniesta i Zidane to ten sam poziom?
1
które lepsze legendarne trio w historii w prime?
Xavi,Iniesta, Busi vs Kross,Modrić, Casemiro
wg mnie Barcy sporo lepsze a wg was? I czy może jakieś trio być równie dobre co wyzej wymienione? Zapraszam do dyskusji.
@TheNekro94
@Bykunn
@Coutinho007
@Colon
2
@Bobo25 Isco dobry chłopak dzień dobry zawsze mówił na klatce :)
0
@PatrykBarca dobre hahaha
0
@Bobo25 ciekawe czy da radę chociaż pobiec do monopolowego jak myślisz? :P
0
Czy Isco i Marcelo w Realu znów mają nadwagę?
0
@PatrykBarca a jak ! :D kreatywne
0
@Azi dobrze kombinujesz widze znasz sie na rzeczy :P
0
@endriuuu2 hahaha