LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 no co takiej rodzinie powiedzieć...
0
@ksobi w nic sie nie wkopałem to pytanie czysto hipotetyczne
1
@FDJ tylko co na to policja...
0
@Kgorecki2500 można za to iść siedzieć? Pytam serio nie robie tego for fun
0
@jaras121 nie ale mi takie pytanie przyszło do głowy... jak sie zachować w takiej sytuacji ... i dla dziewczyny rodziny i dla policji... co robić i czy można iść siedzieć za to...
2
@Ying białka masz pod dostatkiem :]
0
Mam dobre pytanie dla hardcorów :D Co byście zrobili, gdybyście uprawiali miłość z kobietą i by ona w trakcie zmarła... Co byście powiedzieli rodzinie, policji. Są to problemy niezręczne i nie wiadomo co powiedzieć rodzinie dziewczyny czy takiej policji i czy za takie coś można iść na dołek. To jest ciekawa kwestia może ktoś ogarnięty z prawa się wypowie bo ciekaw jestem odpowiedzi....
@Coutinho007 @Colon @ksobi
1
@ksobi ile wlezie :P
1
@tomek8756 e tam Andrzej w skokach z drużynówce trochu nam idzie :]
1
ile byście zjedli jajek na twardo bez chleba ja dziś 10 zjadłem :D
1
@Pilka_jest_okragla święte słowa
1
@Coutinho007 ok
0
@Coutinho007 a za reszte kasy czyli 125mln baniek kogo bys kupił?
0
@Coutinho007 kogo byś kupił Halanda? Kogo za 75-125mln mozna by było kupić by poprawić skład jeśli by Halanda kupili? Masz jakies typy?
0
@ShawnC ja bym sie ich pozbył tych co wymieniłem kupiłbym 2-3 dobrych grajków a resztą uzupełnił z Barcy B. Lepiej zeby młodzi grali niż jakieś wynalazki...
0
@ShawnC Busi tez sporo pensji pobiera
3
ile Barca byłaby w stanie za tych panów wyciągnąć gdyby chciała się ich pozbyć?
Neto,Samuel Umtiti, Júnior Firpo,Moussa Wagué,Matheus Fernandes, Miralem Pjanić, Philippe Coutinho, Dembele, Griezmann,Martin Braitwaite, Sergio Busquets
na jakies 2 dobre transfery by starczyła jak myślicie?
@Coutinho007 @TheNekro94 @Colon
0
@FC1899Barca piękne :O
0
@lukaszmatusiewicz jaki wynik bys stawiał ? :P
1
@Coutinho007 @Fawrf a o wynik sie pokusicie jaki byscie postawili? :P
0
@Fawrf ktoś musi gonić za piłką przy stratach Messiego :D mowa o wszystkich zawodnikach w prime wtedy Busi umiał grać :D
0
Coś mnie wzięło na zrobienie dwóch najlepszch jedenastek piłkarzy, która lepsza i jaki wynik byście obstawili w bukmacherce starcia tych dwóch jedenastek? :P
1 team
http://www.footballuser.com/1840695/Dream_Team
2 team
http://www.footballuser.com/1840696/Dream_Team
jaki wynik obstawilibyście starcia tych dwóch ekip?
@Coutinho007 @TheNekro94 @Colon @Bykunn
0
@Coutinho007 na serio? :O
0
@PatrykBarca hahaha
1
@Yosemite A Valdes? w prime? :P
0
@Coutinho007 no Rakitić lepiej lepiej uderzał to się zgadza
0
@Coutinho007 taki Rakitić w wersji demo to nie jest?
0
w prime i ogółem kto lepszy z dwóch golkiperów niemieckich?
Oliver Kahn vs Manuel Neuer i dlaczego zapraszam do dyskusji :D
@Coutinho007 @Colon @TheNekro94 @Bykunn
1
@Colon Buffon, Cafu, Sedorf, Zizu, el Fenomeno
2
@Coutinho007 ale by piłeczka chodziła co? :P