LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom nie do mnie ale do większości moich znajomych
0
@Bobo25 hahaha to ci wyszło haha :D
0
@FLYP mówisz? :O
0
@Bobo25 a sam tego nie umiesz? :O Ja to wszystko sam ogarniam :D
0
@Barca1992 najlepsza baba własna graba :D hahaha
0
@ShowMe po pijaku dydek nie stoi
3
@mat32 no podobne mam podejście. W sumie facetowi oprócz łóżka to kobieta chyba do niczego nie jest potrzebna. A tak to chyba wolność. Noi fochów sie nie słucha
1
@Bocheno1 hahaha :D
0
Ostatnio mnie kumpel spytał czy jak się nie ma dziewczyny to chlanie pomaga ją zastąpić? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
1
@Krzychu1010 no tak kolega to nie przyjaciel ^^
0
@pt9 mysle ze jakby taki Cou, Umtiti polazł z Gryzakiem to i by płace sie znalazły
1
@Krzychu1010 potwór nie potwór byle otwór nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Bocheno1 o Panie takiej odpowiedzi sie nie spodziewałem. Pytanie jakbyś puknął kobietę kolegi potem kolege a na końcu kolegę kolegi to by Ci dał w mordę czy nie jak myślisz? :D Jestem ciekaw :D
( ͡° ͜ʖ ͡°)
13
@Dzemix111 mamy duńskiego Nazario i bez Hallanda mamy gwiazde :P
0
@The Game 10 tez go lubie hahaha ostatnio widze ze filmy na YT jego zyskują na wyświetleniach nw czemu :D
0
Inni: Robią ciekawe rzeczy
Ja oglądam jak pies żre koperek.... Co ja robię ze swoim życiem a żeby tego było mało to ma 3 mln wyświetleń...
1
@Rust_Cohle hahahaha you made my day :D
0
@Barca1992 ale że sie nie zniszczą te jajeczka przeciez ona sie rusza :P
0
@LS ale tam nie ma bielizny :O
0
@Barca1992 hahahaha
0
@BarcaInfo biedny Mino tyle jeżdzenia :D
0
@LS @patry295 @michal26 @Domatero @kondzik47 @andres_xavi nie mówie ale powiedzmy ze z twarzy taka 2/10 a figura dobra to co wtedy byś działał za 500?
1
@andres_xavi @kondzik47 @Domatero ale nikt nie kaze ci z nią 1h sie bawić coś ta szybką akcje wezmiesz 3 minuty i 500 zeta w sumie wtedy to szybka kasa nie sądzisz :D
0
@MaaNDooG wiesz co najbardziej mnie to ciekawi jak to sie trzyma :P
0
CZy za 500 złoty przespalibyście się z żoną kolegi. Mówie kolegi nie przyjaciela czy coś :D Nawet jakby była nieatrakcyjna a ktoś by wam te 500 zeta oferował. Taka rozkmina mnie dzis naszła jestem ciekaw waszych opcji życiowych godność vs kasa :D
1
@kryhaa owszem ale zobacz co w Realu sie z jego nogami stało :(
0
Hazard vs Neymar w prime kto lepszy? :P
2
Dzisiaj zapraszam później na kolejną partię pytań filozoficznych- zapraszam chętnych :)
0
@LS dzieki za wypowiedz :)
0
@Persyfl ok rozumiem Ciebie. Ja lubie czytac takie rzeczy bo to pokazuje jak kazdy człowiek w inny sposób patrzy na świat :)