0

@Kgorecki2500 no co takiej rodzinie powiedzieć...

0

@ksobi w nic sie nie wkopałem to pytanie czysto hipotetyczne

1

@FDJ tylko co na to policja...

0

@Kgorecki2500 można za to iść siedzieć? Pytam serio nie robie tego for fun

0

@jaras121 nie ale mi takie pytanie przyszło do głowy... jak sie zachować w takiej sytuacji ... i dla dziewczyny rodziny i dla policji... co robić i czy można iść siedzieć za to...

2

@Ying białka masz pod dostatkiem :]

0

Mam dobre pytanie dla hardcorów :D Co byście zrobili, gdybyście uprawiali miłość z kobietą i by ona w trakcie zmarła... Co byście powiedzieli rodzinie, policji. Są to problemy niezręczne i nie wiadomo co powiedzieć rodzinie dziewczyny czy takiej policji i czy za takie coś można iść na dołek. To jest ciekawa kwestia może ktoś ogarnięty z prawa się wypowie bo ciekaw jestem odpowiedzi....
@Coutinho007 @Colon @ksobi

1

@ksobi ile wlezie :P

1

@tomek8756 e tam Andrzej w skokach z drużynówce trochu nam idzie :]

1

ile byście zjedli jajek na twardo bez chleba ja dziś 10 zjadłem :D

1

@Pilka_jest_okragla święte słowa

1

0

@Coutinho007 a za reszte kasy czyli 125mln baniek kogo bys kupił?

0

@Coutinho007 kogo byś kupił Halanda? Kogo za 75-125mln mozna by było kupić by poprawić skład jeśli by Halanda kupili? Masz jakies typy?

0

@ShawnC ja bym sie ich pozbył tych co wymieniłem kupiłbym 2-3 dobrych grajków a resztą uzupełnił z Barcy B. Lepiej zeby młodzi grali niż jakieś wynalazki...

0

@ShawnC Busi tez sporo pensji pobiera

3

ile Barca byłaby w stanie za tych panów wyciągnąć gdyby chciała się ich pozbyć?
Neto,Samuel Umtiti, Júnior Firpo,Moussa Wagué,Matheus Fernandes, Miralem Pjanić, Philippe Coutinho, Dembele, Griezmann,Martin Braitwaite, Sergio Busquets
na jakies 2 dobre transfery by starczyła jak myślicie?
@Coutinho007 @TheNekro94 @Colon

0

@FC1899Barca piękne :O

0

@lukaszmatusiewicz jaki wynik bys stawiał ? :P

1

@Coutinho007 @Fawrf a o wynik sie pokusicie jaki byscie postawili? :P

0

@Fawrf ktoś musi gonić za piłką przy stratach Messiego :D mowa o wszystkich zawodnikach w prime wtedy Busi umiał grać :D

0

Coś mnie wzięło na zrobienie dwóch najlepszch jedenastek piłkarzy, która lepsza i jaki wynik byście obstawili w bukmacherce starcia tych dwóch jedenastek? :P
1 team
http://www.footballuser.com/1840695/Dream_Team
2 team
http://www.footballuser.com/1840696/Dream_Team
jaki wynik obstawilibyście starcia tych dwóch ekip?
@Coutinho007 @TheNekro94 @Colon @Bykunn

0

@Coutinho007 na serio? :O

0

@PatrykBarca hahaha

1

@Yosemite A Valdes? w prime? :P

0

@Coutinho007 no Rakitić lepiej lepiej uderzał to się zgadza

0

@Coutinho007 taki Rakitić w wersji demo to nie jest?

0

w prime i ogółem kto lepszy z dwóch golkiperów niemieckich?
Oliver Kahn vs Manuel Neuer i dlaczego zapraszam do dyskusji :D
@Coutinho007 @Colon @TheNekro94 @Bykunn

1

@Colon Buffon, Cafu, Sedorf, Zizu, el Fenomeno

2

@Coutinho007 ale by piłeczka chodziła co? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?