0

@HighestInTheRoom nie do mnie ale do większości moich znajomych

0

@Bobo25 hahaha to ci wyszło haha :D

0

@FLYP mówisz? :O

0

@Bobo25 a sam tego nie umiesz? :O Ja to wszystko sam ogarniam :D

0

@Barca1992 najlepsza baba własna graba :D hahaha

0

@ShowMe po pijaku dydek nie stoi

3

@mat32 no podobne mam podejście. W sumie facetowi oprócz łóżka to kobieta chyba do niczego nie jest potrzebna. A tak to chyba wolność. Noi fochów sie nie słucha

1

@Bocheno1 hahaha :D

0

Ostatnio mnie kumpel spytał czy jak się nie ma dziewczyny to chlanie pomaga ją zastąpić? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

1

@Krzychu1010 no tak kolega to nie przyjaciel ^^

0

@pt9 mysle ze jakby taki Cou, Umtiti polazł z Gryzakiem to i by płace sie znalazły

1

@Krzychu1010 potwór nie potwór byle otwór nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Bocheno1 o Panie takiej odpowiedzi sie nie spodziewałem. Pytanie jakbyś puknął kobietę kolegi potem kolege a na końcu kolegę kolegi to by Ci dał w mordę czy nie jak myślisz? :D Jestem ciekaw :D
( ͡° ͜ʖ ͡°)

13

@Dzemix111 mamy duńskiego Nazario i bez Hallanda mamy gwiazde :P

0

@The Game 10 tez go lubie hahaha ostatnio widze ze filmy na YT jego zyskują na wyświetleniach nw czemu :D

0

Inni: Robią ciekawe rzeczy
Ja oglądam jak pies żre koperek.... Co ja robię ze swoim życiem a żeby tego było mało to ma 3 mln wyświetleń...


1

@Rust_Cohle hahahaha you made my day :D

0

@Barca1992 ale że sie nie zniszczą te jajeczka przeciez ona sie rusza :P

0

@LS ale tam nie ma bielizny :O

0

@Barca1992 hahahaha

0

@BarcaInfo biedny Mino tyle jeżdzenia :D

0

@LS @patry295 @michal26 @Domatero @kondzik47 @andres_xavi nie mówie ale powiedzmy ze z twarzy taka 2/10 a figura dobra to co wtedy byś działał za 500?

1

@andres_xavi @kondzik47 @Domatero ale nikt nie kaze ci z nią 1h sie bawić coś ta szybką akcje wezmiesz 3 minuty i 500 zeta w sumie wtedy to szybka kasa nie sądzisz :D

0

@MaaNDooG wiesz co najbardziej mnie to ciekawi jak to sie trzyma :P

0

CZy za 500 złoty przespalibyście się z żoną kolegi. Mówie kolegi nie przyjaciela czy coś :D Nawet jakby była nieatrakcyjna a ktoś by wam te 500 zeta oferował. Taka rozkmina mnie dzis naszła jestem ciekaw waszych opcji życiowych godność vs kasa :D

1

@kryhaa owszem ale zobacz co w Realu sie z jego nogami stało :(

0

Hazard vs Neymar w prime kto lepszy? :P

2

Dzisiaj zapraszam później na kolejną partię pytań filozoficznych- zapraszam chętnych :)

0

@LS dzieki za wypowiedz :)

0

@Persyfl ok rozumiem Ciebie. Ja lubie czytac takie rzeczy bo to pokazuje jak kazdy człowiek w inny sposób patrzy na świat :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?