LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 nie wiedziałem o istnieniu tej strony ty jednak potrafisz ciekawe rzeczy odkrywać :P Widziałem tam jedno zdjęcie z Lolą wiesz jakie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Zip no z tego co słysze to za stary juz jestem a lubie takie obrazki anime tez ^^
0
@Transu96 czekaj namówiłes mnie wejde tam
0
@Transu96 nie moge znaleźć dobrego zdjęcia :(
1
@Zip na starość człowiek dziecinnieje :P @Ghazul3293 hah na starość tez mogą takie rzeczy się podobać ^^
0
Mam pytanko zastanawiam się nad obrazkiem na ścianę i mam problem. Może się znajdą jacyś chętni co pomogą mi :D
1 obrazek taki wersja bardziej anime :P
https://zapodaj.net/79b960a7498a4.png.html
2 obrazek bardziej naturalny
https://zapodaj.net/73533e1d3686d.jpg.html
Każda rada mile widziana :)
0
@Nocturno a dziekuje :P
2
Do fanów muzyki
Co sądzicie o piosence Alicii Heys "No one"?- mnie mega przekonuje jej mocny głos w niej :D
0
@Dundersztyc nie mówie o sprawach pozaboiskowych ale cieszył się grą a taki np Neymar to sie ciągle turla tylko... o tą radość z gry w piłkę mi chodzi
0
@marcin000019 za tą skromność będzie uważany za wielkiego. Roni miał podobnie cieszył się grą i robił swoje
1
@Antimadridista~ to kopia nie Chuck :P
2
@xBoMBoWiECx mi ciebie tez
2
@xBoMBoWiECx e tam za bardzo zwracasz na takie pierdoły uwagę :) Ja tam jade a ze chce zeby drugi facet sobie popatrzył gdzie tu gejostwo eh. Serio nie ogarniam takich ludzi jak ty...Jakbyś jechał z babką to by ci oczy wydrapała bo byś się ślinił pamiętaj o tym...
2
@xBoMBoWiECx nie widziałeś pokazu :P
1
Kto ze mną pojedzie na taki pokaz mody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lucas/catalan @Coutinho007
1
Kross vs Generał
Modrić vs Don Andres
Castemiro vs Busi
kto lepszy w prime bo u mnie prawa strona wygrwywa :P
0
@tristan87 nie no jak bez dubli to klasa sama w sobie :O
0
@Sulimo @tristan87 ciekaw jestem ile sie przygotowywali do tej sceny
4
Do fanów 13stego posterunku. Co sądzicie o scenie Hamlet odgrywanej przez Ś.P Witolda Pyrkosza i Pazurę? Wg mnie świetnie to było wszystko zrobione. Podsyłam link :P
0
13 sposobów jak zerwać z dziewczyną, który polecacie? :D
W sumie to zastanawiam się tak czysto teoretycznie jak facet chodził np z dziewczyną jaka ona musiała być kiepska że zostawił ją dla faceta. Chyba nie ma nic gorszego dla dziewczyny jak facet który ją zostawi dla faceta zamiast dla kobiety nie sądzicie? :D
0
Z ostrym jedzeniem jest tak, że najpierw jesteś smokiem, a później rakietą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgadzacie się? :D
25
TEż was bawi ten GIF o Ronaldo? :D
https://media1.tenor.co/images/6af8aac5b92e7be37b4e327e47f0bd64/tenor.gif?itemid=12035454
1
@Krzychu1010 o gumkę receturkę dbałem a chciała bez :P
0
@TheNekro94 co sądzisz o Deco to był top czy jednak nie?
0
@Worny znajdz mi drugiego piłkarza który zawsze był taki uśmiechnięty w meczu. On po prostu kochał piłkę i to po nim było widać. O jego umiejętnościach nic nie trzeba pisać ale ta radość z gry to jest to coś co odróżniało go od takiego Neya który do końca mojego życia będzie mi sie kojarzył z kasą :D A tu była szczera miłość do piłki i oprócz tego nie był symulantem jak turlacz z Brazylii...
0
@kuz a karmi cie tym miechem przy stole? :O
0
@Mroziu dlatego nie wolno sie dac bo potem jak pies na smyczy :P
2
@Mroziu ona by się chciała ożenić ze mną ale ja sie nie daje. Taka jest cwaniara że chciała mnie tez na dziecko zrobić ale ja wiedziałem co robie i jej nie pykło i ją tylko wkurzyłem ^^
2
@kuz tylko ta weganka a ja tygodnia tam nie wyrzymie ja chop musze mięso a nie ,,trawe" a ona samą trawe je
1
@Barca1992 daje ale jak nie pojade to bedzie szantaz nie znasz kobiet mam cie uczyc? :P