0

@Bykunn ciekaw jestem gdyby przez tydzień na śniadanie obiad i kolacje mak był bo raz dziennie to wiadomo ze by nic nie było

0

JAk myślicie gdyby zrobił człowiek eksperyment taki że przez cały tydzień jesz maka i się zbadał przed i po jedzeniu. Myślicie że wyniki by się pogorszyły odnośnie stanu zdrowia czy tydzień to jednak trochę za mało

0

@LuisSalvano po co nowi mamy Nazario :P

1

@Rust_Cohle to pytanie powinno trafić do teleturnieju jeden z dziesięciu jako pytanie podchwytliwe :P

1

@catluck mamy potężnego duńczyka

1

Kto pamięta?


Czy Sławka Szmala można nazwać jednym z najlepszych brzmkarzy w historii piłki ręcznej? W moim odczuciu nim jest kapitalny sportowiec co sądzicie?

0

@mat32 a teraz|?

0

Kto jest w lepszej formie Umtiti czy Lenglet zapraszam do dyskusji :)

0

@paweldunajecfcb horrory lubisz?

1

@paweldunajecfcb zalezy jaki gatunek lubisz

0

@YoNoEntiendoNada dziwi mnie skąd ta szybkość u Ronalda skoro był gruby to mnie u niego dziwi

0

@JimMorrisonFCB dziwi mnie jedno że taki Ronaldo z nadwagą był szybki że go nikt nie mógł i tak dogonić a Suarez tego nie ma. Nw na czym to polega orientujesz się?

0

@kkbarca Co by nie mówić Busiemu sie szacunek należy w formie to był top topów, nawet bez formy grywał niezłe spotkania. Opanowanie piłki miał na świetnym poziomi. Szkoda że motoryka już nie ta. W formie top topów

2

@Encore @don'T.R.I.P.e mnie Nazario zawsze ciekawił z jednego powodu juz ci mówie jakiego. Gość był gruby i powinien być wolny a go nikt nie mógł zatrzymać natomiast Suarez jak się spasł to go każdy doganiał nw skąd ta różnica....

0

Gdyby zestawić trzech najlepszych napastników np el Fenomeno vs Suarez vs Lewy to jak byście ich kolejnościowo wybrali?

0

@Coutinho007 Iniesta to był taki Messi pomocy :) Ja zawsze stawiam Inieste i Roniego na równi. Obaj pięknie grali + iniesta ma ode mnie zawsze mały plusik za to że prawie całą karierę grał w Barcy :) To pokazuje jak wysoko potrafił formę trzymać a to się szanuje :)

0

@CatalanDream wiadomo

0

@FC1899Barca pytanie czy Busi w prime zjada Casemiro w prime :)

0

@Colon mądrze powiedziane :)

0

@Bobo25 Modrić jest kapitalnym zawodnikiem ale w starciu z takim Iniestą nie ma szans

0

@Kamilos84 również tak uważam

0

@Coutinho007 pewnie że wiem ale fajnie też posłuchać zdania innych a wg ciebie Iniesta i Zidane to ten sam poziom?

1

które lepsze legendarne trio w historii w prime?
Xavi,Iniesta, Busi vs Kross,Modrić, Casemiro
wg mnie Barcy sporo lepsze a wg was? I czy może jakieś trio być równie dobre co wyzej wymienione? Zapraszam do dyskusji.
@TheNekro94
@Bykunn
@Coutinho007
@Colon

2

@Bobo25 Isco dobry chłopak dzień dobry zawsze mówił na klatce :)

0

@PatrykBarca dobre hahaha

0

@Bobo25 ciekawe czy da radę chociaż pobiec do monopolowego jak myślisz? :P

0

Czy Isco i Marcelo w Realu znów mają nadwagę?

0

@PatrykBarca a jak ! :D kreatywne

0

@Azi dobrze kombinujesz widze znasz sie na rzeczy :P

0

@endriuuu2 hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?