0

@Transu96 nie wiedziałem o istnieniu tej strony ty jednak potrafisz ciekawe rzeczy odkrywać :P Widziałem tam jedno zdjęcie z Lolą wiesz jakie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Zip no z tego co słysze to za stary juz jestem a lubie takie obrazki anime tez ^^

0

@Transu96 czekaj namówiłes mnie wejde tam

0

@Transu96 nie moge znaleźć dobrego zdjęcia :(

1

@Zip na starość człowiek dziecinnieje :P @Ghazul3293 hah na starość tez mogą takie rzeczy się podobać ^^

0

Mam pytanko zastanawiam się nad obrazkiem na ścianę i mam problem. Może się znajdą jacyś chętni co pomogą mi :D
1 obrazek taki wersja bardziej anime :P
https://zapodaj.net/79b960a7498a4.png.html
2 obrazek bardziej naturalny
https://zapodaj.net/73533e1d3686d.jpg.html
Każda rada mile widziana :)

0

@Nocturno a dziekuje :P

2

Do fanów muzyki
Co sądzicie o piosence Alicii Heys "No one"?- mnie mega przekonuje jej mocny głos w niej :D

0

@Dundersztyc nie mówie o sprawach pozaboiskowych ale cieszył się grą a taki np Neymar to sie ciągle turla tylko... o tą radość z gry w piłkę mi chodzi

0

@marcin000019 za tą skromność będzie uważany za wielkiego. Roni miał podobnie cieszył się grą i robił swoje

1

@Antimadridista~ to kopia nie Chuck :P

2

@xBoMBoWiECx mi ciebie tez

2

@xBoMBoWiECx e tam za bardzo zwracasz na takie pierdoły uwagę :) Ja tam jade a ze chce zeby drugi facet sobie popatrzył gdzie tu gejostwo eh. Serio nie ogarniam takich ludzi jak ty...Jakbyś jechał z babką to by ci oczy wydrapała bo byś się ślinił pamiętaj o tym...

2

@xBoMBoWiECx nie widziałeś pokazu :P

1

Kto ze mną pojedzie na taki pokaz mody ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lucas/catalan @Coutinho007

1

Kross vs Generał
Modrić vs Don Andres
Castemiro vs Busi
kto lepszy w prime bo u mnie prawa strona wygrwywa :P

0

@tristan87 nie no jak bez dubli to klasa sama w sobie :O

0

@Sulimo @tristan87 ciekaw jestem ile sie przygotowywali do tej sceny

4

Do fanów 13stego posterunku. Co sądzicie o scenie Hamlet odgrywanej przez Ś.P Witolda Pyrkosza i Pazurę? Wg mnie świetnie to było wszystko zrobione. Podsyłam link :P


0

13 sposobów jak zerwać z dziewczyną, który polecacie? :D


W sumie to zastanawiam się tak czysto teoretycznie jak facet chodził np z dziewczyną jaka ona musiała być kiepska że zostawił ją dla faceta. Chyba nie ma nic gorszego dla dziewczyny jak facet który ją zostawi dla faceta zamiast dla kobiety nie sądzicie? :D

0

Z ostrym jedzeniem jest tak, że najpierw jesteś smokiem, a później rakietą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgadzacie się? :D

1

@Krzychu1010 o gumkę receturkę dbałem a chciała bez :P

0

@TheNekro94 co sądzisz o Deco to był top czy jednak nie?

0

@Worny znajdz mi drugiego piłkarza który zawsze był taki uśmiechnięty w meczu. On po prostu kochał piłkę i to po nim było widać. O jego umiejętnościach nic nie trzeba pisać ale ta radość z gry to jest to coś co odróżniało go od takiego Neya który do końca mojego życia będzie mi sie kojarzył z kasą :D A tu była szczera miłość do piłki i oprócz tego nie był symulantem jak turlacz z Brazylii...

0

@kuz a karmi cie tym miechem przy stole? :O

0

@Mroziu dlatego nie wolno sie dac bo potem jak pies na smyczy :P

2

@Mroziu ona by się chciała ożenić ze mną ale ja sie nie daje. Taka jest cwaniara że chciała mnie tez na dziecko zrobić ale ja wiedziałem co robie i jej nie pykło i ją tylko wkurzyłem ^^

2

@kuz tylko ta weganka a ja tygodnia tam nie wyrzymie ja chop musze mięso a nie ,,trawe" a ona samą trawe je

1

@Barca1992 daje ale jak nie pojade to bedzie szantaz nie znasz kobiet mam cie uczyc? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?