LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bartolomeoxx takie asy footbolu :P
2
@Bartolomeoxx wiesz co by się w meczu działo tam? :D
5
@Coutinho007 @PatrychoO wyobrażacie sobie ten skład? W Obronie Douglas, Murillo, w pomocy Gomes Fernandes, a w ataku Boateng z duńskim Nazario ale by piłeczka chodziła. Doda ć jeszcze tych panów o których mówił @Bartolomeoxx i 4 LM wz rzędu by były :P
0
@Robert1603 gdyby cie interesowało klauzule tak w ogóle to tu masz artukuł nawet z tej strony
https://www.fcbarca.com/98561-najciekawsze-klauzule-w-kontraktach-pilkarzy.html
1
@lucas/catalan bo to trzeba na spokojnie nie? :P
0
@Robert1603 https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/922116/znane-kolejne-klauzule-z-kontraktu-lionela-messiego-z-tego-powodu-mogl-odejsc-z-
,,Do tego Messi, który najprawdopodobniej po zakończeniu sezonu opuści klub, i tak będzie mógł liczyć na wypłacenie 39 mln euro w ramach płatności lojalnościowej. Według informacji "El Mundo" klauzula ta zostanie uruchomiona dokładnie dwa tygodnie po wypełnieniu obecnego kontraktu. Ten obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku."
0
@Robert1603 ma w klauzuli coś takiego wpisane kiedyś był artykuł
0
@Robert1603 z tym Messim to pojechałeś :D Kiedyś był artykuł że jak Messi odejdzie to Barca będzie musiała mu zapłacić potężne odszkodowanie więc nici z oszczędności na to nie licz a zostaniemy bez Messiego i bez kasy bo ma taką klauzule...
0
@lucas/catalan widzę ekspert jesteś ile dziennie taich seansów oglądasz? :P
2
@KacperVEB jakby ktoś kupił Dembusia lub Gryzaka to myśle ze by było stać Barce ze sprzedaży...
0
@lucas/catalan jaka fabuła w tym filmie? :D Obstawiam że tego typu filmy to trzeba na spokojnie obejrzeć co nie? :P
1
@PanZagadka tez mnie osa nie przekonuje ja jestem jednak miłośniczkiem azjatek :D
0
@Gruzin94 a kiełbase z nutellą byś zjadł? :D
0
@Rust_Cohle @avanes @pt9 a gdyby ktoś cię poczęstował takim czymś np dziewczyna to byś odmówił? :] Pamiętajcie, że jak dobrze się to by rozegrało to zawsze mógłby być potem ,,deser" z strony dziewczyny :]
0
@LuisSalvano aż tak źle? :O
0
Ostatnio mój znajomy zamówił sobie hawajską pizzę i dodał do niej nutelli co sądzicie o takim połączeniu? Ja za hawajską nie jestem ale co o tym połączniu myślicie?
0
@Messiah10 no kasa odwala i brak pokory
1
@Messiah10 ,,Po jednym ze starć Dest przeprosił Mbappe, a Francuz odparł po hiszpańsku „nie dotykaj mnie” i go odepchnął. Jordi Alba zwrócił się do zawodnika PSG „jesteś nadęty, przeprosił cię”. W trakcie zamieszania Mbappe miał rzucić w stronę obrońcy „zabiję cię na ulicy”. Hiszpan odpowiedział: „gość się uczy, uczysz się od najgorszego, głupku”. [MD, Movistar, Deportes Cuatro]"
0
@lucas/catalan ale dziwne zeby miała wage optymalną sam widzisz....ile bys jej dał nadwagi po tym zdjęciu ja +15kg
0
kto jest większym burakiem wg was? Neymar czy Mbappe? Pytam po ostatniej jego wypowiedzi do Desta/Alby...
0
@lucas/catalan chyba oszukany patrząc na fotke...
0
@lucas/catalan masz jest wzrost i wage? :P
0
@lucas/catalan ta Osa to z 15kg nadwagi nie? Kawał baby sie wydaje :)
0
@Dawid66 no kto wg ciebie najbrdziej podobny? :P
1
Który piłkarz najbardziej podobny do postaci z kreskówki. Gorąco polecam
0
filmik motywacyjny dla piłkarzy Barcelony
0
@chosenone ale na Barce za wysokie progi?
0
@mkord serio tak o nim sądzisz ?:O
1
@bartekvisca ale w Cracovii nie ma zawodników a tu by miał :D
1
@Kgorecki2500 hahaha a jak facet ma charakter :D