0

@bartekvisca pytam na serio on ma charakter :D

0

@Coutinho007 a jakiś argument?

0

Myślicie że Probierz dałby radę jako trener dla Barcy? :D pytam na poważnie możecie tez powiedzieć ogółem co o nim sądzicie :D
@Coutinho007 @Colon @TheNekro94

0

@tristan87 pytanie cie przerosło :]

0

@etobzyk brawo :]

0

powinni dać Wąchacza na trenera Barcy i by były wyniki taka prawda :] Ciekawe czy ktoś wie o kim mówie :D

2

@Kamileq96 jakby coś ja tez jestem ciekaw wyników :D

0

@Beztroskii Robberto będzie bo jest kolejny w kolejce :D

0

@Patrykl145 Busi na skuterze go goni jeszcze

0

@4drian0 w życiu nie zawsze jest wszystko proste czasem jest pod górkę :D

0

@4drian0 mówiłem oprócz Arajuo haha cwany na skróty :D bez takich :D

0

@KacperVEB ja bym Probierza dał :D

0

Pod względem formy obrońców jakbyście ustawili ich od najlepszego do najgorszego oprócz Araujo bo wiadomo że najlepszych. Do wyboru 4 asów :D Mingueza,Pique, Lenglet, Umtiti. :D

0

@Janiama nie chcę Ci nic mówić ale Barca swego czasu wywaliła sporo kasy na piłkarza swiatowej czołówki Coutinho. To był piłkarz ze świetnymi umiejętnościamia przyszło co do czego to była dupa z jego gry. Barcelona sporo kasy wywaliła na Dembele, Pjanicia gdzie ten drugi też doświadczony. Co im z doświadczenia takiego Cou czy Pjanicia jak są ciency... Był Semedo na PO i co jaka była gra? zła. Nw kogo byś chciał sprowadzić do Barcy skoro drodzy piłkarze nie wypalają...młodzi też nie... Aha chciałes doświadczonych graczy to biega tez pewien duńczyk z ,,9" na plecach i tez nic nie daje, a oprócztego kasy nie ma ....nw na co liczysz...

0

@Coutinho007 Dest tez sie wydaje strasznie cienki w obronie niemal kopia Semedo

0

@barcelonaLM Busi, Pike out powinien byc

0

@barcelonaLM ale przeciez odeszli starzy zawodnicy jak Vidal, Rakitić, Suarez, Semedo i przyszli nowi i co im tez mental siadł?

1

@Coutinho007 ja to samo widzę gdy Barca gra z lepszym rywalem :(

0

i gdzie wielki Ryszard nie pomógł Barcelonie :D

1

@MrCule_X Leo odejdzie to będziemy walczyć o top 4

1

@marian_konopka veratti go zjadł i wypluł

0

@Encore a de Jong kolejny mecz z top przeciwnikiem i dupa

1

proponuje jakby ktoś robił skrót meczu żeby do video puścił muzykę Beny Hilla...

0

i kto lepszy Veratti czy de Jong teraz widać ile de Jongowi brakuje by byc graczem swiatowej półki...

0

@tristan87 pięknie zagrali...

0

ktoś sie orientuje czemu Koeman dał duńskiego Nazario na sam koniec?

0

@ObiektywnyKibic121 jeszcze ten duński Nazario na końcówke... po co go tam dał...

0

to kiedy to zrobicie?....

0

@Coutinho007 Obrona cała out powinna ciency jak sik pająka...

0

@ObiektywnyKibic121 a Umtiti to co? Wrak totalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?